İçeriğe Yönlendir

Mercedes Benz C180 Kompressor Modeli Nasıldır?

Ali Fuat Alagöz

Recommended Posts

Çağlar Bayur

39.900öğroo dan reklamı çıktı, hiçbir bayide böyle bir araba yoktu, iyi ki tüketici kanunu falan var.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

ötv zamanı en çok satan D segmnenti diye gitti bu arabalar :p passatı sollamıştı satışlar :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Sıfır mercedes alacaksam dolu ve güçlü isterim, alamaz sam 2. el dolu ve güçlüsünü alırım, ama sıfır alıp güçsüz ve ufağını almam, şimdi bundan başka mana çıkmasın, tartışmasız merso iyidir, ona lafım yok, ama benim düşüncem alacaksam bu şekilde almak, yoksa arkadaşımın 300D turbo dizeli var, ondaki rahatlık bu sayılan arabaların hiçbirinde yok, oto vites V6 gaza abandınmı forumda geçen tokat olaylarının tillahını yapacak güçte, araba fırlıyor vallahi :)

Yorum bağlantısı
Ali Fuat Alagöz

ah keşke ben de s600 falan alabilseydim :D

hoş o kadar param olsa da almazdım sanırım,

değiştireyim; s600 vicdanımı rahat tutacak bir fiyat olsaydı da alabilseydim. Zira 400.000euro' yu bir arabaya vermek için uzayda yaşıyor olmak gerek sanırım.

Bu arada 3serisi dizeller 100.000 euronun üzerinde, ben de o kadar parayı tekerlekleri olan bir ulaşım aracına vermem, kanat ve jet motoru isterim :D

Yorum bağlantısı
Ali Fuat Alagöz

3 serisi 100bin euronun üstünde mi?

mercedes 300 serisi demek istedim.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

S600 mü :) param olsada almazdım zaten, o araba patron arabası, şoför falanda olacak yanında, ben kendim süreceğim, ee ne anlamı kaldı o kadar konforun, barı bilmem masajlı koltuğu, rahatça arkada uyuması tv izlemesi vs. yapamıyacağım, olmaz, alacaksam E63 AMG alırım, bastımmı ferro ları tokatlarım:)

Yorum bağlantısı
Ali Fuat Alagöz

aracı satın aldım.

ancak komşum bu hafta sonu için kendisinde kalmasını rica etti. Salı günü teslim alacağım.

ama resmi olarak aldım yani, sorun yok.

Yorum bağlantısı
Ali Fuat Alagöz

arkdaşım benim bu ani haraketlenmeme hazırlıklı değilmiş, bu hafta şehir dışına gitmesi gerektiğinden teslimatı erteledik.

fiilen bana geçtikten sonra oğlumu oturtmam direksiyona. :)

teşekkür ederim, kazasız belasız inşallah.

Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir

Hayırlı olsun bence çok iyi bir seçim olmuş. Güle güle kullanın. Bir arkadaşımda var aynısından, yakıt masrafından şikayetçi, lpg taktırayım filan diyor. Ayda 800 lira yakıta veriyormuş. Ben karşı çıktım bu araca lpg takılmasına. Teknik olarak bu kompressörlere lpg uygulanabiliyor mu? Sorun-sorunsuzluk durumu nedir?

Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

Hayırlı olsun bence çok iyi bir seçim olmuş. Güle güle kullanın. Bir arkadaşımda var aynısından, yakıt masrafından şikayetçi, lpg taktırayım filan diyor. Ayda 800 lira yakıta veriyormuş. Ben karşı çıktım bu araca lpg takılmasına. Teknik olarak bu kompressörlere lpg uygulanabiliyor mu? Sorun-sorunsuzluk durumu nedir?

2500 TL. verirseniz prinsin kompresör motorlara uygun kitini taktırabilirsiniz. sorun da olmaz. iyi bir montaj şart ama.

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce
(düzenlendi)

2500 TL. verirseniz prinsin kompresör motorlara uygun kitini taktırabilirsiniz. sorun da olmaz. iyi bir montaj şart ama.

Güleyimmi alayımmı ? Bu aracı alacak arakadaşlar tüp işine nasıl niyetlenirlerki ? Benzinli olduğu ve 10-11 litre yakacağı aşikar...bu tip motorlara hala uygulamada sorunlar var.

Çok iyi araştırmadan girişmeyin. Ben vw 2,0 tsi motor için çok uzun araştırma yapmıştım. %30 max.tasarruf oluyor ve 1-2 araçta denenmiş şimdilik. Pirins kit direkt likit gaz uygulanan model yapılıyorsa 3500 tl...

tarihinde M.Fatih Yüce tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hayırlı olsun, yanlış anlamayın ama, madem merso kervanına katıldınız gazıda unutun, ferrayi tüp takan adamın hikayesini biliyorsunuz sanırım, neyse gülü seven dikenine katlanır, bu araba gazla focusa zaten geçilirde bari işi kesinleştirmeyelim :)

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Cihan Tiftik

Bu lpg bi tek Türkiye'de yadırganıyor böyle. Elin dingilizi koca koca range lere takıyor. Hem de buradakinin 3 katı fiyatlarla. Herkes özeniyor. Hani bi laf var ya ayranı yok içmeye... Yav takın LPG tabi ki,neden takmayasınız. Benzin 5 lira bir kaç aya.. 300bin liralık arabaları dizel alanlara gülüyorum ben de. Hem de ağzımla değil. 300 bin lira para ver,sütçü kamyonu gibi ses çıkarsın..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...