İçeriğe Yönlendir

2012 Yeni Fiesta Trend Sis Fari ?

Cüneyt YILMAZ

Recommended Posts

Cüneyt YILMAZ

Arkadaşlar merhaba 2012 yeni fiesta trend sipariş ettim 10 güne kadar teslim alıcam arabada sis farı yok servise sordum takmıyoruz dediler, dışarıda taktırmak istiyorum ama forumlarda okuduğum kadarıyla sıkıntılı olucak galiba çünkü sis farı yuvası üst modellere göre değişik nerede nasıl taktırabilirim bilgisi olan varmı

şimdiden teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Cüneyt YILMAZ

bencede ya yokmu başka bir çözümü dışardan aldığım başka bir sis farı oraya adapte edilemezmi

Yorum bağlantısı
Akif Eren

Evet yeni tampon almanız gerekiyor, onun dışında oraya sis farı biraz zor!

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Sis farı için tampon değiştirmek gerçekten insanı başk düşüncelere götürebiliyor.. :angry:

Bence arabaayı tamponsuz alın çıkmacıdan titanyum tamponu alıp takın sonra da keyfinize bakın :biggrin:

Yorum bağlantısı
Özgür Mert

kenardaki iki kanala led oturtun sisliden güzel durur

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Sis farı modası geçti, yüzbin avroluklar da bile artık yok, trendin tamponundaki ufak bölümlere gündüz farı yapılabilir mesela?

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Evet bakıyorum da bazı lüks araçlarda bile yok ilginç bir durum bu.gerçi çoğu marka bence sırf gıcıklık olsun diye koymuyor araçlarına.Donanım adı altında iteliyor sonra millete.Sis farı önemli değil mi artık.Yoksa Çağlar abinin dediği gibi o markalar koyardı sanırım

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

sis farı denenin, sis pusta işe yaradığına ben hiç şahit olamadım, zinhar CRV hariç :f1:

Yorum bağlantısı
Akan Belen

E ondaki sis farı değildi ki yahu.Bende koysam projektör benimkide aydınlatır :biggrin:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Adem Güler

bende sipariş ettim aynı aracı sis farı olmaması bence daha iyi :) önceki aracımın kırılan sis farına orjinal 2oo tl istediler ben 40 tl ye 2 sinide gündüz farı denilen ledler ile değiştirdim çok şık oldu hemde modifiye yapmış olduk :) fiesta ya da aynen öyle birşey düşünüyorum. tabi elektrik bağlantıları varsa içerden sis düğmesi varsa kablolar bağlıysa yoksa sök tak yaptıram sıfır araca :) belki parklar ile birlikte yanacak şekilde yaparız.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Burak Ayyıldız

Evet beyaz renkte pek iyi durduğu söylenemez. Benim aracım siyah, daha güzel duracağını düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Doğukan İlkar
  • 8 ay sonra...
Soner İsrafiloğlu

Selam arkadaşlar 2013 makyajlı fiesta trend e tamponu sökmeden sis farı takılabiliyor mu, bilgisi olan var mı? Bir yerlerde yapılabiliyor diye okumuştum. Bir de fiyatı ne olur acaba :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Selam arkadaşlar 2013 makyajlı fiesta trend e tamponu sökmeden sis farı takılabiliyor mu, bilgisi olan var mı? Bir yerlerde yapılabiliyor diye okumuştum. Bir de fiyatı ne olur acaba :)

Soner bey açtığınız konu daha önce konuşulduğu için konunuzu buraya taşıdım. Buradan devam edelim.Bilginize.

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Atilla Atun

Araç alırken demekki 2 kere düşünmek gerekmiş.

Ben fiesta'dan sonra büyük ihtimal yine tit donanım alıcam .

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Özkan CİNDEMİR

Arkadaslar iyi aksamlar 2011 titanium bar bende sislerin ampulunu degistiricem ancak h kac onu bilmiyorum yardimci olabilirmisiniz

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
  • 11 ay sonra...
Ramazan Başkan

Trend modelimime boşluklara ledleri silikonlayarak bağladım simdi silikonlar iyice kuruyunca kotu görünüyor ben pek sevemedim bana silikonsuz bir çözüm sunarmisiniz ne yapabilirim ücret konusunda sıkıntı yok sadece güzel birşey olsun

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Trend modelimime boşluklara ledleri silikonlayarak bağladım simdi silikonlar iyice kuruyunca kotu görünüyor ben pek sevemedim bana silikonsuz bir çözüm sunarmisiniz ne yapabilirim ücret konusunda sıkıntı yok sadece güzel birşey olsun

Konunuz birleştirildi. Buradan devam edelim.

Yorum bağlantısı
Burak Beykurt

Konunuz birleştirildi. Buradan devam edelim.

Arkadaşın kasa 2012 sanırım :) Bu başlıkta 2013'den bahsediliyor.Tamponlar farklı

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...