İçeriğe Yönlendir

125Lik Veya 250Lilik Sıvı Soğutmalı Ile Uzun Yol?

Güvenç Terzierol

Recommended Posts

Güvenç Terzierol

usta yeni nesiller can sıkar su kaynattı sibop yandı şanzıman dağıttı bin orjinal 52 ye veya getir parçayı toplayım ben sana 47 i airsal silindir dünya turu yap şişerse burdayım :)

Niyeyse ilk defa sizden duydum bu durumu etrafımda ki yıllardır motorcu olan abilerimden arkadaşlarımdan duymadim.

Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz

japon malı motorlardan şaşmayın 3 kuruş fasla verirsiniz ama hepsi ömürlük makinelerdir.

Yorum bağlantısı
Muhammet Ergün
(düzenlendi)

81vmfig.png?1

buda benim yeni motorum mondial 125 drift.

alalı 3 gün oldu alışma safhasındayım şimdilik.

ben buna önceleri anadoluda yaşamış kaplan türü olan PARDUS diyorum.

tarihinde Muhammet Ergün tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Okyay Pay

arkadaşlar merhaba.

motor ehliyetini alana kadar araştırıyorum aklımda da ya yamaha WR125X yada yamaha Xmax 250 var biri supermoto biri scooter onun farkındayım ancak merakım 125lik sıvı soğutmalıyla veya 250lilk scooterla buradan tekirdağ veya edirneye sorun yaşamadan gidebilir miyim? yani şişme yapar mı su kaynatır mı 60-70 km bir dinlenmeyle tabiki bir kerede durmadan değil.

tekirdağa 150km bişey zaten aman bir mesafe değil ama merakediyorum kız arkadaşım edirnede okuyor ben burada hani motoru aldığımda atlayıp bir gün sabah erkenden yanına gitmek istiyorum çünkü aynı zamanda şehir içinde kullanım kolaylığı daha da önemli bu uzun yol herzaman olmaz ama şehir içinde sürekli kullanıcam..

x-max her türlü çok daha rahat uzun yolda ...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...