İçeriğe Yönlendir

Orjinal Teybe Uyumlu Usb Sd Aux Aparat Montajı

Erhan Eken

Recommended Posts

Özcan Keskin

bayramdan önce can can otoya gittim cihaz var dediler 140 tly anlaştım

baktum kutunun üzerinde focus (new) yazıyo bakın bu yeni focus demek bu benim aracıma olmaz dedim onlar olur dediler

teybi söktü baktı olmaz dedi. üzerinde focus (new) yazıyo ama hangi modellere oluyor bilmiyorum ellerinde 2-3 tane vardı

bi arayıp sorabilirsiniz

iletişim bilgileri burada mevcut

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/225835-ankara-can-can-garage/

Yorum bağlantısı
Mehmet Emin

Kaliteli bi Fm transmitter alıp uydu - uymadı endişesine girmeye hiç gerek yok. Ben öyle yaptım ;)

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Onur Çam

Fm transmitter bu cihazın yanından bile geçemez ses kalitesi çok iyidir.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Güvenç Terzierol

Usbden gelen veri dijital. Arada DAC denilen digital to analog bir converter olması gerekmez mi? Hi-Fi dünyasında bunlara eşşek yüküyle para veriyor millet

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Deniz

Aux'u hadi usb'ye çevirdi diyelim hadi, ama teyp tuşlarını çevirmesi çok zor arada bi converter olmalı tahminim.

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Çağlar Abi İngilizcesini bulamadım bu Almancası http://german.alibaba.com/product-gs/high-speed-usb-female-to-car-aux-in-audio-adapter-cable-1291051114.html

Aux'u hadi usb'ye çevirdi diyelim hadi, ama teyp tuşlarını çevirmesi çok zor arada bi converter olmalı tahminim.

6000cd kullanma kılavuzu parça değiştirebiliyor diyor ben yalancısıyım.

Bu da siyahı

http://german.alibaba.com/product-gs/usb-to-aux-cable-china-manufacturer-and-supplier-1355968554.html

Yalnız en az 50 tane almak gerekiyormuş.

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

bence bu aparat sadece usb yi jak girişe ceviriyor .

teyplerin aux girişi 3 pindir ve sadece stereo ses girişi olarak kullanılır . bu jakın ucu 4 pin . ayrıca usbnin ucu 4 pin. + - data ve timer uçları . yani teybin auxuyla usbnin hiç alakası yok . bu sadece usb ucu 3.5 mm jaka çeviriyor . amacı ne derseniz bizim kullanım alanımız dışında kalan bir parça . 

bilgisayar parçalarınında çoğunu kullanmayız ama kullanan kişiler var bilmediğimiz amaçlar için . 

Kaç paraymış bu. Türkiye'de bulamazmıyız, böyle bir şey lazım bana.

çok zor aman aman bişey değil . ama işe yaramayacak bi malzeme . 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

bazı USB arayüzleri 3.5 mm oluyor. bazı fotoğraf makineleri vs. ucuz diye bu konnektörü tercih eden dandik şeyler var.

bu işinizi görmez. 

bir mediaplayer almanız şart.

size önerim telefonunuzu kullanın.

not: aydın bey de açıklamış, doğrudur.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

ayrıca bazı araba tvlerinde yada monitörlerinde usb den film oynatma özelliği var tabi eskisi gibi kaba saba üretmedikleri için usb girişlerini küçülttüler mini usb ye çevirdiler buda onun gibi bir aparat .

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Açıklamalardan usbdeki mp3leri okuyabildiği yazıyor ama bu işin uzmanları açıklamayı yapmış.

Son sorum peki focus 2.5 ta aux a bağlanan mp3 playerdeki parçaları direksiyon kumandasından değiştirebilir miyiz?

Açıklamalarında tam tersini söylüyor.Ayrıntılı özellikleri:

1. 100% yeni ve yüksek kalite
2. yüksek sadakat. Anti- parazit. Iyi sinyal.
3. stereo uzun. Müzik sesi saf ve temiz.
4. 3,5 fişi hattının bağlamak aux arayüzü araba, usb arayüzü
Bağlamak u disk. Uygulamak otomatik oynar şarkı usb flash disk.

