Murat Memnun

Ios Uygulamaları Ve Diğer Gelişmeler

Recommended Posts

Murat Memnun

Arkadaslar,

İphone facebook uygulamasinda durum guncellemesi ve yer bildirimi yapamiyorum.

Yer bildirimi yapmaya calisinca guncelleme hatasi veriyor, durum guncellemesinde ise hic birsey olmuyor yazdigim mesaj iletilmiyor.

Cihaz iphone 3G, facebook ise en son versiyon

Sildim 5 kere tekrar yukledim ama hala durum guncellemesi yapamiyorum

Bilen var mi??

Not: kisiye ozel mesaj atabiliyorum ancak durum guncellemesinde sorun yasiyorum...

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Özdemir Deniz

bu uygulamayı geliştiren arkadaşlar muhtemelen epey bir süredir app.store'a uğramıyorlar. herkes sürekli şikayet halinde ama ilgilenen yok. ben şehsen safari'den girip kendi mobil destekli arayüzlerini kullanıyorum, çok da memnunum. belli bir süre uğraşmayın uygulamasıyla. update görürsem de yazarım zaten buraya..

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

Facebook entegrasyonu olmadığından bu sorun çıkıyor sanırım, 4s te bile aynı sorun devam ediyormuş.

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Hüseyin Şancı

Merhabalar formda bir çok üyenin iphone kullandığını biliyorum. Bilindiği gibi iphone programları itunes üzerinden indiriliyor ve ücretli ise ödenmesi gerekiyor. Jailbrekli cihazlar bu uygulamaları ücretsiz yüklüyorlar. bu kadar kısa bilgiden sonra ipone yeni işletim istemi ios 5.0.1 3 gün önce untethered jailbreak kavuştu.Arzu eden yapabilir.

Form kurallarına göre nasıl yaılcağını yada nerden bilgiye ulaşabileceklerini verebiliyormuyuz ?

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Hüseyin Şancı

Hüseyin bey bu konuyu forumda konuştuk sizde http://www.fordclubt..._1#entry1296995 takip edebilirsiniz..

bilgilendirme için teşekür ederim ancak benim dedim semi tethered işlem değil yani telefon kapandığında başlayabilmesi için bilgisayara bağlanması gerekmiyor bu uygulama untethered 27.12.2011 tarihinde pod2g nickli kişi tarafından geliştirilen corono 1.0.3 ile yapılıyor. ve cihaz kapansada sorun olmuyor.

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Fatih Ada

O zaman paylaşımınızı bekliyoruz :)

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Hüseyin Şancı

iphone 4s ve ipad2'e bu işlem yapılamıyor.Cihazınız ios 5.0.1 olmalı ve başlamadan önce yedekleyiniz.Eğer sim lock varsa cihazınızda önce http://www.ifanatik....mli-rehber.html burayı okusunlar

bu adreste türkçe olarak nasıl yapaılacağı anlatılıyor http://www.ifanatik....ndi-rehber.html

imla hatasından düznlendi....

tarihinde Hüseyin Şancı tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Fatih Ada

aa 4s e olmuyorsa ben beklemeye devam ediyim :)

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Hüseyin Şancı

Olmamasının sebebi A5 işlemci ama adam canla başla çalışıyor adamaın blogu burası takip edebilirsiniz şahsen ben takipcisiyim http://pod2g-ios.blogspot.com/

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Fatih Ada

türkiye store için aslında çok fazla program yok (jb ile ücretsiz indirileceklerden) extreme programlar hariç genelde 0.99 dolar,bazen değer mi jb yapmaya diye düşünmüyor da değilim..

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Hüseyin Şancı

Buna birşey yapabiliyor muyuz? Simkilitli iPhone4 8GB

Ekran_Al__nt__s__.JPG

5.0.1 update edildiği taktirde yukarıdaki linkten yapılabilir ancak sim klit hakkında çok bir şey diyemem onu ilk linkte okuyun benimki sim klitsiz olduğundan sorunsuz yaptım

türkiye store için aslında çok fazla program yok (jb ile ücretsiz indirileceklerden) extreme programlar hariç genelde 0.99 dolar,bazen değer mi jb yapmaya diye düşünmüyor da değilim..

ben özellikle navigasyonlar için jailbreak yaptım 30 dolar vermek istemedim.

