İçeriğe Yönlendir

Ankara'da Tavsiye Edilecek Oto Kuaför

Burak Bozkurtt

Recommended Posts

Burak Bozkurtt

slm arkadaşlar ankara da arabayı araba yapacak hakkı verilen oto kuaför tavsiye edecek varmı acaba?

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Deniz

Bestekar Sokak Meguiar's yada Detailing Garage. Bu ikisinden şaşmayın. Aracınızı tanıyamazsınız son halini.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

Konya yolu üzeri Metropolitan otel.

Otel'in altında hizmet veren Genelde otel müşteri araçlarının iç dış temizleme ve oto kuaförünü yapan yer.

Yorum bağlantısı
Berker Çelik

Detailing Garage +1000000

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Kaan Fakılı

Bestekar Sokak Meguiar's yada Detailing Garage. Bu ikisinden şaşmayın. Aracınızı tanıyamazsınız son halini.

Aynı ürünleri(Meguar's) Keçiören'de Ertaş Oto Kuaför kullanıyor. 179 TL'ye kampanya yapmış. Boya korum ve oto kuaför. Aynı sistemi Bestekar sokaktaki Meguiar's bayisi 500 TL'ye yapıyor. Acaba yaptırmaya değer mi merak ediyorum.

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar
(düzenlendi)

Kendini ispatlamış içciliği ile Bestekardaki Meguiars tavsiye ederim..

tarihinde İlker Kadılar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eryaman'da yok mu bildiğiniz düzgün ? Biz meguiars'a gidiyoruz ama tırt gibi. :)

Var Eryaman Opet ;)

Gündüz Aydin durur Aksam ise Ertan. Selamımı söylemen yeterli olur, gerekli kişiye gerekli talimatı verirler ;)

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Deniz
Yeni konu açmadan buradan sorayım. Çankaya oran yıldız birlik kırkkonaklar veya ikea taraflarında düzenli olarak aracımı yıkatabilecegim, bezleri boyayı çizmeyen, severek yıkayan, sık eleman degistirmeyen, işinin ehli yıkamacı nereyi tavsiye edersiniz?

İkea'da Gateway var yıkaması baya düzgündür. Beyaz Focus'u olan Ali yönlendirdi derseniz daha çok ilgilenirler. Oran'a yeni Sonax açıldı ama nasıldır bilmem. Cevizlidere'de Detailing Garage var özellikle öneririm ama biraz ters düşebilir çok değil :)

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Deniz

Bu detailing garage nin park caddesinde de mi şubesi vardı?

Hayır, Mert ilk olarak bu işe İvedik'te başladı sonradan şehir merkezine geldi iyi ki de geldi çok titiz ve güzel kaliteli malzemelerle yıkıyor. Musluk suyu + Würth köpük kullanıyor. İçini fırçalarla detay tozlarını falan alırlar. İyidir yıkaması :)

Yorum bağlantısı

Aynı ürünleri(Meguar's) Keçiören'de Ertaş Oto Kuaför kullanıyor. 179 TL'ye kampanya yapmış. Boya korum ve oto kuaför. Aynı sistemi Bestekar sokaktaki Meguiar's bayisi 500 TL'ye yapıyor. Acaba yaptırmaya değer mi merak ediyorum.

Ertaş oto kuaförün adı daha öncesinde Tokar oto kuaför idi. Kesinlikle tavsiye etmiyorum, görüp görebileceğiniz en özensiz ve baştan savma iş diyebilirim.

Yorum bağlantısı
Kaan Fakılı

Ertaş oto kuaförün adı daha öncesinde Tokar oto kuaför idi. Kesinlikle tavsiye etmiyorum, görüp görebileceğiniz en özensiz ve baştan savma iş diyebilirim.

Sahibi hemşehrimmiş. Temmuzda açmışlar burayı. Acaba Tokar Oto Kuaför iken de mi sahipleri aynıydı ?

Ben arabamı yıkatıyorum oraya gayet özenli yıkıyorlar.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Sahibi hemşehrimmiş. Temmuzda açmışlar burayı. Acaba Tokar Oto Kuaför iken de mi sahipleri aynıydı ?

Ben arabamı yıkatıyorum oraya gayet özenli yıkıyorlar.

Yok Tokar iken Rtükte çalışan birinindi firma Sonradan genç bir arkadaş aldı ama çalışanları hala aynı. 3 ay evvel önünden geçtim benim arabayı yalan eden vatandaş orada hala.

2007 Siyah Leon aracımı full kuaför için götürmüştüm. Kuaför sonrası kaputta daha önceden olmayan yüzlerce beyaz nokta aracın heryerinde harelenmeler,

tavan döşemesinde sarkma ve koltuklara 1 damla su döküldüğünde bile kusma olmaya başladı. Motor korumadan sonra Lpg beyni arızalandı falan.

Tam bir faciaydı.

tarihinde Eray Turan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Eryaman Opet 10 TL :D

bizim burada araç yıkama makineleri var 1 tl :) 1 tl köpürt 1 tl de yıka alsana 2 tl :) hemde toplam 2 dakikada yıkıyorsun :p sabahtan akşama uğraşma durumu yok.

Yorum bağlantısı

bizim burada araç yıkama makineleri var 1 tl :) 1 tl köpürt 1 tl de yıka alsana 2 tl :) hemde toplam 2 dakikada yıkıyorsun :p sabahtan akşama uğraşma durumu yok.

10 TL veriyorum ben de uğraşmıyorum abi. Kendini boşa yorma. Nereye kadar bu cimrilik :p

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

10 TL veriyorum ben de uğraşmıyorum abi. Kendini boşa yorma. Nereye kadar bu cimrilik :p

10 tl ye yıkama yapan adam inan 1 tl lik senin yıkadığın kadar temiz yıkamıyor.

Yorum bağlantısı

10 tl ye yıkama yapan adam inan 1 tl lik senin yıkadığın kadar temiz yıkamıyor.

Abi inan çok memnunum ;)

Yorum bağlantısı
Başar Mert

ama eryaman opette gördüğüm kadarıyla fırçayla yıkıyolar, hayatta yıkatmam :) sadece su tutturuyorum ben orda tozlu olduğu zamanlarda

Yorum bağlantısı

ama eryaman opette gördüğüm kadarıyla fırçayla yıkıyolar, hayatta yıkatmam :) sadece su tutturuyorum ben orda tozlu olduğu zamanlarda

:i-ih: istersen fırça istersen tabancalı cila ;)

Yorum bağlantısı
Kaan Fakılı

Yok Tokar iken Rtükte çalışan birinindi firma Sonradan genç bir arkadaş aldı ama çalışanları hala aynı. 3 ay evvel önünden geçtim benim arabayı yalan eden vatandaş orada hala.

2007 Siyah Leon aracımı full kuaför için götürmüştüm. Kuaför sonrası kaputta daha önceden olmayan yüzlerce beyaz nokta aracın heryerinde harelenmeler,

tavan döşemesinde sarkma ve koltuklara 1 damla su döküldüğünde bile kusma olmaya başladı. Motor korumadan sonra Lpg beyni arızalandı falan.

Tam bir faciaydı.

Allah allah çocuğun adını hatırlıyor musunuz?

Yorum bağlantısı
Kaan Fakılı

Adi Ahmet Çorum'lu bir arkadas

Oto Kuafor uygulamalarını Murat diye Urfalı bir çocuk yapıyormuş.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...