İçeriğe Yönlendir

Orjinal Teybe Uyumlu Usb Sd Aux Aparat Montajı

Erhan Eken

Recommended Posts

Ufuk Memiş

herkese merheba, serkan abinin satmış olduğu ürünü aracım olan ford focus 2 makyajlı kasa titanyum sony teybe montaj yapabilecek istanbulda işin ehli bir usta aramaktayım. Bilginize..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Metin Güven
(düzenlendi)

Tekrar merhabalar,

Uzunca bir süre araştırmalarım sonucu nihayet AUX bağlantısı olayını çözdüm, o çözülünce Bluetooth, USB, SD kart sorunlarıda çözülmüş oldu.

Sadece 2.85$ maliyet ile AUX başlantısını yaptık. Tabii ki bu ürünü alırken Teybi sökme aparatlarını almak gerekiyor, gelen üründe bu yok. 
Ben dişi girişli olanı tercih ettim ki, Kullanılmayan boş bir Buton üzerine montajını yapıp, orjinal gibi dursun diye. (Resimde göreceksiniz.)

AUX BAĞLANTI KABLOSU

Teyp arkası AUX Bağlantısı resmi

Bağlantı sonrası AUX Jak+Bluetooth+USB+SD kart aparatı ile birlikte

AUX Bağlantı kablosu (L şeklinde olandan aldım ki görüntü güzel olsun)

Buraya kadar herşey güzeldi, Tatile çıktık yolda doğal olarak Telefonu ya da Bluetooth şarj gerektirince, bir CIZIRTI sesi ile karşılaştık. :unsure2:
Fazla rahatsız edici olmasa da keyfe keder netliği bozuyordu.. 
Önce Cihaz ile gelen AUX Kablosunu resimde gördüğünüz kablo ile değiştirdim. İlk sese göre daha azaldı, sonra yine ürünle gelen USB Şarj cihazı yerine, Telefon şarjı için kullandığım daha kaliteli Çakmak şarjı ile Kabloyu kullanmaya başlayınca daha da azaldı.
Araştırırken (birsürü forum, elektronik sayfaları vs. dolaştım) sonra çözümü buldum, ama daha gelmedi ürün..

ISOLATOR Noise Filter (Gürültü filtresi)

Ürünün videoları var, problem aynı ve takınca düzeliyor. Daha ucuzları da var, ben çok sattığı ve daha kaliteli göründüğü için bunu aldım.
Ürün açıklamasında yazıyor : *If you hear noise when charging your device but not when operating on battery, then this product should solve the problem.

Ürününüzü Şarj ederken gürültü duyuyorsanız, bu o probleminizi çözer. :)

Şimdi Telefona Radyo uygulaması yükledim, şehrimizde olmayan fakat sevdiğim istasyonları, Gerek Bluetooth gerekse AUX üzerinden rahatlıkla ve gayet net ses ile dinlemeye başladım. Sanki şimdi daha bir keyif vermeye başladı çıkan ses kaliteli olunca.

tarihinde Metin Güven tarafından düzenlendi
kelime hatası
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Arif Aykın

2003 fiesta aracımda rds 4500 cd çalar mevcut bunun için nasıl bir çalışma yapabiliriz. Aux usb takma için yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Ufuk Memiş

Foruma özel Ankara'daki üyelere montaj dahil ücreti olur ...
Serkan abi alet güzelde istanbuldakilerin günahı ne:) ankaradakilere ücretsiz montaj demişin ama ben istanbulda bu aleti takabilirmisiniz diye sorduğumda bana 100tl montaj parası istiyorlar. Istanbuldan ankaraya gelsem git gel 1000km.. Yokmu abilerim bu aleti istanbulda montaj yaptıran?
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca
10 saat önce, Ufuk Memiş yazdı:
On 29.06.2017 at 13:49, Serkan Karakoca yazdı:

Foruma özel Ankara'daki üyelere montaj dahil ücreti olur ...

Serkan abi alet güzelde istanbuldakilerin günahı ne:) ankaradakilere ücretsiz montaj demişin ama ben istanbulda bu aleti takabilirmisiniz diye sorduğumda bana 100tl montaj parası istiyorlar. Istanbuldan ankaraya gelsem git gel 1000km.. Yokmu abilerim bu aleti istanbulda montaj yaptıran?

kardeşim araç focus 2.5 değilmi ?

teybi sökeceksin teybin arkasında bulunan 5 kablodan paralel hat çekiceksin modüle modül kısmı soketli zaten :)

1 kontak cereyanından modüle artı uç 

2 kontak ceryanından modüle  eksi uç

3 auxun çıkışının  sağ ses çıkışından modüle  bağlantı

4 auxun çıkışının sol ses çıkışından modüle bağlantı

5 aux çıkışının canlı ucundan modüle bağlantı 

hepsi bu kadar :)

