İçeriğe Yönlendir

Bilgisayardan Bir Programı Nasıl Kaldırabilirim?

Fahrettin Karakoç

Recommended Posts

Fahrettin Karakoç

Arkadaşlar internet expolereri açınca arkasından başka bir pencere açılıp etkinleştir diyoyor ben iptal dediğimde yine açılıyor.

Araç cubuğuna ask tollbar adı ile yerleşiyor

ekle kaldırdan kaldırmayı deniyorum kaldırılmıyor.

Bunu kaldıracak bir program öneriniz var mı?

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

hocam "your uninstaller" bu programı indirip birde bununla deneyin umarım işinize yarıyacaktır.

Yorum bağlantısı
Fahrettin Karakoç
başlangıç sayfasını değiştiremiyorsanız

Başlat > Çalıştır >Regedit yazın

Çıkan Yeni Pencerede ;

My Computer ->HKEY_CURRENT_USER-> Software->Policies- >Microsoft-> Internet Explorer->Control Panel->Homepage i çift tıklayın ->

Value Data değerini 0 (Sıfır) yapın

internet exploreri açın ve googlea girdikten sonra internet başlangıç sayfası olarak atayın.

edit: Ask toolbaarı programını Denetim masası-Program kaldır- seçeneğinden (bularak) Seçerek kaldırabilirsiniz.

Sadık Bey açılış sayfam google açılıyor arkasından ask tolbarı etkinleştir diyor ben reddediyorum ama yinede açılıyor

Ekle kaldırdan deniyorum ama kaldırılmıyor.

Yorum bağlantısı
Fahrettin Karakoç
muhtemelen ask tolbar son kurduğunuz programlardan birisiyle kurulmuştur. o programı önce kaldırın, sonra önceki mesajımdaki uygulamayı yapın. illaki kaldırdığını o programı tekrar kurmanız gerekiyorsa yavaş ve dikkatli bir şekilde asktolbar seçeneğini (kutucuk içinde otomatik seçilidir) siz seçimi de-aktif ederek programı tekrar kurun.

Yeni bir program kurmadım ama indirme yaptığım bir siteden gelmiş olabilir.

Yorum bağlantısı
Fahrettin Karakoç
eklentilerden devre dışı bırakabilirsin yada kaldırabilirsin

denedim ama olmadı

ekle kaldırdan kaldırılamayınca işe yaramıyor

Yorum bağlantısı
Mehmet Saat

internet explorer dan araçlar+ eklentileri yönet+aramasağlayıcılarından kaldır yapmanız yeterli olacaktır

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
format :police:

En doğru cevap hiç uğraşmatın bence bütün çabalarınız boşa hatta google dan o programı kaldırmak için neler yapabileceğinizi araştırmaya kalkın bakalım görebilecek misiniz? sonuçları o seçenekleride göstermiyor.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
rica ederim Tahir ne demek hemen format. altı üstü bi tolbar kaldırılacak o kadar. formata ne gerek var?

Abi toolbar değil söylenen google üstünden arama yapan motor değil mi ?

Yorum bağlantısı
Fahrettin Karakoç
rica ederim Tahir ne demek hemen format. altı üstü bi tolbar kaldırılacak o kadar. formata ne gerek var?

Sadık Bey teşekkür ederim

Sadık Bey haklı revo uninstaller programı ile hallettim inşallah tekrar gelmez.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
Sadık Bey teşekkür ederim

Sadık Bey haklı revo uninstaller programı ile hallettim inşallah tekrar gelmez.

Ben özür dilerim o zaman hem sizden hem Sadık abi den benim anladığım başka bişeydi o lanet bulaşmaz İnşallah kimsenin bilgisayarına.

Yorum bağlantısı
Fahrettin Karakoç
hocam rica ederim, sorunun çözülmesine çok memnun oldum. daha olmadı Team Viewer programı ile sorunu hallederdik. iyi akşamlar...

Sağol Sadık Bey iyi akşamlar.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...