İçeriğe Yönlendir

Hyosung Gtr250r Bakıyorum

Armağan Pekatik

Recommended Posts

Ertuğrul Mater

Armağan Bey,

6 Ay önce sizin gibi ehliyetimi ve motorsikletimi yeni alacak bir kişi olarak araştırmalara başladım....Bu işlerde kıdemli 2-3 arkadaşlarımın tavsiyeleri sonucunda HONDA Ps 150i tipi bir scooter ile başlamanın iyi olacağı sonucuna vardık ve satın aldım. 0 almanın avantajı çok fazla. Şehiriçi ve şehirlerarası 200 Km ye kadar molasız çok rahat 80 Km/h ortalamayla seyahat edebilirsiniz. inanın her işinizi görecek kabiliyetde. Tipine bakarak aldanmayın..Bana Karadeniz turuna çıkanlar var dediklerinde içimden gülmüş idim. Ancak Türkiye turuna çıkmamam için şu an hiç bir neden yok. Daha önce kullanmışlığınız yok ise acemiliğinizi böyle makinalarda atmalısınız. Kim bilir scooter hayranı olur çıkarsınız....

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Bir scootera 6500 lira para vereceğime kendimi benzin döker yakarım :seytan:

Şaka bir yana ben de PCX düşünüyordum ama bakın şu var beni motor almaya iten sebep CBR anlatabiliyor muyum? Tura falan katılmayacağım. Dağa bayır gezmeyeceğim. Sadece haftasonları bir kaç tur atacağım.

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Yok ben işin şakasındayım. Tabi ki de bir ürünün fiyatını kullanıcısı belirler. Bana hitap etmiyor sadece. Mantığım YBR almamı bile söylese ısrarla cbr istiyorum.

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)
o zaman ya yenii kasa cbr olsun yada eskisinin makyajlısı..

Şu an Şununla ilgileniyorum.

Kişi ile telefonda konuştum. İyi bir arkadaş üniversite öğrencisiymiş. Paraya ihtiyacı varmış. Motorla fazla ilgilenememiş. 1 senedir ancak 2600 kadar km yaptım diyor. Motorundan emin konuştu. Sadece bir kere yatmış sol grenajda çatlak var. Dikkatli bakılınca belli oluyormuş. İstediğin yere götürelim dedi. Eğer olursa biraz daha pazarlıkla düşebiliriz herhalde.

bir de http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-moto...58786731/detay/ var. Bun arkadaş da motosiklet tamircisiymiş. Motorun en ufak bir sorunu, yatması yoktur dedi. Ama biraz daha eski. Karar veremedim :D

tarihinde Arma?an Pekatik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)

Yenisi 5700 civarı sanırım..

4600 yüksek rakam..

5700 + mtv + plaka = 6100 TL :D ve en az 2 ay sıra bekliyorsun.

1 sene ve 2600 km geçmiş kaça satılmalıydı?

Dilersen bir bak fiyatlara

http://www.sahibinden.com/search.php?a=8&&b[country_id]=1&b[city_id]=34&b[lrt]=1&b[region_id]=0&b[uncompleted]=0&b[pricecurr]=1&b

=1&b[sort_field]=i_07&b[sort_order]=asc&c2=11742&c=11742&search_result_page_limit=20&sKlasik=1&c=11742&b[sort_field]=i_07&b[sort_order]=desc&b

=1

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada

5700 + mtv + plaka = 6100 TL :) ve en az 2 ay sıra bekliyorsun.

1 sene ve 2600 km geçmiş kaça satılmalıydı?

Dilersen bir bak fiyatlara

http://www.sahibinden.com/search.php?a=8&&b[country_id]=1&b[city_id]=34&b[lrt]=1&b[region_id]=0&b[uncompleted]=0&b[pricecurr]=1&b

=1&b[sort_field]=i_07&b[sort_order]=asc&c2=11742&c=11742&search_result_page_limit=20&sKlasik=1&c=11742&b[sort_field]=i_07&b[sort_order]=desc&b

=1

Sıra mı?