Yorum bağlantısı
Ufuk Memiş
teybi sökeceksin teybin arkasında bulunan 5 kablodan paralel hat çekiceksin modüle modül kısmı soketli zaten [emoji4]

hepsi bu kadar [emoji4]
Serkan abicim negüzel anlattın ama bende o kabiliyet yok ki:) işin enteresan tarafı istanbulda bu cihazı aracına takan focus kullanıcısıda bulamadım veya burdaki yazılanları okumuyorda olabilir.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca
On 30.06.2017 at 12:20, Metin Güven yazdı:

Gerçekten güzel ve kullanışlı, Bir Ankara seyahatinde belki rahatsız edebilirim, Ancak haftasonu cumartesi ya da pazar günü olabilir, Montajı ne kadar sürüyor Serkan bey.
sadece Track CD veya Radyo yerine,  MP3ler ve Bluetooth harika olur.

cumartesi pazar sıkıntı yok nasıl isterseniz yeterki önceden planlama yapalım 45 dakika 1 saat sürer maksimum ...

5 dakika önce, Ufuk Memiş yazdı:
9 dakika önce, Serkan Karakoca yazdı:
teybi sökeceksin teybin arkasında bulunan 5 kablodan paralel hat çekiceksin modüle modül kısmı soketli zaten emoji4.png

hepsi bu kadar emoji4.png

Serkan abicim negüzel anlattın ama bende o kabiliyet yok ki:) işin enteresan tarafı istanbulda bu cihazı aracına takan focus kullanıcısıda bulamadım veya burdaki yazılanları okumuyorda olabilir.

istanbulda hangi kıta ve semt sana uygun ben bir bakınayım uygun yollu birilerine :)

Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca
On 22.09.2017 at 16:48, Arif Aykın yazdı:

2003 fiesta aracımda rds 4500 cd çalar mevcut bunun için nasıl bir çalışma yapabiliriz. Aux usb takma için yardımcı olursanız sevinirim.

cihazın resmini atarsanız bakınayım bir sonradan aux yapılabiliyorsa bizim modül ile güzel performanslı çalışıyor ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ufuk Memiş
istanbulda hangi kıta ve semt sana uygun ben bir bakınayım uygun yollu birilerine [emoji4]
Abi ben üsküdardayım. Memnun olurum.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Teyp fotoğrafı Bu bizim.

10 saat önce, Serkan Karakoca yazdı:

cihazın resmini atarsanız bakınayım bir sonradan aux yapılabiliyorsa bizim modül ile güzel performanslı çalışıyor ...

http://3pvDzj.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akın Tunç

Selamlar,

Ben de 2008 Audi A3 aracıma AUX çıkışı istiyorum. İstanbul'dayım uygun fiyatlı yardımcı olabilir misiniz? (Istanbul Anadolu yakası)

Teşekkürler

AKIN

Yorum bağlantısı
Ufuk Memiş

Maşallah ne güzel olmuş. Modülü nereden aldınız.

Yorum bağlantısı
Faruk Dogantas

Ankara Konya sokaktan 30 tlye aldım N11 dede aynısı var 28 tl gibi fiyata gerçekten teyp çağ atladı 

Yorum bağlantısı
Faruk Dogantas
On 27.10.2017 at 12:16, Ufuk Memiş yazdı:

Maşallah ne güzel olmuş. Modülü nereden aldınız.

. Ufak inincelemem

Yorum bağlantısı
Ufuk Memiş
. Ufak inincelemem
İzledim abicim herşey çok guzel olmuş. Usb olayından çok bu değişimleri kendi başınıza üstesinden gelmeniz alkışlanacak bi olay. Bluetooth dan video dinleme veya cepten gelen aramalar vs. Kullanımı nasıl, yani işlevselliği ok midir. Ben serkan karakocanin sattığı modülü almayı planlıyordum ama istanbulda bunu focus 2.5 hb. Montaj yapacak usta bulamadım oyuzden askıya aldım. Lakin serkan abinin modül 150tl seninkisi 30tl yani arada 5 katı fiyat farkı var. Buna bi açıklama yapacak kişi varmıdır.teknik anlamda serkan abininki daha mı iyi yoksa aynı mı nedir çözemedim.
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ufuk Memiş

Bu parça ne işe yarıyor. Benim araç focus 2010 model titanyum sony teyp mevcut. Bilirsiniz teyp sadece mp3 cd çalmaktadır. 36a8619a094d2c1cde6f2c9903091008.jpg

Yorum bağlantısı
Yücel Metin
Bu parça ne işe yarıyor. Benim araç focus 2010 model titanyum sony teyp mevcut. Bilirsiniz teyp sadece mp3 cd çalmaktadır. 36a8619a094d2c1cde6f2c9903091008.jpg

Fikir edinmenize yardımcı olabilir.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ufuk Memiş

Yücel bey teşekkür ederim. Sony teyp arkasında adamın taktığı gibi bi giriş var mı bilmiyorum. Aslında bunu aracına takan arkadaş varsa bi bulsam ne güzel olacak:)

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...