İçeriğe Yönlendir

Servis Ve Usta Önerileriniz (Ankara)

Orçun Ural

Recommended Posts

Mert Burak Akıncı

Yetkili konusunda haklı olabilirsiniz, ama bizler yetkili serviste dünya kadar para tutacak işi, hangi özel servisde yaptırabiliriz? hangi ustaya güvenebiliriz mahiyetinde konuşuyoruz.

Tabii ki yetkili servis aracın kayıt altında tutulması, iyi niyet garantisi vs. gibi bir çok artıları vardır, nereden memnun kalıyorsanız tabii ki orada olmalı insan.

Özel servisler arasında Öner otomotiv Tuncay usta gerçekten iyi. Çok şükür ki bizim de yüzümüzü kara çıkartmadı. Eğer bir gün olurda bir sıkıntı yaşarsanız eğer size de öneriyorum :flowers:

Merhabalar Tolgahan bey, çok doğru söylemişsiniz düşüncelerinizde haklısınız ben şuan Ankara'da yaşamıyorum öğrenci olduğum için İstanbul'a geldim ve burada aracımın bakımı için grupta herkesin çok sık överek bahsettiği bir özel servise gittim ve sorun giderilmediği için tekrar gittim ikinci gittiğimde de randıman alamadım ve aracı bir gün sabah bırakıp komple şikayetin olduğu yeri sökmemeliyiz dediler bende baya huylandım ve yetkili servise gittim burada Ankara'da sürekli gittiğimiz yetkili servisin tavsiyesi üzerine ve sadece bir test sürüşüyle servis ustası hemen sorunu anladı ve 10dakikda sorunu giderdi bu işlem için ücret bile almadılar aracımı sanayiye bıraksaydın belki aynı sorunu aracımın gereksiz yere sökülerek veya parça değişimi yapılarak daha maliyetli şekilde halletmiş olacaktım bence kısa vadede sanayi daha ucuz gibi görünsede uzun zamanda yetkili servis daha karlı diye düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Emrah Aslan

Cumartesi günü allah nasip ederse bende tuncay ustanın oradayım mondi me yağ bakımı yapılacak ve eksikleri giderilecek forumdan orada olacak olan abilerim varsa tanismak kaynaşmak isterim. Hepinize iyi geceler.

Yorum bağlantısı

Merhabalar Tolgahan bey, çok doğru söylemişsiniz düşüncelerinizde haklısınız ben şuan Ankara'da yaşamıyorum öğrenci olduğum için İstanbul'a geldim ve burada aracımın bakımı için grupta herkesin çok sık överek bahsettiği bir özel servise gittim ve sorun giderilmediği için tekrar gittim ikinci gittiğimde de randıman alamadım ve aracı bir gün sabah bırakıp komple şikayetin olduğu yeri sökmemeliyiz dediler bende baya huylandım ve yetkili servise gittim burada Ankara'da sürekli gittiğimiz yetkili servisin tavsiyesi üzerine ve sadece bir test sürüşüyle servis ustası hemen sorunu anladı ve 10dakikda sorunu giderdi bu işlem için ücret bile almadılar aracımı sanayiye bıraksaydın belki aynı sorunu aracımın gereksiz yere sökülerek veya parça değişimi yapılarak daha maliyetli şekilde halletmiş olacaktım bence kısa vadede sanayi daha ucuz gibi görünsede uzun zamanda yetkili servis daha karlı diye düşünüyorum

Her ustada genelde bu tip sorunlar yaşanıyor. Ama önemli olan ne biliyormusun?

Usta arızalı olmayan parçayı değiştirdikten sonra eğer arıza giderilmemişse, işinin arkasında duran usta. En önemlisi de bu. 

