İçeriğe Yönlendir

Focus I -Teyp Ekranı Sorunu

Misafir

Recommended Posts

Misafir

orjinal teybin ekranı (yazılar) sürekli yanıp sönmeye başladı çalışmasında bir sorun yok fakat sürekli ekran yanıp sönüyor.

tabi seyir halindeyken bazen dikkat dağıtabiliyor. tam olarak ne zaman oldu farkında değilim ama eskiden böyle değildi. forumda ve internette aradım bulamadım.

aküyle alakalı bir şey olablir mi ?

Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur

Aküyle alakalı bi arıza olduğu sanmıyorum.gündüz kullanımda ekran yazısı gidiyor'mu. tuş aydınlatması sorunsuz çalışıyor ise büyük ihtimal ekran arkasındaki ampul'de lehimden kaynaklı bi temassızlık olabilir .

Yorum bağlantısı
Misafir

sürekli ekrandaki tüm yazılar vs. yanıp sönüyor. ama çalışmasında hiçbir sorun yok.

Benim bilmediğim bir ayardandır diye ümit ediyordum. teybimi değiştiresim yok.

Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur

Sanırsam bi temassızlık olsa gerek,öyle teybi değiştirmenize sebep olacak bı arıza olacağını sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Misafir

ilginiz için teşekkür ederim bu gün akümü değiştirdim dolayısıyla şifre sıfırlandı teyp düzeldi.

Yorum bağlantısı
Misafir

aynı şekilde bende de sıkıntı var.

ama her zaman yapmıyor bazen yapıyor.

aküde sorun yok sanırım ekranıyla alakalı ışıkları normal yazılar sapıtıyor :)

Yorum bağlantısı
  • 6 yıl sonra...
Bekir Çatlı

Merhaba abilerim İki gündür teyp ekran yazıları yanıp sönüyor bu ne iştir düzeltemedim yaşayan varmı ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Merhaba abilerim İki gündür teyp ekran yazıları yanıp sönüyor bu ne iştir düzeltemedim yaşayan varmı ?

Söküp yeniden takın. Düzelmez ise panel arızası olabilir.
Oeki bu arada diğer işlevlerini yapıyor mu ?
Yorum bağlantısı
Bekir Çatlı

Tüm işlevler yerinde akşama video çekeçeğim zaten.aküyü söküp takayım diyorum kod isticek sıkıntı olacak oda.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Torpidoyu komple açıp teybe doğru bakınca M ile başlayan seri numarası görünür. O seri no ile kodu buluruz..

Yorum bağlantısı
Bekir Çatlı
(düzenlendi)

Serkan bey teşekkür ederim akü kutup çıkartıp taktım seri numarasına dediğiniz yerden baktım ve int program indirdim seri numarayı yazıp kodu aldım 7773 girdim simdi sorun yok ;)

tarihinde Bekir Çatlı tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...