İçeriğe Yönlendir

İzlediğimiz Filmler ,Yorumlarımız

Ahmet Özdemir

Recommended Posts

Ahmet Özdemir

Bu başlık altında vizyondaki filmlerden, izlediğimiz filmler hakkında yorum ve eleştiri yaparsak fena olmaz diye düşündüm.

Yorum bağlantısı
Ahmet Özdemir

En son George Clooney'in başrolünü oynadığı Senden Bana Kalan filmini izledim. Film genel itibari ile oldukça başarılı. Dört kişilik bir ailede, annenin bir kaza sonucu hayatını kaybetmesi üzerine gelişen olayları anlatan, bunları anlatırken duygu sömürüsü yapmadan gerçekci ve sıkıcı olmadan güzel manzaraların eşlik ettiği aile yada kız arkadaşınız ile rahatlıkla izleyebileeğiniz keyifli bir film.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

açlık oyunları: gayet güzel izlenesi bir film.

doğa üstü: boş vakitlerinizde izleyebilirsiniz. ancak sinemaya gitmeye değmez.

yeniden doğuş: boş vaktinizde bile izlenmez.

amerikan pastası, son buluşma: aileyeyle izlenemeyecek kadar müstehcen :) ancak arkadaşlarınızla süper bir komedi olur.

titanların savaşı: çok iyi değil ama izlenesi.

battleship: iyi olduğunu söylüyorlar ama daha izlemedim.

nazicane görüşlerim :) beğenip beğenmemek sizlerin takdirindedir. nazicane görüşlerim :) iyi seyirler.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Serhat Çitak

Bende berlin kaplanını izledim.Açıkcası ata demirere yakıştıramadım.Eyvah eyvah dan sonra gerçekten EYVAH !

Sherloch holmes 2 yi izledim 1.si gibi müthiş arşivlik

Bugünde hugo izledim.Masalımsı gayet başarılı ve keyifli buldum

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Kasım Atlı

Yenilmezler konu standart (Yine bilinmeyen güçler amerikaya kafayı takmış) ama görsel efek olarak mükemmeldi.

Yorum bağlantısı
Serhat Çitak

görevimiz tehlike (hayalet protokol) izledim müthiş seri bozulmamış bir kaç sahnesi büyüleyici lakin şu ana kadar serinin en iyisi bence 3

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Yenilmezleri izledim.Gerçekten güzel olmuş.Film boyunca gerçek hayattan kopuyorsunuz..Senaryo klasik ama gerçekten görsel bir şölen var..İyi bir sinema da izlenmeli.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

amerikan pastası, son buluşma: aileyeyle izlenemeyecek kadar müstehcen :) ancak arkadaşlarınızla süper bir komedi olur.

battleship: iyi olduğunu söylüyorlar ama daha izlemedim.

nazicane görüşlerim :) beğenip beğenmemek sizlerin takdirindedir. nazicane görüşlerim :) iyi seyirler.

American pie için, önceki serileri izlemeniz gerekir. Öncekiler (orjinal 1-2-3) çok daha fenaydı, bu bayağı hafif kalmış :D Ancak doğumgünü partisi olan kızı hiç unutmayacağım (Ali Cobrin)

Battleship'te görüntü ve aksiyon olarak gayet iyi, konu olarak resmen boş bi film. evde dvd'de izlenebilir. Rihanna ise süper bi oyunculuk çıkarmış, hiç beklemiyordum valla :)

Avengers ise, görsellik ve senaryo olarak gayet güçlü ve takip edilebilir bir film. Ancak konu boş. Birde iron man kurtarmış diyebiliriz.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ahmet Özdemir

Korku filmi sevenler için gösterimde olan Dehşet Kapanı filmini tavsiye ederim. Klasik korku filmi gibi başlayıp sonu farklı olaylara bağlanan, izlerken zamanın nasıl geçtğini anlamayacağınız başarılı bir film.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat Çitak

çalgı ve çengiyi izledim beklediğimin üstünde bir filmdi.Cem yılmazın dilinin değdiği küfür ağırlık sahneler ile ailece izlenecek bir film kanısında değilim.

Descantes adlı filmi izledim filmdeki genç kıza bayıldım filmi izlemesende çok şeyler kaybettiğin türden değil

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Salim İmamoğlu

Dan Brownun kayıp sembol kitabı film olarak uyarlanmış ama vizyona ne zaman girdi çıktı film internettede yok bilgisi olan varmı??

Yorum bağlantısı
Salim İmamoğlu

Fragman şubatta yayınlanmış yapım aşaması bitmeden fragman olmaz heralde film bitti sanırım ama vizyonamı girmedi anlayamadım.

