İçeriğe Yönlendir

07 Connect 90Ps Aux Girişi Yardım!?

Ahmet Candan

Recommended Posts

Ahmet Candan

merhaba arkadaşlar benim başlıktada yazdığı gibi 90ps connectim var bu aracın aux girişi varmı yoksa nerde ne kadara takdırabilirim (Not:Ankaradayım)

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Özkan Taşkın
(düzenlendi)

Arkadaşım bende de 2009 var glx aux ile şuan bende uğraşıyorum sanırım teypten aşağıya kadar çekilmesi serviste 70 tl gibi birşeymiş.

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Özkan Taşkın

2009 modellerin bazılarında teyp ten aşağıya kadar aux kablosu çekiliymiş ve vites kutusunun içinde oluyormuş yani o zaman daha kolay. çok az bi maliyete düzeni kurarsın. ama benım aracımda ben vites kutusunun orayı açtım ve göremedim :s hüsrana uğradım. ama dediğim gibi bi kaç arkadaştan duydum 70 tl gibi bi masrafa her şeyini hallediyorlarmış böylede. 70 lirada verilebilir bence cd den kurtulmak için :)

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Barış Gülboy

ses sitemi satan birine sordum,usd + sd +aux cıkısları olan bir cihaz var orjinal soketli teyp'e takılıyormus kac para dedim ?

150 tl parca 50 tl montaj dedi

adamın yanında çüş diyemedim ama dışarı çıkınca kendi kendime çüüüşşş dedim :) sahibindende 200 lira civarı teypler var :)

Yorum bağlantısı
Engin Özarı

ses sitemi satan birine sordum,usd + sd +aux cıkısları olan bir cihaz var orjinal soketli teyp'e takılıyormus kac para dedim ?

150 tl parca 50 tl montaj dedi

adamın yanında çüş diyemedim ama dışarı çıkınca kendi kendime çüüüşşş dedim :) sahibindende 200 lira civarı teypler var :)

Dediğinde haklısın

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...