İçeriğe Yönlendir

Orjinal Teybe Uyumlu Usb Sd Aux Aparat Montajı

Erhan Eken

Recommended Posts

Belen Yalçın

Focus 2 lerde Cd çaların aux girişi olduğu için herhangi bir Mp3 player ya da ipot u masrafsızca cihazınıza bağlayabilirsiniz.Xcarlink tarzı cihazlar cd changer girişini kullandığı için buna ihtiyacı yok Focus 2 kullanıcılarının.Ghia modellerde torpidoda 3.5 mm jack bulunur trend ve collectionlarda ise torpidonun üst tarafına kabloyu bantlayıp bırakmışlar.Torpidoyu söküp oradaki kabloyu uzatarak ucuna 3.5 mm lik bir jack taktığınızda herhangibir mp3 player veya müzik kaynağını bağlayıp sorunsuzca dinleyebilirsiniz.Müzik sistemi bunu destekliyor.

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Atilla Atun

arkadaşlar gördüm ve paylaşmak istedim.

ihtiyacı olan varsa bence güzel bişey.

İlan No 68677532 sahibinden.com

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Teknolojide bizmi öndeyiz yoksa üreticilermi anlamış değilim.2011 model arabamda usb girişi yok. Büyük ihtimalle usb yi bizim icat ettiğimizden haberleri yok... :D

Yorum bağlantısı

Usb koymamak değil :) 2011 focustata yok...

2011 civictede yok maksat müşteri aracı aldıktan sonra akseusar olarak bu aparatı alsın ;)

geneldede müşteriler garanti bozulmasın diye servisten alıyorlar.

Fordu bilmem ama civic'inki 350tl.

Yorum bağlantısı
Eray Eski

bu tur bi cihazi arastiriyordum bende. tesaduf :)

yurt disindan getirtmeyi dusunuyordum Turkiyede bulamam diye. fiyati uygun geldi bana. aracimin orjinal teyibinden daha kaliteli ses aliyorum. ama kaset calar oldugu icin sony teyp ile degistirmistim. eger bu cihaz mondeomun orjinal teyibine uyum saglarsa tekrar orjinal teyibi takabilirim.

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Bu aparatı bizim 6000Cd teyplerde kullanabilirmiyiz acaba?Benimde uzun zamandır araştırdığım bir konuydu.Bu konuda bilgisi olan arkadaş var mı acaba?

Yorum bağlantısı
İbrahim Şafak

cd changerli teyiplerle uyumlu bu cihazlar arkadaslar , cd 2 yi usb olarak görüyor meselaa

Yorum bağlantısı
Arif Doğan

xcarlink muadili bir ürün anlaşılan. 6000'e uyumlu ise focus2ciler yaşadı :)

Aynen öyle xcarlink muadili bir ürün, xcarlink den önce yapan olmaz dedim ama ben bir umut araştırıp yine de sorayım dedim,

bugün mesaj attım, maalesef focus 2 ile çıkan oval hatlara sahip 6000 cd lere uyumlu değilmiş...

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Bu ürün bu cd çalara uygunmu bilgisi olan varmı?

Soğuk yavalarda araça güneş vurunca falan cd okuyucu buhar yapıyor cd okumuyor sinir olmaya başladım. Uyuyorsa alıcam bi tane..

big_4907299_woj.jpg

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Satıcı ile görüştüm uyumlu dedi, az önce şipariş verdim. Uymazsa iade edebilcem öyle anlaştık.

Montaj aşamanında ayrıntılı resim çekerim.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Modelini bilmiyorum.

Satıcı uyuyor dedi ben her ihtimale karşı uymazsa iade edebilcek şekilde anlaştım. İnternettede biraz araştırdım 2007'e kadar olan ve 2006'dan sonraki modellere uygun yazanlar var.

Bende risk alıp sipariş verdim en kötü ihtimal boş yere kargo parası ödemiş olurum.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
(düzenlendi)

Satıcı ile görüştüm uyumlu dedi, az önce şipariş verdim. Uymazsa iade edebilcem öyle anlaştık.

Montaj aşamanında ayrıntılı resim çekerim.

Pahalıya almışsınız keşke benim açtığım konuyu takip etseydiniz 126 lira kdv dahil 12 ay taksitle aldım.Hayırlı olsun güzel ürün sorunsuz çalışıyor.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/index.php?/topic/190982-xcarlink-hakkinda-dusundukleriniz/page__st__40 buda konusu.

tarihinde Tahir İlter tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
(düzenlendi)
Pahalıya almışsınız keşke benim açtığım konuyu takip etseydiniz 126 lira kdv dahil 12 ay taksitle aldım.Hayırlı olsun güzel ürün sorunsuz çalışıyor. http://www.otoclubturkiye.com/forum/index.php?/topic/190982-xcarlink-hakkinda-dusundukleriniz/page__st__40 buda konusu.

O konuyu görmüştüm ama bugün cd çalara sinirlendim ani kararla nette ilk uygun fiyatta denk geldigimi şipariş verdim 3-5 tl çokta önemli değil.

Sorunsuz çalışır inş.

Az önce farklı bi satıcıyada cd çaların resimini gönderdim oda uyuyor dedi. Engeç 2 güne kargo elime ulaşır artık gelince uyup uymadıgını görücez.

Edit: Ekleme

tarihinde Uğur Kamil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

"Sadece CD changerli teyipler için" diyen arkadaşlar yanılıyorlar. Bu cihaz, orjinal tek CD çaları 6'lı dijital CD changer haline getiriyor.

Sefa Abi cd changer girişi var ise bağlanabiliyor bu alet diğer türlü bağlanma şansı yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Dün şipariş verdigim ürün geldi uymadı geri gönderdim bende. 2006-2009 model Connect'lerdeki cd çalara uymuyor(glx'lere belki uyar onlardaki cd çalar farklı)

Butür bi ürün şipariş verecek arkadaşlar cd çalarında cd changer girişi olup olmadıgını konturol etsin.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...