Yorum bağlantısı
Serhat Çitak

Yapım aşamasında iken yayınlanan fragmanlarda var beklentileri yüksek tutmak için yapıyorlar bu filmi duydum acaba tom hanks oynayacak mı ? Onun sayfasındanda bi bak istersen

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Çernobil Günlüklerinin fragmanını seyrettim iyi birşeye benziyor. Seyreden olursa yorum alalım.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Ahmet Özdemir

Turgut Özakman'ın Diriliş isimli kitabından sinemaya uyarlanan ve şimdiye kadar yapılmış en iyi Çanakkale filmi diye lanse edilen "Çanakkale 1915" filmi yarın gösterime girecek.

Fragmanını izlediğimde oldukça iyi bir filme benziyor.

Yorum bağlantısı
Ali Eren Alper

En son Bruce Willis'in Tetikçiler adında bir filmini izledim. Arkadaşlar kesinlikle gitmeyin hakikaten Die Hard serilerinden sonra nasıl böyle bir filmde oynamış Willis şaşıyorum.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Resident evil serisinin son filmini sinemada izledim.Gayet başarılı olmuş..Aksiyon isteyenler için oldukça doyurucu..Serinin diğer filmelerine göre biraz yavan kalmış gibi geldi ama yine de güzeldi.Yalnız film biraz kısa geldi bana..Ayrıca izlerseniz imkanınız varsa IMAX salonlarında 3D izleyin..

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Kaan Akkor

2 haftada gittiğim filmler.

James Bond

süper film, gidilmesini öneririm. filmin başı Sultanahmet' teki çekimlerden oluşuyor. aksiyonlu film. 2 saati aşkın bir süreye sahip tavsiye ederim.

Kıyamet Günü

Tayland - Pukhet Adası' nda geçen ve tsunami konulu bir film. filmin ilk yarısına kadar çok kanlı görüntüler var. Ayrılık, kavuşma gibi tavan / taban duyguları işleniyor. İç eritici bir konu. Tavsiye ederim.

Kibarca Öldürmek

Brad Pitt' in en berbat filmi olsa gerek. Filmin sonu çok alakasız bitiyor. Tavsiye etmiyorum.

Yorum bağlantısı
Serhat Çitak

CAN DOSTUM = Gerçek bir hikayeden uyarlaması ve bunu müthiş bir sinema dili ile anlatması filmi arşive katmamıza sebeb oluyor.Başarılı izlenisi bir film.

SAVAŞIN ÇİÇEKLERİ = Başrolde chrıstıan bale ( Yuma 3:10) var.Bazı filmler öne çıkmaz ama ruhu vardır,seven sever ve unutmaz.İşte o filmlerden biri

SAĞ SALİM = Beklentim küçükdü bu Türk filminden.İzlerken o kadar devleşti ki ; Kahkanın eksik olmadığı ,başarılı bir film.İzlerken çok eğleneceksiniz

MEDYUM = Robert de nıro var başrolde.Henüz sinemaya girmedi yakındır.Ben izledim.Evde izlenilebilecek hani şu şaşırtıcı sonlardan olan güzel bir film.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Abdussamed Acar

Hükümet Kadın; Şahsen beğenmedim, ucuz politik mesaj kaygılarına kafa yormak yerine hikayeyi ve esprileri geliştirmeyi deneseler çok daha ikrama geçerdi... Birde Sermiyan Midyat'ın zaten iyi oynayamadığını düşünüyordum bu filmle birlikte iyi yönetemediğini ve iyi yazamadığını da öğrenmiş oldum :) Filmi kurtarmaya Demet Akbağ da yetmemiş bence...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Onur Demir
Hükümet Kadın; Şahsen beğenmedim, ucuz politik mesaj kaygılarına kafa yormak yerine hikayeyi ve esprileri geliştirmeyi deneseler çok daha ikrama geçerdi...

ayni fikirdeyim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Hükümet Kadın; Şahsen beğenmedim, ucuz politik mesaj kaygılarına kafa yormak yerine hikayeyi ve esprileri geliştirmeyi deneseler çok daha ikrama geçerdi... Birde Sermiyan Midyat'ın zaten iyi oynayamadığını düşünüyordum bu filmle birlikte iyi yönetemediğini ve iyi yazamadığını da öğrenmiş oldum :) Filmi kurtarmaya Demet Akbağ da yetmemiş bence...

:good1: Viziontele ye benzetmeye çalışmışlar ama :i-ih:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

fragmanı çok iyi idi :(

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...