İçeriğe Yönlendir

Hyosung Gtr250r Bakıyorum

Armağan Pekatik

Recommended Posts

Armağan Pekatik
(düzenlendi)
Ahaha :p

Hiç sorun değil ya kasnak dediğin nedir ki kırılır tabiki :p

Kasnak mı? Pıyyy kasnak mı demişim ben? Hay benim yüzümde damacana patlasın. İçi dolu damacana ama..

Krank olacaktı o :nazar:

Armağan Burayı incele istersen,ben gidemedim sen gidersin inşallah.

Marka kurslarına değil abi bir tane hoca var motosikletforumun hocası Şenol bey'in arkadaşı ucuz yollu veriyor ve çok iyiymiş.

Armağan o kaska 200 tl vereceğine sirkeciden 300-350 tl ye Nolan fullface kask almanı öneririm..

Bakarız abi ona da. En sağlam hangisiyse alacağım.

Bu arada kesin kararım Hyosung gtr250 r'dir. Uygun bir şey düşürüceğim 2008 model 5.250 civarı.

tarihinde Arma?an Pekatik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Ada
Kasnak mı? Pıyyy kasnak mı demişim ben? Hay benim yüzümde damacana patlasın. İçi dolu damacana ama..

Krank olacaktı o :crazy:

Marka kurslarına değil abi bir tane hoca var motosikletforumun hocası Şenol bey'in arkadaşı ucuz yollu veriyor ve çok iyiymiş.

Bakarız abi ona da. En sağlam hangisiyse alacağım.

Bu arada kesin kararım Hyosung gtr250 r'dir. Uygun bir şey düşürüceğim 2008 model 5.250 civarı.

Armağan Hyosung fabrika kapattı üretim yapmıyor diye duymuştum,bu sebeplede fiyatları bir anda düşmüştü..

yedek parça sıkıntısı yaşabilirsin.. araştır bu konuyu..

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
Armağan Hyosung fabrika kapattı üretim yapmıyor diye duymuştum,bu sebeplede fiyatları bir anda düşmüştü..

yedek parça sıkıntısı yaşabilirsin.. araştır bu konuyu..

Araştırdım. Muhlis'in de dediği gibi 2008'den sonra Kanuni ve S&T motors GT250R diye montajlanmış şekilde Hyosung'un Kore fabrikasından alıp satmaya devam etti. Hal böyle olsa da 2008 'den sonra motorda bayağı bir teknik değişiklik yapmışlar. Bazı parçalar uymuyor. Mesala 2008'den sonra ki karbüratör sistemi ile sonraki aynı değil. 2008'den sonra enjeksiyonlu diye geçiyor ama sanıyorum değil. Kanuni kadar parçası yaygın değil ama çoğu parçası uyuyor. Zaten ben de bayağı düşündüm bu konuyu. Lakin bu fiyata ancak bu oluyor.

Üstünü tamamlarım dersen Ninja alırım :D

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
Cbrdan niye vazgeçtiniz ?

Kendisi de Yedek parçası da gereksiz yere pahalı. Zaten yeni kasası hoşuma gidiyordu ama 5500 liradan aşağı düzgün yok. Ben de tip olarak daha güzel bir motor almak istedim.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Armağan Pekatik

Yıllar sonra herkes cc yükseltirken ben cc düşürerek 150cc motor kullanmaya devam ediyorum :D. Ben bunları hangi kafada yazmışım ya???

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Armağan Pekatik
(düzenlendi)

Şimdi de 600cc aldım. Ben hangi kafayım  :D

tarihinde Armağan Pekatik tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Şimdi de 600cc aldım. Ben hangi kafayım  :D

600 cc nin sesi daha iyidir. Ne marka?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...