İçeriğe Yönlendir

Orjinal Teybe Uyumlu Usb Sd Aux Aparat Montajı

Erhan Eken

Recommended Posts

Erhan Eken

Arkadaşlar merhaba.Uzun süredir araştırdığım ve 2 gün önce sipariş verdiğim ürün geldi.

Orjinal teybimiz mp3 çalar haline geldi.Ürün gelir gelmez montaj işine giriştim.

Yapılacak ilk iş teybi sökmek.

Daha sonra teybe uygun hazır gelen soketi yerine takmak.

Teybi yerleştirmek.Hepsi bu 5 dakikada hallettim.

Gerçekten ses oldukça iyi ve menü geçişleri hızlı.

Ürünümüz bu:

168wfex.jpg

Sipariş verdiğim link bu.(2 günde elime geçti.)Orada BMW yazıyor ancak satıcıya mesaj atıyorsunuz.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-e...50107004/detay/

Bunlar da benim arabaya yaptığım montaj resimleri:

2ylp6bp.jpg

2powg1i.jpg

29l0j0w.jpg

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Çok iyimiş. Hayırlı olsun. Soket teybin hangi çıkışına takılıyor?

Mp3 cd çalabiliyormu? (ilanda yazmamışta)

Yorum bağlantısı
İsa Köse

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Bir sorum var. Bu cihaz teyple tam uyumlu mu? Mesela direksiyon kumandasından parça atlatma çalışıyor mu?

Yorum bağlantısı

Cd player işlevi yok.Multimedya kartları okuyan ve ses çıkışı veren bir aygıt.Mp3 dosyalrınıda çalabiliyor haliyle.

Yorum bağlantısı
Erhan Eken

Soket teybin aux çıkışına bağlanıyor.Zaten hazır olarak geliyor.Bize kalan sadece yerine takmak oluyor.

Mp3 cd çalmıyor.Ancak flash bellek,kart veya aux çıkışından herhangi bir cihaza bağladığınızda yüklü olan mp3

veya track şarkıları çalabiliyor.

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Bir sorum var. Bu cihaz teyple tam uyumlu mu? Mesela direksiyon kumandasından parça atlatma çalışıyor mu?

Cihaz teyple tam uyumlu.

Benim direksiyondan kumandalı değil ama cihaz takılıyken teybin üzerindeki tüm tuşlar etkin olarak çalışıyor.

Bu nedenle direksiyon kumandasından da kontrolünde bi sıkıntı yaşanacağını sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

resimdeki 6000 rds ye takıldıysa cd changer bağlantısına takılan cinsten. bence focus I mondeo II si olanlar kaçırmasın. Fiyat makul seviyede sayılır. Hatta ben de mi alsam benim blauyada uydurulabilir gibi

Yorum bağlantısı
Erhan Eken

Bir kaç güzel özelliğinden daha bahsedeyim:

Menü geçişleri çok hızlı.

Teybi kapatıp açtığınızda yine kaldığı yerden devam ediyor.

Ses kalitesi çok yüksek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Köse
Soket teybin aux çıkışına bağlanıyor.Zaten hazır olarak geliyor.Bize kalan sadece yerine takmak oluyor.

Mp3 cd çalmıyor.Ancak flash bellek,kart veya aux çıkışından herhangi bir cihaza bağladığınızda yüklü olan mp3

veya track şarkıları çalabiliyor.

Cihaz teyple tam uyumlu.

Benim direksiyondan kumandalı değil ama cihaz takılıyken teybin üzerindeki tüm tuşlar etkin olarak çalışıyor.

Bu nedenle direksiyon kumandasından da kontrolünde bi sıkıntı yaşanacağını sanmıyorum.

Benim 5000 RDS'nin arkası işte böyle. Yani buradaki yeşil olan yere takılıyor ve şarkı atlatma çalışacak öyle mi?

Yorum bağlantısı
Erhan Eken
Benim 5000 RDS'nin arkası işte böyle. Yani buradaki yeşil olan yere takılıyor ve şarkı atlatma çalışacak öyle mi?

Doğrudur.Yeşil kısma takılıyor.Kendi elimle yaptım.Teyp full özellikleri ile birlikte çalışıyor.

Sanki orjinal Mp3 çalar takılı olduğunu düşünün.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Şarkıları tek tek mi atlatıyor? Yani 500 şarkı içinden istediğimizi nasıl dinleriz? Tekrarlama gibi özellikler var mı? Klasör oluşturduğumuzda bunlar arasında geçiş yapabiliyor muyuz? Biraz çok oldu ama önemli hususlar.

Yorum bağlantısı
Erhan Eken
Şarkıları tek tek mi atlatıyor? Yani 500 şarkı içinden istediğimizi nasıl dinleriz? Tekrarlama gibi özellikler var mı? Klasör oluşturduğumuzda bunlar arasında geçiş yapabiliyor muyuz? Biraz çok oldu ama önemli hususlar.

Teybin özelliklerine bağlı bunların olması.Teypte bu özellikler varsa hepsinide yapabilirsin.Yukarıda incelemeniz için link verdim oradan inceleyebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Ferhat Genç

Arkadaşlar C-Max GHIA Sony MP3 çaların markası neydi internetten sipariş vereceğim de yardımcı olur musunuz?

Yorum bağlantısı
Nedim Öner
Arkadaşlar C-Max GHIA Sony MP3 çaların markası neydi internetten sipariş vereceğim de yardımcı olur musunuz?

Sanırım bunu kastediyorsunuz...

Yorum bağlantısı
Kaan Aydın
Satıcıya 2008 focus için mesaj attım. Şöyle bir cevap vermiş.

"Aracınıza uyum sağlamıyor malesef beyefendi..Fordlarda 2004 e kadar Usb Changer üretiliyor.."

Teybiniz tam olarak hangi model, örnek bir resim koyabilir misiniz ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...