İçeriğe Yönlendir

Navigasyon Sorunu (Yeni Yazılım Yükleme)

Barış Çelik

Recommended Posts

Ahmet Uğantaş

Bu navix 7709 . 2006 focus a direk oluyormu yoksa cerceveyi degitiriyozmu. Kendi teybi ford6000

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Aytaç Tan

Bu navix 7709 . 2006 focus a direk oluyormu yoksa cerceveyi degitiriyozmu. Kendi teybi ford6000

Cerceveyi degistirmen gerekiyor
Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

Aracımda igo navigasyonlu duble din var. İgo yüklü eski sürüm. Bunun yerine başka navigasyon (mesela sygic) yüklesem çalışır mı? Cihaz zarar görür mü?

abi aynı çözünürlüğü destekleyen program olursa çalıştırabilir, ama sygic için konuşmak gerekirse sadece android'de çalışıyor diye biliyorum, araçlarda bulunan cihazların tamamına yakını windows ce işletim sistemi ile çalışıyor, en güzeli boş bir sd kart bulup yazılımı yüklemek ve teyp'de denemek, sizin araçta da program büyük ihtimalle sd kart üzerinden çalışıyordur.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
onur kuyucu

bende hiç yazılım yoktu yani hafıza kartı kayıptı yeni yazılım yükledim. Şimdi inanılmaz özelliklere sahip oldu ve artık bu konuda devamlı takip edeceğim yeni haritalar vs. çok güzel özelliklere sahip.

barış kardeşim bnde kaybettim sd kartı nasıl yaptıysan soylede  hayrın olur kardeşim teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

barış kardeşim bnde kaybettim sd kartı nasıl yaptıysan soylede  hayrın olur kardeşim teşekkürler

Kendisi en son 2015 temmuz'da online olmuş. Mesajınızı göreceğini maalesef sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Fatih Aldemir

Android ise yazılımı indirip dosyaları sd karta atın ve uygulamayı yükleyin, bu kadar.

Yorum bağlantısı
  • 6 yıl sonra...
Gokhan Cimen

Arkadaşlar merhaba orjinal mylink ekran buldum Cruze aracım için fakat internette ilk takıldığı araçtan başka araçta çalışmaz diye yazıyor daha önce bu konuda deneyimi olan var mı 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Gokhan Cimen yazdı:

Arkadaşlar merhaba orjinal mylink ekran buldum Cruze aracım için fakat internette ilk takıldığı araçtan başka araçta çalışmaz diye yazıyor daha önce bu konuda deneyimi olan var mı 

Chevrolet konusunda değil ama, imkansız değil. Benim Jeep aracımda da teyp belirlenen şasi numarası ile çalışıyor sadece. Aksi için araç beynindeki verinin teybe yazılması lazım.

Yani yazdığınız mümkündür. Satıcıdan çalışmazsa iade şartını koşarak almanızı öneririm.

Yorum bağlantısı
Gokhan Cimen
Sani Gerşon yazdı:

Chevrolet konusunda değil ama, imkansız değil. Benim Jeep aracımda da teyp belirlenen şasi numarası ile çalışıyor sadece. Aksi için araç beynindeki verinin teybe yazılması lazım.

Yani yazdığınız mümkündür. Satıcıdan çalışmazsa iade şartını koşarak almanızı öneririm.

Çok teşekkürler sağolun İstanbul dan bir arkadaşa ulaştım o bu işlerle ilgileniyormuş ekranı ona göndereceğim yapabileceğini söyledi 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...