İçeriğe Yönlendir

Android Uygulamaları Ve Diğer Gelişmeler

Misafir

Recommended Posts

Misafir

click clear= temizlik aracı (internet geçmişi, aramlar, sms vs gibi) temizliyor.

Alşimi= Çok zevkli bir oyun 4 ana elementten yeni elementler oluşturuyorsunuz.

AppBrainMarket= Market uygulamasından biraz daha farklı ülkemizde bulunmayan görünmeyen uygulamalarıda buluyor.

AppInstaller= Uygulama yükleme aracı ve uygulama kaldırmak için

Ayna= Ön kamerayı kullanıyor bir nevi ayna işlemi görüyor :)

Battery Solo widget= bataryanızın kalan yüzdesini widget olarak ekrana yerleştiriyor.

CK Zombies=Mükemmel ötesi bir oyun bana göre tavsiye ederim.

Contract Killer= Aynı şekilde bir diğer güzel oyun.

HD film izle= 1250 adet film bulunmakta partlar halinde film seyredebiliyorsunuz(wifisiz denemeyin) :) kotası olan arkadaşlarda uzak dursun.

imo beta= messenger uygulaması

Xconstruct= köprü yapım oyunu

Zedge= ekran resimleri, tel seslerini indirebilirsiniz.

RockPlayer= Bir çok video formatını destekliyor.

ASTRO= dosya yönetim programı yedek alıyor geri upload ediyor.

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
(düzenlendi)

Telefonu ilk aldığım gün garantisini iptal ettirdim (sürüm güncelleyerek). şuan ICS rom u kullanıyorum. aslında rom demek ne kadar mantıklı bilemiyorum. çünkü telefon işletim sistem versiyonu olarak 4.0.3 ü görüyor. genelde pek uygulama yüklemem. uygulamlarım SD kartta bir klasör içindedi. İşim olunca kurar daha sonra kaldırırım. çünkü her program pil ömründen gitmesi demek. Ancak şimdiye kadar belki 50 adet rom yüklemiş birisi olarak ilk işim startup manager, Taskkiller, Setcpu ve juice defender programlarını kurmaktır. Bir de rom un arayüzüne göre bunlara ilave battery widget koyarım.

Ekleme: bu arada şunu da belirteyim; bu rom güncellemeleri esnasında telefonu bir kaç kere brick e düşürdüm ve biraz terledim kurtarana kadar :)

tarihinde Ertan Çabuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Bildiğimiz kernel derlemesinden öte gitmeyen Rom yükleme maceralarınız ne kadar hoş böyle :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
Bildiğimiz kernel derlemesinden öte gitmeyen Rom yükleme maceralarınız ne kadar hoş böyle :)

Güzel oluyor :) Ben her cuma kurcalıyorum ve haftanın stresini atıyorum :)

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Zamanında t-mobile PDA'mla çok oynaşmıştım. Millet bana laf söylerdi ne o öyle ankasörlü telefon mu taşıyorsun yanında vs vs. Şimdi hepsi telefon santrali taşıyor :rofl:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
İş yerine türkcell, androidli telefon hediye etmiş. Çalışanlara verilecek, biri de benim. Huewai marka imiş. Nasıldır acep?

Ben kullanıyorum :)

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Bu t20'de ekran goruntusu almak icin kullanabilecegim bir uygulama var mi acaba?

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Bu t20'de ekran goruntusu almak icin kullanabilecegim bir uygulama var mi acaba?

Büyük ihtimalle root edilmeden ekran görüntüsü alınmaz T20'den. Huawei malı mıydı T20?

---EK---

Dediğim gibiymiş, root etmeden ekran görüntüsü almakla ilgili şöyle bir konu var : http://androidturkey...goruntusu-alma/

Ama uğraşmaya ne kadar değer bilemedim :)

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Büyük ihtimalle root edilmeden ekran görüntüsü alınmaz T20'den. Huawei malı mıydı T20?