:bravo::nazar: heyecanla bekleyelim madem.

yakında 4s de çıkacak.

tarihinde Hüseyin Şancı tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Onur Demir

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Mert Yeldan

Android mi o da ne? Yenir mi içilir mi?

Pehh Pehh ioskiller diyolardı anca gıdıkladı :D

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Mahmut Yıldız

Bir işletim sistemi 100'den fazla objeyi aynı anda nasıl çalıştırır. Çalışan bu objelerin içeriği nedir? Daha doğrusu obje denilen şey nedir? Ben kimim, burada ne işim var?

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

Anca gülerim ben buna, ios5 miş, ülen bu ios ların topu aynı zaten, neyi sollamış, samsung çiple kendini sollamıştır ancak, diyecek başka şeyleri kalmadığından sadece işletim sistemi üzerinden masal anlatıyor bu elma, senelerdir aynı masal, adndro daha dün çıktı gelişim hızı ve sonuçlar ortada, bu sene elmanın sadece işletim sistemi olarak eşit kaldığı son yıl, donanım olarak zaten fena tokat yedi bakmaya bile değmez, şu htc one x yada s3 gelsin o zaman göreceğim halini elmanın.

Klasik elma taktiği, tokadı yemeden önce yok hızlı tablet yaptım, yok 7 kat hızlı ( sadece keninden önceki modele göre) şimdide ios5 hızlı, hep aynı şey, zaten olan şeyi abartarak yeniden pazarlama, ama helal olsun elmaya bu konuda ısıtıp ısıtıp aynı yemeği önüne koymada harikalar. :D

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Mert Yeldan

O gelse bu gitse emminin bıyıkları olmasa ohohoooo.. Ölme eşşeğim ölme. :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Mahmut Yıldız

Elmaya kurt düştü bir kere, bundan sonra ilaçlamak da fayda etmez.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

O gelse bu gitse emminin bıyıkları olmasa ohohoooo.. Ölme eşşeğim ölme. :D

Eşşeği öldürme, S2 zaten 4s i döver, siz elmaya kitlenmeyi bırakında dünyaya daha geniş bir pencereden bakın, eşşek değilde atı alan üsküdarı geçti haberiniz yok :biggrin:

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Mert Yeldan

Yanisi,

Android,bada bahane İos şahane :D

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu
gönderildi (düzenlendi)

Elmaya kurt düştü bir kere, bundan sonra ilaçlamak da fayda etmez.

Al bendende o kadar, elma kaçınımaz sonuna iyice yaklaştı, her açıdan tokat yiyerek gidecek kurtlu elma :D :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Mert Yeldan

Eşşeği öldürme, S2 zaten 4s i döver, siz elmaya kitlenmeyi bırakında dünyaya daha geniş bir pencereden bakın, eşşek değilde atı alan üsküdarı geçti haberiniz yok :biggrin:

Üsküdar da ikamet edenler düşünsün. Geniş pencere iyi değldir her zaman. Soğuğu çabuk iletir vs :D

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

Bak önümüzdeki ay Amerika'ya gidiyorum. Dolarları hazırla. Sana iPhone 4S veya iPad HD alayım. Böylece şu Android'i savunmaktan kurtulup iOS ile huzura erersin... :)

demode 4s i yada hd ipad i ne yapayım, o daha çıkmadan demode oldu bile, geniş ekran 4s çakması ne olucak, sen gitmişken one x e bak, güzelse ondan almanın yollarına bakarız.

Üsküdar da ikamet edenler düşünsün. Geniş pencere iyi değldir her zaman. Soğuğu çabuk iletir vs :D

Çift cam diye birşey var, retina gibi düştümü kırılmıyor üstelik, amoled pencere den bakıyorum ben, renkler ışıl ışıl :)

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Mert Yeldan

Fordclubtr.com geyik çiftliğine hoşgeldiniz. :D

İletiyi paylaş

Mesajın linki