İçeriğe Yönlendir

Ters Çekilen Videoyu Düzeltmek Için Program :)

Uğraş Özyurt

Recommended Posts

Uğraş Özyurt

Arabamla bir 0-100 videosu çekeyim dedim.Gece işten dönerken Merter yan yolda durdum boş bir anda gaza basıp direksiyon olan elde telefon bir video çektim(nekadar sağlıklı olduysa o şartlarda) fark ettiğim şey cep telefonunu bir yere sabitleyecek aparat lazım :( bide videoyu ters çektiysek düzeltecek program :yes: .Hadi bu videoyu ters çektik, olmadı sonra bir ara yeniden çekeriz, ama yeniden çekemiyeceğimiz görüntüler için bir program lazım, bir iki kere sordum gelen yaratıcı cevaplardan :p anladığım kadarıyla ... Böyle bir program herkese lazım dedim vede biraz bakınınca web de şu programı buldum ; işe yarar en önemliside beleşino :bravo: http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-Video-Flip-and-Rotate.htm aynı şirketin i-phone videolarını konvert etmek dahil pek çok beleş programı mevcut.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Bilgisayar ekranını ters çevirirdik biz. :)

Ters oturmaktan iyidir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Aslında 2-3 saniyelik birşeydir o. :p Hiç uğraşmayın bence. :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt

Windows Live Movie Maker'da yapıyor. :)

Doğrudur, i phone alana kadar videoyla pek işim olmamıştı.

adın gibi Uğraşa uğraşa bulmuşsun, paylaşım için teşekkürler Uğraş, sağol :)

Bu espiriyi yapan ne ilk kişisin nede son kişi olacaksın :bravo: bişey değil :)

Bende eskiden movie maker kullaniyordum 3-4sene once ama o zaman hd videolar yoktu,simdi movie maker'a 1080 bir video atayim kendinden geciyor program :D

Movieyi bilmiyorum, ama bu program fena değil gibi :)

Bilgisayar ekranını ters çevirirdik biz. :)

Bu öneriler sayesinde bulduk ya programı :D

Ters oturmaktan iyidir.

Yani

:D

Aslında 2-3 saniyelik birşeydir o. :p Hiç uğraşmayın bence. :p

3-5 den hallice, telefonu biyere tutturmak lazım ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Şehit Mustafa Yaman

Bu öneriler sayesinde bulduk ya programı :D

Çorba da tuzumuz olsun dedim. ;)

Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt

Video'yu bekliyoruz :)

doğru dürüst çekemedimki, biryandan elde tutmaya çalış bir yandan direksiyonla uğraş, hız bir gözüküyor, bir kayboluyor, 100 e kadar çıkamadım zaten yazdımya ilk mesajlarda, taksi geldi önüme 95 gibi frene bastım.Düzgün bi yere sabitliyim telefonu, çekip koyacağım bir ara :good1: .

adı üstünde Uğraş,

sonuç ne onuda yazsaydın. :)

videoda sonuç yok abi :)

Ee video nerede peki :D

Dağa kaçtı :tongue: 80-180 var bitane onu koyayım bari :p

Süha gelmeden ekle Uğraş yoksa dilinden kurtulamazsın. :D

0-100 süha dan sorulur :) ben i phone da bi uygulaması var abi, onu yükleyip öyle koyayım diyorum, hem beygiri, yere aktarılan gücü hemde diğer verileri ara hızlanmaları falabda gösteriyor. :bravo: Süha görüp ısrar ederse 80-180 koyacam :D

Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt
(düzenlendi)

Ama videoya çekmek güzel oluyormuş, yapılan hataları görüyorsun, 1,den 2 ye okadar zamansız kötü vites atmışımki videonun kalanını izlemeye gerek kalmıyor :biggrin: .Video düzgün çekilseymiş 0-100 de kötü derece yapmanın taktikleri diye atabilirmişim.Herhalde sabitlere alınırdı :D .Dikkatli bakınca hatırladım 80 gibi taksiyi görüyorum zaten ayak gazdan çekilmeye başlanıyor. Düz ve boş bir yol bulmak lazım

tarihinde Uğraş Özyurt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt
(düzenlendi)

öhö öhüüü :D

Şunun uygulamaları var i phon da, millet çekmiş youtube ye öyle koymuş 0-100 başladığı an ekranda eşşek kadar kronometre gidiyo falan.Süha i phonedaki dynocilious dışında bir program varmı, yoksa senin koyduğun videodaki gibi sn lerden bizmi anlıycaz 0-100 ünü. Ayrıca bu videoda nevarki öhö lük, öksürürken mi bu sonuca imza attın, benim kötü dediğim 1 sn bundan iyi :p

ekleme;12 sn 80-160 ekleme 2; i phone u neyle sabitleyebiliriz- 80-180 denerken 175 gibi yere düşürdüm :D

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

burada 0-100km 9.5sn sürüyor ? Nasıl yani senin ki 8.5sn mi ? MÜMKÜN DEĞİL Yazılımsız olarak ;) bu arada 80-160 benimde 13.5sn dir ;)

Bende programı mevcut obd üzerinden direk ölçeriz istersen 0-100 veya 0-400 ;)

sabitleme yok sol elimle tutuyorum ben teli ;)

Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt
(düzenlendi)

burada 0-100km 9.5sn sürüyor ? Nasıl yani senin ki 8.5sn mi ? MÜMKÜN DEĞİL Yazılımsız olarak ;) bu arada 80-160 benimde 13.5sn dir ;)

Bende programı mevcut obd üzerinden direk ölçeriz istersen 0-100 veya 0-400 ;)

sabitleme yok sol elimle tutuyorum ben teli ;)

benim çektiğim daha doğrusu çekemediğim videoda hemen hemen bu snlerde ama görüntü çok kötü yani bir kararıyor bir direksiyon kesiyor falan bende sol elde tuttumda onlara bakayım derken, önce 1 den 2 ye 3500 dd gibi atıyorum(tambir fiyasko yani) sonra sağ yoldan bi taksi atladı önüme , 80-90 arası gazdan ayağımı çektim 95 -100 arası frene bastım zaten.Neyse ben böyle açıkcası pek deneme yapmıyorum ve çekmiyorum öyle... bir iki çekince alışırım herhalde. düzenleme 1; ...4. vitesle 180 çıkıyorum red line siz.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

tsi da hızlanma videosu için, 2. birisi lazım, zaman hızla akar tsi içinde :fiuw:

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

tsi da hızlanma videosu için, 2. birisi lazım, zaman hızla akar tsi içinde :fiuw:

böylleee mi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt

Paylaşım içim teşekkürler.

Bişeydeğil.

:good1:

böylleee mi :D

:)

aynen böyle, ani frende bile çekebilmeli videoyu tabee :mamba:

:bravo:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...