İçeriğe Yönlendir

Blaupunkt Mp3 Çalar'a Direksiyon Kumandası

Murat Dere

Recommended Posts

Cem Işık
Cem, sen de çekersin artık bi video da koyarsın buraya. :unknw:

Çekmezmiyim abi,"official bacanağımıza hörmetler"adında bi video ekleyeceğim teybi takar takmaz:))

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

abi bu işlem toplam kaç gün sürüyor. yani kargo dahil teslim süresi :rofl:

Yorum bağlantısı
Murat Dere
abi bu işlem toplam kaç gün sürüyor. yani kargo dahil teslim süresi :lol2:

Birer gün gidip gelse 2 gün, 1-2 gün de bizde kalsa, 3-4 gün Mustafa. Haftasonuna denk gelirse 5 gün de olabilir tabii. :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Şu aux işi de olsa iyiydi iyi :D yok mu o konuda çalışma abi. yollayınca cd changer girişine aux da montelense ne tatlı olurdu :lol:

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Ben o konuda epey ısrarcı oldum,şu şekilde bi cevap aldım :Line-In'le ilgili bacanak olumsuz konuştu ya bakalım yapabilecek mi. Bana da yapmadı daha. İçerideki devre tamamen dijital olduğundan dolayı eskisi gibi preanfinin önüne bağlamak imkansız. Line-In preanfi önünden alınır çünkü. Ve teybimizde preanfi şlemci entegresinin içinde. Sesle ilgili bir işlemci var hepsi onun içinde kapalı durumda. Deneyecek ama kesin değil olacağı. Olsa da "ses ayarını teypten yapamayız" dedi. Dışarıdan takılan aletten ancak ses ayarı yapılabilir bu durumda.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

amerikalıları zengin etmek istemiyorum yoksa cd changer çıkışından oluyor da bi sürü para istiyor amerikalılar.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Mustafa, changer çıkışından olur da teybe cd-changer varmış gibi göstermek lazım. Yani ayrı bir devre daha lazım. O da öyle söyledi zaten. "Yaparız da..." diye başlayınca ben gerisini anladım zaten. :rolleyes: Benim bacanak da biraz üşengeç olduğundan (aslında elinde bir kaç tane iş var da ondan) bana bile yapamadı. Ha, ısrar etsem yapar ama zaten bu kadar uğraşmışken ben ısrar etmek istemedim. Bu kadar zor bir şeyi yapması bile yeter benim için. Özellikle ön araştırması çok çetrefilli. Kaç devre inceledik, kaç site dolaştık ben bile hatırlamıyorum. Amerikalılar tabii o kadar para ister, teybi kandırmak kolay değil. Changer var sanacak garip de ondan sonra girişi verecek anfiye. :p

Cem'cim, senin teyp hazır. Line-in yok tabii ki. :) Adres kolinin üzerindeki adres mi yoksa başka adrese mi göndereceğiz?

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Kumandayı çalıştırdınız ya abi, gerisi önemli değil,aux 'da olmayıversin hiç dert değil. Kolideki adres olabilir abi bacanak ile senin elleriniz dert görmesin:))

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Murat hocam, seni anladıkta, bacanağı niye kendine benzettin ;)

Güle güle kullan :D

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Cem, dün yolladım kardeşim. ;) Dün giremedim, haber veremedim sana. Bugün ya da yarın elinde inşallah. :D

Yorum bağlantısı
Cem Işık

TAmamdır abicim eksik olma,elleriniz dert görmesin ne desem başka bilemedim:))HEsap no alamadım ama özelden ?

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Murat Dere

harika bi çalışma olmuş hakkaten imredim

Acayiptir benim bacanak. Öyle böyle değil yani. Dünyada başka yapan yok benim bildiğim. Söylemiş miydim daha önce? ;)

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Murat Dere

Ya arkadaşlar, sizin de başınıza geldi mi bilmiyorum; hiç, bir konuya koyduğunuz resimleri kaybettiğiniz oldu mu? Ben bu konudaki resimlerimi bulamıyorum da. :bambam: Baktım resimler yok, tekrar koyayım dedim, baktım resimler yok. Siz de olma olasılığı nedir ki bu konudaki resimlerin? gibisinden aptal bir soruya ne cevap verirsiniz?

Bu arada, yok mu direksiyon kumandası çalışmayan teybine kumanda isteyen?

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Resimleri hangi siteden yükledini hocam?

Ben teybi verdim, olmasa kumandasız olmaz derdim. :)

Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur

Murat hocam.....ben 6000 cd rds'ye aux girişi yaparak cd doldurma derdinden top yükün kurtuldum. ;)

ses kalitesi de baya bi fark etti :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Resimleri hangi siteden yükledini hocam?

Ben teybi verdim, olmasa kumandasız olmaz derdim. :)

Hüseyin'cim, işin komik tarafı da o zaten; kendi siteme attım sanıyordum, ama yok orda. Allahalaaaah...

Resimyükle diye bir site vardı oraya koyduğum resimmler alakasız resim oldu.

Bu tür sebeplerden ben o tür siteler kullanmıyorum. Kendi sitemi kullanıyorum. ;)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Hüseyin'cim, işin komik tarafı da o zaten; kendi siteme attım sanıyordum, ama yok orda. Allahalaaaah...

Bu tür sebeplerden ben o tür siteler kullanmıyorum. Kendi sitemi kullanıyorum. ;)

2 cümle üst üste ironik, kendi sitesini kullanıyormşumuş ta, ama orada da aradığını bulamıyor....... admin bile bulmıyor, end user ne yapsın?

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

:p blau mu teh tırt teyp :p

6000cd+ digital cd changer forever :D

Yorum bağlantısı
Murat Dere

2 cümle üst üste ironik, kendi sitesini kullanıyormşumuş ta, ama orada da aradığını bulamıyor....... admin bile bulmıyor, end user ne yapsın?

O yüzden "Allahallaaah" dedik ya olm. :p

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Hocam yaş ilerlemiş. :)

Sorun bu. :p

Seksendörtlü olunca böyle konuşuluyor demek ki... Hmmm, Allah'ın sopası yok tabii... :p:crazy:

Yorum bağlantısı
Murat Dere
(düzenlendi)
Dil çıkardım, yetmemiş herhalde. Birde şunu deneyim o zaman. :tongue2:

"Allah'ın sopası yok." dedik yetmedi herhalde, ille biz çıkaracaz sopayı. :p

18632d1235243981-sopa.gif

tarihinde Murat Dere tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

"Allah'ın sopası yok." dedik yetmedi herhalde, ille biz çıkaracaz sopayı. :p

Söyleyin hocam, istediğiniz kelimeler nedir, özelden yazın onları yazayım buraya. :)

:rolleyes: :rolleyes:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...