İçeriğe Yönlendir

Yetkili Servis Önerileriniz (İstanbul)

Serkan Öz

Recommended Posts

Ersel Tuncer
Ancak sadece hasar değil, artık aynı zamanda dış boya koruma, teflon kaplama da benim alanıma girmekte. İç ve motor temizliği de yanında...

Sadece çay içmeye gelmeyin diyorsunuz yani. Şaka bir yana dış koruma ya da temizlik için de gelebilirim aslında. İlginiz için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Kaan Korkmaz
liderler oto osman usta.

Valla Osman Ustayı bende severdim ancak 2-3 ay önce ondan kaynaklanan bir sorundan dolayı 3 defa yolda kaldım...

Aracı çalıştırırken sorunlar yaşıyordum, anahtar tanımama marş basmama vs şeklinde... Aküda sorun olduğundan şüpheleniyordum...

2 defa kendisine gittim... Aracın bitik aküsünü ölçmesine rağmen akün iyi değerleri güzel senin sorunun kontak anahtarında değiştirmen gerek diyerek ve ortalama 500 TL civarlarında bir maliyet sunarak gönderdi beni servisten...

Ancak bu ölçümler esnasında ve sonrasında 3 defa aküden kaynaklanan sorunla yolda kaldım... 2 sinde takviye makviye kurtardık bir şekilde ancak 3. sünde artık şarj bile kabul etmedi araç... Direkt çektirdik yetkili servise...

Serviste usta daha bakar bakmaz sen bu aküyle nasıl yola çıktın dedi... Bitmiş tükenmiş dedi... Anahtar sorunu vermesinin sebebi aküdür dedi, gittiğin ustanın bunu anlaması lazımdı falan dedi herif...Zaten kafamda oluşan olumsuz izlenime birde bu ustanın lafı eklenince o andan itibaren Liderler'e bir daha gitmeme kararı aldım...

Kısmetse artık Herford'a başlayacağım bakalım...

Yorum bağlantısı
Günay Yıldırım
aracımı bırakır çıkarım diyorsanız yetkili servislerde çok fazla bir fark olmaz heralde,

ama soru sorarım güler yüz isterim, ilgi isterim diyorsanız ford cevizliye gidebilirsiniz.

Servise gittikten birkaç gün sonra telefon edip memnuniyetinizi bile soruyorlar.

Çağlar abi seni şikayet ettim :p arabamı yıkamadılar dedim :p:rolleyes:

şikayetiniz mutlaka dikkate alınacaktır Burak bey çağlar beye en ağır ceza verilecektir :)

ama çağlar bey hayatta aracı yıkatmadan teslim etmez size ianmıyorum :))

arkadaşım yapmaz böyle br şey

Yorum bağlantısı
Kaan Korkmaz

Bugün bozulan kaput kilidim için Ataşehir Otokoç'a gittim...

Sabah 08.40 gibi servisteydim... Aracı hemen aldılar ve işinde uzman olduğu belli olan usta gelip hemen ön ızgarayı söktü... Ardından elini sokup kaputu açtı... Ardından yerinden çıkmış olan spirali bir güzel yerine taktı... Sonra wd40 ile önce kilit sistemini sonra da motor bölümünün bir kaçyerini daha temizledi... Daha sorna yanımda getirdiğim far ampullerimi de taktı... Ardından bazı bölümlerde yer alan ve orjinal olmayan plastik civataları orjinalleri ile değiştirdi (Yaklaşık 10 parça)... Daha sonra defalarca kontrolden sonra anahtarı teslim etti... Ben bu süreçte servis danışmanı İbrahim Bey'in ısmarlamış olduğu leziz pideyi yiyip çayımı yudumladım... Saydığım işlemler 20 Dk.da tamamlandı... Daha sonra ödemeye geçtiğimden benden herhangi bir ücret talep etmediklerini biraz sevinerek biraz da şaşırarak gördüm... Hem bu kadar güzel karşılama hem hızlı ve güzel işçilik hem şirketin güzel ikramları hem de ücretsiz hizmet... Keşke her servis bu şekilde olsa dedim içimden...

Benden bayağı iyi puan aldılar... Bakım dönemimde uğrayacağım sevinerek uğrayacağım kendilerine...

Okuyorlarsa teşekkürlerimi ileteyim kendilerine bir defa daha buradan

Yorum bağlantısı
Burak Karadeniz

Sabah 08.40 gibi servisteydim... Aracı hemen aldılar ve işinde uzman olduğu belli olan usta gelip hemen ön ızgarayı söktü... Ardından elini sokup kaputu açtı... Ardından yerinden çıkmış olan spirali bir güzel yerine taktı... Sonra wd40 ile önce kilit sistemini sonra da motor bölümünün bir kaçyerini daha temizledi... Daha sorna yanımda getirdiğim far ampullerimi de taktı... Ardından bazı bölümlerde yer alan ve orjinal olmayan plastik civataları orjinalleri ile değiştirdi (Yaklaşık 10 parça)... Daha sonra defalarca kontrolden sonra anahtarı teslim etti... Ben bu süreçte servis danışmanı İbrahim Bey'in ısmarlamış olduğu leziz pideyi yiyip çayımı yudumladım... Saydığım işlemler 20 Dk.da tamamlandı... Daha sonra ödemeye geçtiğimden benden herhangi bir ücret talep etmediklerini biraz sevinerek biraz da şaşırarak gördüm... Hem bu kadar güzel karşılama hem hızlı ve güzel işçilik hem şirketin güzel ikramları hem de ücretsiz hizmet... Keşke her servis bu şekilde olsa dedim içimden...