---EK---

Dediğim gibiymiş, root etmeden ekran görüntüsü almakla ilgili şöyle bir konu var : http://androidturkey...goruntusu-alma/

Ama uğraşmaya ne kadar değer bilemedim :)

Aynen abi bende ugrasmak istemedim nette de bulamadim belki bi uygulama falan vardir diye sorayim dedim :) zaten root yapmaya girersem bozarim ben bu aleti :D

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Verdiğim linkteki root etmeden görüntü almaya yarıyormuş. HTC Desire da rootlamadan alamazdı screenshot. O da bu yukarıdaki bir yöntemle rootsuz çekiyordu. Yukardaki işlemi yapana kadar root etmek daha mantıklı :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

CamScanner adli program herkeste olmasi gereken birsey,acil bir belge gondermem gerekiyordu etrafta tarayici,fax arayana kadar yukledim bunu,fotografini cektim nasil yapti bilmiyorum taranmis gibi cekti.

PDF formatında da kaydediyor. Bugün bir program buldum arayıpta bulamayacağım program. İp webcam süper ötesi bir program. Yarın bilgi yarışması var. Fen Lab. yaptığımız yarışmayı tüm sınıflarda izletiyordum. Ancak sıkıntı oluyordu. Okuldaki webcam kalitesiz olduğu için görüntü çok kötüydü.Programı az önce denedim süper çalışıyor ancak bilgisayardaki media playerdan çalışmadı muhtemelen benim bilgisayardaki media playerda sorun var. Ancak explorerda gayet başarılı. Yarın bakalım kaç bilgisayar bağlayabileceğim.

Yorum bağlantısı
Guest Hasan Ekici

Yeni bir galaxy ace kullanıcısı olarak benim sorum normal cep telefonlarında olduğu gibi tuş kilidini tamamen devre dışı bırakma şansımız varmıdır?

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Zafer,

Anca bulmuşsundur... Malum uygulama çeşitliliği ile ilgili sıkıntılar Android Market'te had safhada... :p

Hiç aramamıştım ki abi :) Baktım Kazancıoğlu'nun zoruna gitmiş yok diye, kesin vardır dedim baktım varmış :p Çeşitlilik inanılmaz tabi, bu sadece bir örnek

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Zafer,

Anca bulmuşsundur... Malum uygulama çeşitliliği ile ilgili sıkıntılar Android Market'te had safhada... :p

Abi bizde varmı telsiz iphone da , varsa adını söylermisin :flowers:

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

blip.me var o çalışıyor sorunsuz.. (Android)

blip.me sesli mesaj göndermek için galiba. Şimdi baktım da tek tek gönderilecek kişiyi seçiyorsun. Yukarıdaki tam telsiz gibi, 40 adet kanal var, bir tanesine girip, o kanaldakilerle bas-konuş yapabiliyorsun. Yükle gel 37.kanala :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

blip.me sesli mesaj göndermek için galiba. Şimdi baktım da tek tek gönderilecek kişiyi seçiyorsun. Yukarıdaki tam telsiz gibi, 40 adet kanal var, bir tanesine girip, o kanaldakilerle bas-konuş yapabiliyorsun. Yükle gel 37.kanala :p

zafer kanal kaçtan görüşelim

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Zafer sevdim bu işi ; gayet net ve hızlıymış bu program :good1:

Zafer 36 da :p

İş yerinde sakat oluyo yanlız ; baaaayanlar garip sesler çıkartıyor :D

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Kimse kalmamis herhalde fordclub ses ver diyorum kimseden tik yok :)

Biz şifreliyiz, ondan duymuyoruz seni :p Pro versiyonu yükle. Privacy Code girilecek yeri bul, code: fctr. Kanal olarak da 37 sabit olsun.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Evet şifre girince araya kimse giremiyor :p

Zafer ile denedik onayladık ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...