İçeriğe Yönlendir

Android Uygulamaları Ve Diğer Gelişmeler

Misafir

Recommended Posts

Eren Gökmen

Ucretsiz bir duvar kagidi uygulamasi buldum. ayarladiginiz zaman araliginda flickr den fotograf indirip duvar kagidi yapiyor. Cok guzel fotograflar var. Bazisinin kadraji telefon ekranina uymuyor ama yine de guzel

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bareket.dailyWallpaper&hl=tr&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Ddaily+wallpaper+android&pcampaignid=APPU_1_Hd_fWZX1LITvUrekpVg

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

şu DEX olayı güzelmiş, tak tv nin usb kablosunu telefona ahanda sana PC gibi olsun, andro farkı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
2 saat önce, Mahmut Yıldız yazdı:

5 bin de bari, mate 9 porsche 4 bin lira

porşla ne işimiz olacak, sadece laf o, iki kıytırık renk farkınamı vereceğiz, rom zaten basit yüklersin olur biter...

mate 9 pro (normal) 3 bin civarı fiyatı, ithalatçı garantlisi 2760 tl. 

5 bin falan olmaz, zaten etmezde, 4 bin olur ki oda fazla....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Andro power.... 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

bitcoin programı androda da var. bi yükleyp deneyen olur mu? bakalım makinenin gücü nedir?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

incelemediğim bir konu, kobay cihazda deneyelim :) pinponda deneyeceğim ama yanar o alet :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Ali Cihangiroğlu

güzeeel :)

Android 8.1

Android Neural Networks API'sı (NNAPI), makine öğrenimi için hesaplamalı yoğun işlemlerin yürütülmesi için tasarlanmıştır. NNAPI, sinir ağlarını inşa eden ve eğiten üst düzey makine öğrenimi çerçeveleri (TensorFlow Lite, Caffe2 veya diğerleri gibi) için temel bir işlev katmanı sağlamak üzere tasarlanmıştır.

yapay zeka da olunca iyi tabii...

• Konuşma ve el yazısı tanıma dahil doğal dil anlayışı
  • Kullanıcı ortamlarında neler olup bittiğini daha iyi anlamak için akıllı telefon sensörlerini kullanımı
  • Tahminli arayüzler, kullanıcı iş akışı ve içerik sansür / ebeveyn kontrolleri
  • Telefon güvenliği
  • Gelişmiş görüntü işleme
  • Artırılmış Gerçeklik ve AI vizyonu
  • Pil ömrünü daha da artırmak için cihaz uygulaması / sistem yönetiminde.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Servet Aydın

Htc10 için Android 8 güncellemesi geldi. Yükleme yaptım. Görsel değişim var. Pil tüketimi veya kamara vs gelişme varmı bakıyorum 

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadır
2 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Htc10 için Android 8 güncellemesi geldi. Yükleme yaptım. Görsel değişim var. Pil tüketimi veya kamara vs gelişme varmı bakıyorum 

Kamera da nasıl değişim olabilir ki? Pixel değişmez sonuçta, değişiklik olursa efektlerde olabilir belki.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
8 dakika önce, Tayfun Yaman yazdı:

Kamera da nasıl değişim olabilir ki? Pixel değişmez sonuçta, değişiklik olursa efektlerde olabilir belki.

İlk güncelleme ile pozlama süresi ve iso değerleri değişti 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

:D bir doz htc 12+ lazım sana, fazla beklememen için dediydim...

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

İlk defa 2 yılı gören cihazım oldu. Düştü uçtu atladı hopladı. Maşallah diyelim. Çok memnunum imansızdan 

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Off road yaparkene HTC yı kullanıyormuyuz... Telefon özelliğinden başka olarak ?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
55 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

İlk defa 2 yılı gören cihazım oldu. Düştü uçtu atladı hopladı. Maşallah diyelim. Çok memnunum imansızdan 

benim One m7 yi 5 sene kullandım, şimdi oğlanda, ona bile dayanıyor vallahi, taş gibin taş....

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Derin Acar

İngilizce öğrenmek isteyenler için Duolingo isimli bir uygulama var. Bu aralar ona merak saldım denilebilir. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...