Çok şükür o konuda da herhangi bir sıkıntımız olmadı, umarım da olmaz :flowers: 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Cesur Ahmetoğlu

Bugün Tuncay Usta'ya uğradım. Kendisi sizin de belirttiğiniz gibi çok kibar ve her soruyu sıkılmadan cevaplayan bir insan. Benim kafamda büyüttüğüm sorunları çok basitleştirerek anlattı ve rahatlamış olarak Öner Oto'dan ayrıldım. Haftaya tekrar gideceğim. Bende herkese tavsiye ederim. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Kılınç

Arkadaşlar arabamın Bluetooth modülü ve elektrikli bagaj amatisör arızalı otokoç 5000 TL fiyat verdi ben ankaradan Elvan Ford-parça Ahmet ustadan temin ettim ve Ankarada takabilecek işçiliği iyi olan bir usta tavsiye edebilirmisiniz

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Arkadaşlar arabamın Bluetooth modülü ve elektrikli bagaj amatisör arızalı otokoç 5000 TL fiyat verdi ben ankaradan Elvan Ford-parça Ahmet ustadan temin ettim ve Ankarada takabilecek işçiliği iyi olan bir usta tavsiye edebilirmisiniz

Konunuz birleştirilmiştir.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hüseyin Kılınç

Dün 11.12.2012 günü Tuncay ustayla  görüştüm Arabamın bagaj arızası için sağ olsun anlattığınız gibi gayet alçak gönüllü mütavazi birşekilde beni dinledi ve ben araçının aynısından biri gelince bakıp ön bir araştırma yapıp size dönerim dedi. Sabırsızlıkla bekliyorum. Otokoç bilgisayara takıp 2 ad. amortisör 2 ad.kilit modülü arzalı diyip 4.750.00 tl fiyat verip indirimli fiyatı 3.750.00 yaparız demeleri insanı deli ediyor. bu konu hakkında yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekürler   

Yorum bağlantısı

Tuncay ustaya gitmeden aramak mı lazım? varmıdır bilgisi olan?

Tabii ki arayıp randevu alıp giderseniz daha iyi olur.

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Mehmet Fatih Bayrak

Tuncay ustaya genelde randevulu ve belirtiği günde giderim hiçde bekletmez aracımı direk lifte alır.randevu almakta fayda var. hatta bir seferinde elektirikler yoktu forklift'le aracı kaldırarak bakım yapmıştı :):)

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ali Yıldırım00

Selam aleykum abilerim arabamız 311 bin km de debriyaj baskısının değişme zamanı geldi artık bunu ankarada hangi ustada yaptırabiliriz birde maliyeti ne kadar tutar?

Yorum bağlantısı
Özgün Önder
(düzenlendi)

Maliyeti hakkında bilgim yok ancak Şaşmaz Sanayi'de Öner Oto, Tuncay Ustaya giderseniz sorununuzu çözecektir. 

Ben şehir dışında yaşamama rağmen Ankara'ya uğrar kendisine gösteririm aracımı. 

Tuncay usta Adres: Yıldırımlar Sanayi Sitesi, 1746/1 Sokak No:15 Ergazi Batıkent, 06370 Altındağ/Ankara Telefon: (0312) 278 7109

tarihinde Özgün Önder tarafından düzenlendi
bilgi ekleme
Yorum bağlantısı
Emre Akbas

Tuncay ustaya bende kefilim belki piyasaya göre bi tık pahalı ama gözünüz arkada kalmaz.

Yorum bağlantısı
Koray Demir

Selam aleykum abilerim arabamız 311 bin km de debriyaj baskısının değişme zamanı geldi artık bunu ankarada hangi ustada yaptırabiliriz birde maliyeti ne kadar tutar?

Ilk defa değişiyorsa helal olsun kullanıcısına.
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Gurur Aytekin

Herkese iyi geceler benim Ka'mı götürebilceğim bizi üzmeyecek bi egzozcu varmıdır ? 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Kadir Sadıkoğlu

Konu yanlış yerdeyse kusura bakmayınız. Ankara bölgesinde fiesta için usta tavsiyesi alabilir miyim?

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Tuncay usta iyidir doğru. Alternatifi kimdir başka kime gidilebilir?

tarihinde A. Çetin Demir tarafından düzenlendi
harf eksikliği
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
9 saat önce, Kadir Sadıkoğlu yazdı:

Konu yanlış yerdeyse kusura bakmayınız. Ankara bölgesinde fiesta için usta tavsiyesi alabilir miyim?

Konunuz birleştirilmiştir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
süleyman başol

Ford mondeo mk2 97 ghia...  Kalorifer dugmesini sazmazda cakir otomotivde buldum galiba insallah sabahdan oraya gidicem.  Yalniz bana elektrikci ve oto tamirci lazim mumkunse ayni dukkanda 2 si beraber..  Tavsiye edebilceginiz usta ve dukkan varmidir..  Helali ile kazanan!  

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...