Benden bayağı iyi puan aldılar... Bakım dönemimde uğrayacağım sevinerek uğrayacağım kendilerine...

:flowers:

Günay hanımla Çağlar beyede duyurulur :)

Yorum bağlantısı
Berk Karatan

o size özel olmuş o zaman, ben de gidip ufak bir is yaptırmak istediğimde direk saati 100tl işçilik başlar dediler :)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Hakan Erlat

Arkadaşlar merhaba,

1997 Ford Mondeo 2.0 Ghia aracım için (Herford) haricinde işin ehli özel servis tavsiyeniz varmı ? Çünki türkiyedeki servislerde genelde şöyle bir anlayış var , aracınız ne kadar eski ise ilgi ve alaka okadar az oluyor veya ciddiyet zamanla samimiyete dönüştüğünde ''bizdensin'' hesabı ikinci planda kalınıyor.

Bu bakımdan İst. Anadolu yakasında işini iyi yapan ciddi bir servis arıyorum, yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Avrupa yakasını tercih edin? Mesafe ve ulaşım süresi olarak belirli gün-saatlerde sorun olmuyor. Samimiyeti de sulandırmak, en büyük hatadır. Liftten düşürdük, ama bizdensin canımmmm

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
İmam Suludere
Arkadaşlar merhaba,

1997 Ford Mondeo 2.0 Ghia aracım için (Herford) haricinde işin ehli özel servis tavsiyeniz varmı ? Çünki türkiyedeki servislerde genelde şöyle bir anlayış var , aracınız ne kadar eski ise ilgi ve alaka okadar az oluyor veya ciddiyet zamanla samimiyete dönüştüğünde ''bizdensin'' hesabı ikinci planda kalınıyor.

Bu bakımdan İst. Anadolu yakasında işini iyi yapan ciddi bir servis arıyorum, yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba size iyi bir usta söyleyebilirim memnun kalacağınıza inanıyorum 0216 309 18 35 Kadir usta ismimi verirseniz

size yardımcı olacaktır.

Yorum bağlantısı
İrşat Kandemir
Merhaba size iyi bir usta söyleyebilirim memnun kalacağınıza inanıyorum 0216 309 18 35 Kadir usta ismimi verirseniz

size yardımcı olacaktır.

kartal sanayideki usta bahsettiğiniz arkadaş yanılmıyorsam
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Sertan Ilıca

merhaba arkadaslar 2007 focus 1.6 TCDI 109 beygir trend arac aldım 71000 kmde servise götürmek istiyorum yag değişimi yağ ve hava filitresini değiştirecem bide bi sorunu varmı diye baktırmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim birde aracımı çalıştırdıgım zaman tıssss diye bir ses geliyor frene basınca ses kesiliyor. nedir bu

Yorum bağlantısı
Sertan Ilıca

ben avcılarda oturuyorum liderler nerde acaba birde büyük çekmecede felan varmı yakın yerlerde

tavsiye için teşekkürler

Yorum bağlantısı
Emin Önal
sertan bey nereye gideceğinizi değilde nereye gitmemeniz gerektiğini söyleye bilirim

avcılardaki kent forda gitmeyinde nereye gidersiniz onu bilmem

ben bahçeşehirde oturuyorum ki bgeçen yıl kent ford burdaydı bu sene avcılar e5 üzerinde yanyola taşındı benim servise verdiğim not:

1)ilgi = 0

2)zengin değilsen ciddiyet =0

3)usta desen aracımı mahvettiler yani oda =0

şahsi görüşüm budur yakın diye orayı tercih etmemeniz için dikkat

Ev-İş arası yolumun üstü KENT ve ilk 15bin bakımıma oraya gitmeyi düşünüyordum..bilgilendirici oldu..teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Sertan Ilıca

ahmet bey verdiğiniz bilgi için tsekkür ederim kent ford ta tanıdık vardı iyi oldu söyledikleriniz gitmeyi düşünüyordum.(artık düşünmüyorum)

mimarobada çetaş var ama bunlar yetkili servis yağ ve filitreler i değiştirecem bide bi sorun varmı diye baktıracam pahalı olmazmı?

bir soru daha; arabamdan çalıştırdıgım zaman tısss diye birses geliyor acaba önmeli bişeymidir neden oluyor bilgisi olan arkadaslar cevaplarsa sevinirim teşekkürler

Yorum bağlantısı
Salim İmamoğlu

Adres:Denizköşkler mahallesi kınalı sokak no:5 İstanbul/Avcılar

Sedat GÜRLER Gürler otomotiv Benim yönlendirdiğimi söyleyin size gereken ilgi alakayı göstericektir.CEP: 05333129794

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Tufan Ünlü
(düzenlendi)

Merhaba, geçmiş konuları inceledim fakat aradığımı pek bulmadım. Bu yüzden yeni bir konu açtım.

İstanbul anadolu yakasında, güvenilir özel ford servisleri yada ford marka araçlardan iyi anlayan usta tavsiye eder misiniz? Ayrıca yorumlarınızı ve servisle ilgili izlenimlerinizi de eklerseniz sevinirim. Böylece elimizde güvenebileceğimiz birkaç usta yada servisin bilgisi olur diye düşünüyorum.

tarihinde Tufan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ

herford'a uğrayın, forumdaşların selamını iletin...

Yorum bağlantısı
Fatih Uzun

Beş senedir Herford a gidiyorum oldukça da memnunum,forum dan geldiğinizi söyleyin yardımcı olacaklardır.

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Özel değil ama yetkili servis olarak cevizli ford bence oldukça uygundur ve güler yüzlüler..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...