5.100% yeni ve yüksek kalite
6. konektörü: erkek kadın
7.3.5mm erkek: takın araba aux portu
8. usb 2.0 kadın: bağlamak u- disk, okuyabilirsiniz mp3 şeklinde u- disk
9. jack: 3.5mm stereo ses
10. Kullanımı araç navigasyon, araç ses

Not:
1. tüm araba bu arayüz kullanabilirsiniz hattı bu tür. Bazı araç aux çözme olmadan fonksiyonu, çok sadece kullanabilirsiniz mp3 cihazı,( sadece araba aux arayüzü işlevi var okuma u disk kullanabilirsiniz tür hattı)
2. kullanırken, u disk daha vardı saklamayın çok fazla özgü araç aux destekleyebilir ne kadar kapasitesi. U disk olamaz diğer belgeler içinde ve yok kurmak klasörü. şarkıları mp3 formatında kullanılır.

Yorum bağlantısı

CD changer gibi bağlanan usb cihazlar var. bunlar kumandayı destekliyor. Kardeşim Punto için aldı kullanıyor. Benim arabamda kare sony mp3 çalar var. Bağlantı soketini incelemeye çalıştım ama pek sonuç alamadım. 6000cd cd changer destekliyorsa böyle bir cihaz alabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

4. festgestellt: die car's aux in den häfen müssen die funktion lesen u festplatte, bitte bestätigen sie ihre car aux-schnittstelle haben die funktion dekodierung oder beratung mit den 4s shop zu bestätigen: die funktion dekodierung.

teybin aux giriişine takın, usb ye de flash disk takın diyor da, yukarıdaki cümle de, teybin aux girşinin dekoder özelliğinden bahsediyor, ve 4 pin var jackte, fodr ların auxu 3 pin, yani sadece kulaklık gibi fonksiyonu, dekoder öçzellğimiz yok

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Detaya girdikçe kafalar karışıyor, o sadece iki ucu fişli bir kablo parçası.

Evde kullandığımız uzatma kablosu gibi, bir ucu erkek diğer ucu dişi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Açıklamada açıkca 3.5mm lik jak usb dişi dönüştürücü yazıyor.Ses dönüştürücü veya buna benzer ibare kullanılacak olan cihazlar arasında veri aktarımında kaliteli olduğunu yazıyor.Mp3 ses dönüştürücü vesaire anlamında bir ibare göremedim.Kısaca sadece ara birim çevirici.4 kablo ucunu 3.5 mm jack ve sub jack çevirici olduğunu açıkca belirtmişler. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

Arkadaşlar, bu konu da tecrübem yok. Affınıza sığınarak, fikrimi söylemek istedim..Bizim zamanımız da kasetçalarlarda (müzik seti denen )mikrofon girişleri vardı. Harici mikrofon takıp, anons falan yapılırdı. Pazarcılar  veya seyyar  satıcılar kullanırdı.  

Uzatmadan şunu demek istiyorum; MP3 denen USB çıkışlı müzik çalarları arabadaki radyoya AUX üzerinden (mikrofon girişi gibi düşünün) bağlamak için olabilir mi? 

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Arkadaşlar, bu konu da tecrübem yok. Affınıza sığınarak, fikrimi söylemek istedim..Bizim zamanımız da kasetçalarlarda (müzik seti denen )mikrofon girişleri vardı. Harici mikrofon takıp, anons falan yapılırdı. Pazarcılar  veya seyyar  satıcılar kullanırdı.  

Uzatmadan şunu demek istiyorum; MP3 denen USB çıkışlı müzik çalarları arabadaki radyoya AUX üzerinden (mikrofon girişi gibi düşünün) bağlamak için olabilir mi? 

Usb ses çıkışı varsa ki bence olmaz 3.5 mm. stereo çıkış zaten kesin vardır...

Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

Usb ses çıkışı varsa ki bence olmaz 3.5 mm. stereo çıkış zaten kesin vardır...

USB den kasıt flaş bellek gibi ucu olanları söylemiştim...

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

USB den kasıt flaş bellek gibi ucu olanları söylemiştim...

Ben öyle bir ses çıkışı hiç görmedim Hikmet abi... :(  Öyle bir cihaz bulana kadar telefonu aux tan bağlamayı tercih ederim.. :)

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Evet bağlayabilirsiniz, iki ucu stereo erkek uçlu kablo alıp bir ucunu mp3 çaların kulaklık girişine diğer ucunu arabanın aux girişine takacaksınız.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...