Bayilerin hiç birinde yok mu CBR 125?

Yeri öpmüş makina için bence 4000lira, eğer çok temizse ve grenaj masrafı ucuzsa 4100 4200 maksimum..

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
Sıra mı?

Bayilerin hiç birinde yok mu CBR 125?

Yeri öpmüş makina için bence 4000lira, eğer çok temizse ve grenaj masrafı ucuzsa 4100 4200 maksimum..

Abi yok maalesef. Olsa da alabilecek dururmum yok. Ya ciğeri sağlam olsun da yerim grenajını :D. Elbet bi elden geçer. Bu km da bu fiyata başka yok ki.

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Bir de bir şey daha sormak istiyorum. Bu motorla 150-200 km mesafa durmadan gitse adamı çok yorar mı? Ybr 125'in mesala oturma pozisyonu çok daha rahat.

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)

Bu arada Doğu-Batı Honda'da istediğim renk sıfırı varmış. 5900 lira diyorlar. Benim motor + kask + kıyafet için 5100 lira bütçem var sadece.

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada
Bir de bir şey daha sormak istiyorum. Bu motorla 150-200 km mesafa durmadan gitse adamı çok yorar mı? Ybr 125'in mesala oturma pozisyonu çok daha rahat.

Yorabilir, otoban gibi düzlüklerde ni tekim daha az yorar ancak virajı köy dağ yollarında belli bi zaman sonra bileklerde ve belde karıncalanma başlar..

Çünkü oturuş pozisyonu hafif öne doğru ve gidonu alçaktır.

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Diğer bir altarnetif yeni kasa olan şu araça. Bütçemi zorlarım biraz. Sanıyorum arkadaş 5250'ye bırakacak ama onda da eksozda yatmadan dolayı çizikler varmış.

Acaba biraz daha beklesem kışa doğru daha ucuzlar mı yoksa şu an yaz çıkışı diye herkes elinden mi çıkarmaya çalışıyor?

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Evet baktım. Bu motor kazalıymış sonradan toplanmış.Depoda falan göçük var dedi adam. Ayrıca bu eski kasa.

Yeni kasası şu şekilde

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Eski kasanın makyajlı dediğin öndeki far 3 parça olan mı tek parça olan mı?

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada
(düzenlendi)
Eski kasanın makyajlı dediğin öndeki far 3 parça olan mı tek parça olan mı?

2008-honda-cbr125r-037.jpg

Bu makyajlı

İlk çıkanlar yani makyajsızlar enjeksiyonlu değil sanırım bunlar enjeksiyonlu olması lazım...

Bu başlığı incelediniz mi?

link

tarihinde O?uz Alt?nada tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada
(düzenlendi)
Tamam dediğim gibi 3 parça olanlar makyajlı ve enjeksiyonlu ama uyuzlar hemen 1 sene sonra kasa değiştirdi. Bu arada seçimlerim arasına şunu da kattım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-moto...57200847/detay/

1 sene sonra kasa değiştirmedi aslında Türkiye'ye geç geldi..

Ayrıca o ne ya öyle bence hiç katmayın..

tarihinde O?uz Alt?nada tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
1 sene sonra kasa değiştirmedi aslında Türkiye'ye geç geldi..

Ayrıca o ne ya öyle bence hiç katmayın..

Biraz redline gidince kasnak kırıyormuş ama kullananlar genelde memnun. Yedek parçası ve piyasası fena değil.

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada
Biraz redline gidince kasnak kırıyormuş ama kullananlar genelde memnun. Yedek parçası ve piyasası fena değil.

Ahaha :lol2:

Hiç sorun değil ya kasnak dediğin nedir ki kırılır tabiki :)

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Armağan o kaska 200 tl vereceğine sirkeciden 300-350 tl ye Nolan fullface kask almanı öneririm..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...