Rıdvan Ergün

Audi A6 - Quattro Mu, Fiyasko Mu?

Bu konuda 84 ileti var

Arkadan itiş drifte yatkındır. Bu bedenle keyiflidir. Normal kullanıcı için karda buzda dezavantajdır. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Buyurun

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
10 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Buyurun

Kırmızı olsun 5 lira fazla olsun diye boşuna dememişler :D:D

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
13 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Buyurun

Subarı 4x4 mü ?

Evet ise nerede :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu konuda bir çok video bulabilirsiniz, testler aynı şartlar da (jant, lastik, zemin, sürücü ve sürüş tekniği vb.) profesyonel olarak test edilmesi gerekir ki aydınlanalım yoksa direk markalar yada fan grupların yaptığı testler ne kadar doğru olur...

bunlar da x drive yi ön plana çıkaran videolar..

ama dediğim gibi ne kadar tarafsız tartışılır, quatroda ki ESP lerin kapalı olduğunu düşünürsek bir de... 

bu konuda Ruslar biraz tarafsız gibi testler yapıyor yukarıda da paylaşılmış ama bu tartışmalar son bulmaz, yıllardır bmw mi mersedes mi diye süren bu tip tartışmalar şu anda x drive mi quatro mu diye devam ederken, subaruyu da unutmamak lazım diye bir ses gelir ardından porşe de ki sistem hiç bir araba da yok diye bir ses daha gelir, bu böyle devam eder eder eder... 

ben de quatro hayranıyım  kar küreme makinesi gibi kullan.. bu konuda bir çok videolar mevcut.. son olarak şunu belirteyim, uzun zaman a6 3,0 q kullanan biri sonrası da s320 4matic kullanmaya başlıyor, yaptığımız sohbette adam resmen a6 yı arıyordu, "kar, çamur gibi konular da a6 üstünlüğünden bahsetmeye gerek yok lakin aynı virajlara a6 ile daha rahat giriyordum" diyordu..binek arabaya geçtiğimde nasipse quatro ile ilgili daha açıklayıcı bilgiler veririmm :=)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Rıdvan Bey, araç testi yapan bi sürü işletme açıldı computest vs. adı altında. Oralarda da yapabilirsiniz bu testi bence. Quatro olmayan A6 arkadan itiş mi?o ilk testteki öyleydi ben Audi'lerin hepsini önden çekiş zannederdim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
13 dakika önce, Fazlı Özdemir yazdı:

Rıdvan Bey, araç testi yapan bi sürü işletme açıldı computest vs. adı altında. Oralarda da yapabilirsiniz bu testi bence. Quatro olmayan A6 arkadan itiş mi?o ilk testteki öyleydi ben Audi'lerin hepsini önden çekiş zannederdim.

Quattro olmayanlar önden çekişli.

Computest gibi yerlerde tambur var. Fakat bu testlerde kullanılanlar tambur değil, boş makara sistemi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Subarı 4x4 mü ?
Evet ise nerede

Direksiyon dönük, kafası karışıyor diyeceğim ama virajda ne yapacak o zaman sorusu aklıma geliyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş