İçeriğe Yönlendir

Necvox Navigasyon Taktırmayı Düşünüyorum.

Sinan Kulaksız

Recommended Posts

Sinan Kulaksız

ford servisinde necvox teyp + geri görüş kamerası + montaj 1600 tl bu fiyat ile ilgili ve teyp hakkında iyi kötü görüşlerinizi alabilirmiyim. şimdiden teşekkürler :))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihan Kalmaz

www.aliexpress.com u bir incele istersen. Double DIn ekranlı teypler 300-400$ geri görüş kamerası 20$ :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

ben de düşünüyordum ama hırsızlara karşı sıkıntı var. Vazgeçtim. Ayrıca fabrika çıkışı olmayan radyolarda (çin malı olanlar) radyo parazitli çekiyor. Bluetooth orijinal kit varsa sanki o daha mantıklı.

Yorum bağlantısı
Kenan Tomris

bacanağıma, allah nasip ederse yarın 2011 hb focus titanium almak üzereyiz şuan içinde bahsetmiş olduğunuz teyp ten mevcut aracı servıse göstermeye giderken bıraz olsun inceleme fırsatı buldum. kısaca bulunduğumuz bölgede (Anadolu yakası ümraniye ) tüm fonksiyonları başaralı bir şekılde çalıştı ve montajınıda gittiğimiz servis yapmış, kısaca eskı sahıbıde gayet memnunmuş, tabıkı istanbul gibi biryerde denemek ayrı uzun yoldakı performans farklı olabılır

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
(düzenlendi)

ford servisinde necvox teyp + geri görüş kamerası + montaj 1600 tl bu fiyat ile ilgili ve teyp hakkında iyi kötü görüşlerinizi alabilirmiyim. şimdiden teşekkürler :))

Necvox çok arıza veren bir cihaz ve size verilen fiyat pahalı.

Düşünürseniz Arkadaşım var.

Hem daha ucuza hemde montajı dahil yaptırabiliriz.

Ben bir önceki nesil cihazını yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum çok memnunum.

Jldoa.jpg

MI43U.jpg

tarihinde Murat Ersel Çevik tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bence de. KAldı ki bu meretler 700 TL ye kadar düştü, tabii onların kalitesi tartışılır.

Yorum bağlantısı
Sinan Kulaksız

Fiyatını pek araştırmadım ford servisidir diye fiyatta normal gibi geldi bana. Yılbaşı öncesi 2 bin küsürlerden bahsediyolardı ordaki bi tanıdık abi sizi bi kıyak yapıyım 1600 e hepşey dahil veriyim dedi :))

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Ben de hep maerak ederim, nasıl satabiliyorlar diye, gerçekten, mesela forum olmasa, satın alıp taktırma şansınız ne idi?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Çağlar Abi nin dediği gibi garantisiz cihazlar 700-750 gibi fiyatlarda bulunabilir.

İyi bir cihaz 2 yıl garantili vs. 1100-1450Tl arası.

Bazı firmalar geri görüş kamerasını ve tv antenini takmıyorlar.

Bu kıstaslarda fiyat araştırın.

Ama çevremde çok gördüğüm için söylüyorum Necvox çok arıza yapıyor.

Yorum bağlantısı
Sinan Kulaksız

Ben ilk başlardada taktırmayı düşünüyordumda fiyat biraz ucuk geldiginden vaz gecmişdim taki bugun bu fiyatı bana söylediginde taktırcakdım.. Ama arıza olasılığı cok yüksekmiş bu modelde o yüzden şuanda düşünme aşamasındayım.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Merak ettiğin şeyleri sorabilirsin.

Yorum bağlantısı
Sinan Kulaksız

Peki başka her hangi bir marka, model önerdiğiniz varmi? Birde benim aracda ufaktan ses sistemi var haliyle amfide mevcut bu teyplerin amfi çıkışı varmi? (bende çevirici varda sadece meraktan sordum) Son birşey daha servisteki elektrik ustası bu teybe amfi bağlarsan navigasyonda donma falan olur demişti acaba bu dediği sizce doğrumudur?

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Bendeki Navimaster. Amfi çıkışı var.

Navigasyonda donma hiç olmadı.

Yorum bağlantısı
Sinan Kulaksız

Murat abi sendeki teybi sıfır mı aldın?

Yorum bağlantısı
Hüseyin Yergin

Çağlar Abi nin dediği gibi garantisiz cihazlar 700-750 gibi fiyatlarda bulunabilir.

İyi bir cihaz 2 yıl garantili vs. 1100-1450Tl arası.

Bazı firmalar geri görüş kamerasını ve tv antenini takmıyorlar.

Bu kıstaslarda fiyat araştırın.

Ama çevremde çok gördüğüm için söylüyorum Necvox çok arıza yapıyor.

abi senin Navimaster kaça taktınız, Antenlerin hepsi ve Geri görüş kamerası varmı? Tv nasıl çekiyor?

Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...

Konu eski hortlatmış gibi oldum kusura bakmayın ama yeni konu açmaktansa ismine uygun konudan sormayı tercih ettim.. Aracıma büyük heves ettim de navigasyon düşünüyorum bende. 2 tane modelde kararsız kaldım acaba bu modellerden hangisi aracıma uygun olur ve sorunsuz çalışır.. Aracın garanti kapsamı kalma sorunu olur mu.. Yada bunların dışında sağlıklı çalışabilecek önerebileceğiniz multimedia navigasyon var mı..

Bu konu hakkında bilgi ve deneyimleriniz varsa paylaşırsanız sevinirim.. 

Aracım 2015 Fiesta 1.6 Titanium PS..

Modeller..

NECVOX

http://www.necvox.com.tr/NECVOX-DVN-P-1084-FORD-FIESTA-PLATINUM-NAVIGASYONLU-MULTIMEDYA_31.html#0

CYCLONE

http://www.hepsiburada.com/cyclone-ford-yeni-fiesta-dvd-ve-multimedya-sistemi-orj-anten-ve-kamera-hediyeli-p-OTRG2117

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Alpaslan Aksoy

Tolga bey ile ikimiz bu cihazı taktirdık.Cok memnun kaldım.Sorular varsa cevaplayabilirim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...