İçeriğe Yönlendir

Gıda Sahtekarları Açıklandı

Misafir

Recommended Posts

Sami Demirpaz

Peki bu firmanin kalan ballari ne oldu bileniniz varmi ?

Uzerindeki etiketler degisti bildigimiz markalarin etiketleri konuldu ve tekrar piyasaya suruldu..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ferhat Çengeloğlu

bazen yürürken kendimden şüpheleniyorum bu ayak benim mi diye :shok::)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Ünal
(düzenlendi)

Sağlık düşmanları..

tarihinde Engin Ünal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

açıklayanları bende tebrik ediyorum, ancak aklıma şuda geliyor, yarın isim değiştirip başka isim altında piyasaya yine girecekler, bunlara yasak gelmesi lazım diye düşünüyorum.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

İşimin en kötü tarafı makina onarımında imalat kısımlarına girmek gıda fabrikalarında. Bazı ürünlerde içim kalkıyor resmen.

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Ya yazık bu adamlara para hırsı her sektörde çoğalıyor ya bari gıda sektöründe olmasaydı. Büyük firmaların ürünlerini tercih ediyordum Apikoğluda böyle yaptıysa, :angry: en iyisimi herkes kendi hayvanını yetiştirsin.

Apartmanlarda kuzu tavuk sesleri yaşasın. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bi Apikoğlunu tanıyorum ondan da vaz geçtim şuanda. Apikoğlu'na anlamsız bi güvenimiz vardı :)

Apikoğlu yıllar önce ben çocukken eşek eti karıştırdı diye dedikodusu vardı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Apikoğlu yıllar önce ben çocukken eşek eti karıştırdı diye dedikodusu vardı.

Dedikodu değilmiş demek ki :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Dedikodu değilmiş demek ki :biggrin:

Kesinlikle sucuk-salam-sosis yenmemesi gereken şeyler. Yine hazır kavurma vs.

Peynirde felan da ucuza bakmamak lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Et ve süt ürünlerini mümkün olduğunca en kaliteli almaya çalışıyorum.Hastalık riski çok yüksek çünkü.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Hadımköy olmasın da :)

Tesadüfe bak Dancake, Kahvecioğlu gibi firmalarda o tarafta :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben beyaz peynir yemem ama evdekiler istiyor.. bilindik markalar almaya çalışıyorum...

Ürgüp'ün bir köyünden toplu alırız peyniri, tuzlar, suyunu sıkar, çömleklere basar, köydeki ambarımıza koyar, yeni sezonuna kadar onu tüketiriz..

Sütü, yanımızda çalışan birisi köyden kendi ineklerinden getiriyor.. yumurta yine aynı şekilde, irili ufaklı bazen de kirli ama orjinal köy yumurtası geliyor..

ekmeği pideciden alırım, ben genelde somun ekmeği yemem.. pide yerim.. bal başak bir köylü arkadaşımdan...

Elma kendi köyümüzden, patates kendi köyümüzden... sucuğu genelde kendimiz yapmaya çalışıyoruz, salam sosis pek tüketmeyiz.. Eti kendi müşterimden kasaptan alırım ki, bu güne kadar bırak hastayı, yaşlı bir inek kestiğini bile gören olmamıştır...

Tavuk almıyorum yemiyorum.. Balığı sezonunda deniz balığı yerim...

Domates kendi bahçemden.. Karpuzu yetiştiremiyorum... Ona da düşüneceğim bir şey :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
İşimin en kötü tarafı makina onarımında imalat kısımlarına girmek gıda fabrikalarında. Bazı ürünlerde içim kalkıyor resmen.

Enerji santrali veya kazan sattığımız yerleri düşününce; ne çikolata yiyebilirsin ne de kola içebilirsin. Salça, makarna, bulgur vs vs avrupada olsa hijyenik şartlardan kilit vurulur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sizin gibileri böyükşehirlerde de görmek isteriz. :D

Emminin ambarını ihbar ederim ben, küplerde mal var diye, sonra fifti fifti paylaşırız. :D

Yarıldım :hahahoho:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Emmi, tayinim Emmişehir'e çıkarsa ben de bunlardan yararlanabilecek miyim? :biggrin:

En kralını bulurum sana bunların...

Hatta gel, benim bağlara bakamıyorum, bak gör, üzümünü ye meyvasını ye, domatesini patatesini ek..

Sizin gibileri böyükşehirlerde de görmek isteriz. :D

Anladım ki bana göre değil oralar :D

Yarıldım :hahahoho:

Boşa yarılma.. O ambar, bildiğin depo değil... köyde.. kayadan oyma, yaz kış 14 derece..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Daha iyi ya, mağarada saklıyorlar deriz. Daha inandırıcı. :D

Mağarada küpte beyaz bir şeyler var. :ninja:

Hehe.. onun peynir olduğunu herkes bilir :D

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

ekmeği pazardan köylülerden alırız, çok güzel olur.

yumurtayı pazardan köylülerden alırız.

salam ve sosis yemeyiz, sucuğu kendimiz yaparız.

portakallar köyceğizden kayınpeder gönderir.

peyniri belli markalar alırız

bal Köyceğiz'den gelir

zeytin yağı edremit güre den alırız ferhatoğlu yağları çok iyidir.

süt, çalıştığım kasabadan bir köylüden alırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Boşa yarılma.. O ambar, bildiğin depo değil... köyde.. kayadan oyma, yaz kış 14 derece..

Senin ambar dediğin yerler burada milyon tl 'ye satılıyor. Biz ne yapalım, Gebze'de vardıda bizmi yapmadık, o kadar geldik hani yımırtalar ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

paylaşım iyi olmuş.. bu açıklanan yakalanan kişiler..yakalanmayanların sayısı çok daha fazladır bundan kesinlikle şüphem yok...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

:D

Tayinin buraya çıkmazsa nasıl bir hal içinde olacaksın onu merak ettim şimdi :D

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Ürgüp'ün bir köyünden toplu alırız peyniri, tuzlar, suyunu sıkar, çömleklere basar, köydeki ambarımıza koyar, yeni sezonuna kadar onu tüketiriz..

Çömlek peyniriiii :wub:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Çömlek peyniriiii :wub:

Hah işte o :D ama kendimiz yaparız...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...