İçeriğe Yönlendir

Ehtiyara Yardım..

Servet Aydın

Recommended Posts

Akan Belen

Yuh yaaa buda mı mangala döndü. :D

Geç bile kaldı mangala dönmesi.hele sayın bayur gelsin ocakbaşı olur :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Yuh yaaa buda mı mangala döndü. :D

Açık havada mangal başında güzel müzik dinlemek gibisi var mı? Mangala niye bağlanmasın ki.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ayhan ilk ilandaki paypal ile vermiyor. İkinci ilandaki ürün satılmış.

benim düldülden de benzeri aşırılmışı :crazy: akıbeti belşirsiz :seytan:

Aşıran kişi aşırılan kişiden destek istedi aşırdığı ile ilgili, aşırılan ürünün sahibi aşırttığı ürün ile ilgili yardımcı olmadı :D

1.İlandaki epey yıpranmış büyük ihtimallede oynanmıştır.2.ilandaki alınır.

Maalesef ikiside olmuyor :(

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Ürünü ararken yabancı forumlarda bu ürünü arayan birkaç kişiye daha rastladım.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Aşıran kişi aşırılan kişiden destek istedi aşırdığı ile ilgili, aşırılan ürünün sahibi aşırttığı ürün ile ilgili yardımcı olmadı :D

Bu özlü sözü, ocakbaşında tartışalım, hadise büyür belki, avukatım ile geleyim bari, bugün bir montajdaydık, kendiliğinden şase alan bir parça vardı, normal de çalışıyordu ama, Servet şimdi burada olsa derdi ki dedik: Bugün şase alan, yarın artı da alır; ve düzelttik.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Geç bile kaldı mangala dönmesi.hele sayın bayur gelsin ocakbaşı olur :biggrin:

Bu özlü sözü, ocakbaşında tartışalım, hadise büyür belki, avukatım ile geleyim bari, bugün bir montajdaydık, kendiliğinden şase alan bir parça vardı, normal de çalışıyordu ama, Servet şimdi burada olsa derdi ki dedik: Bugün şase alan, yarın artı da alır; ve düzelttik.

Ben demedim mi ocakbaşında biter bu muhabbet diye.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Tam olarak nasıl monte edileceğini bilmiyoruz. Gebze civarında tanıdığın Elektronik Mühendisi varmı ? GYTE' de filan görev yapan ?

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Yav servet abi korkuttun beni.Çalındığı tarihi ve adresi verde o gün orda hangi kuluğıkesik nöbetçiymiş bir araştırayım.... :seytan:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 5 yıl sonra...
Haşmet Güngör
2 saat önce, Mert Yeldan yazdı:

Bulabildin mi? @Servet Aydın

Mert Servet bunu yazdığın da cıvan gibi delikanlıydı. Sen kısa pantolon giyordun. Niye hortlattın bu konuyu.?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Bulabildin mi? [mention=13526]Servet Aydın[/mention]

Neyi bulabildim mi
Mert Servet bunu yazdığın da cıvan gibi delikanlıydı. Sen kısa pantolon giyordun. Niye hortlattın bu konuyu.?

Dayak istiyor abi
Lazımmış

Değilmiş
Acil miş

Çok lazımmış
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...