İçeriğe Yönlendir

Şafak Otogaz Çekiliş Ve Fotoğrafları

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Sani Gerşon

Benim araba içinde benzinliler için olanını aldım ; oda çok başarılı ; yine aynen bir depoya döktüm ;)

Serap arabanın sesi yarı yarıya azaldı diyor ; bilgin olsun ..

Deneyeyim bakayım.

Aşkın gözü kör olduğu gibi kulağı da sağır olabilir. Bunu düşündük mü :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Deneyeyim bakayım.

Aşkın gözü kör olduğu gibi kulağı da sağır olabilir. Bunu düşündük mü :D

2 Günde olmaz dimi :D

Yorum bağlantısı
Barış Kalkan

günaydın arkdaşlar

dün şafak otogazda montajı tamamladı Ahmet usta sağolsun pazartesinin yoğunluguna rağman akşam 21:00 da bitirdi montajı ve ayarlarını

leventten maltepeye gelene kadar araçın çekişi ve gidişi süperdi sank gazda dahamı iyi ne :)

bir kaç gün kullanıp tecrübelerimi yazarım fakat daha önce lpgli başka bir arac yada ka kullanmadığım için pek aydınlatıcı olmayabilir ama en azından benzin ve lpgli kayı anlatabilirim az çok

bir daha çok çok teşekkür ederim Can Uzunefe ve ekibine :)

Yorum bağlantısı

Ben gelemedim kusuruma bakmayın, kayınpeder bir yer ayarlamış şehir dışına çıkmak zorunda kaldım. Ama Barışa sende katıl demiştim ona çıkacağına emindim süper olmuş, şahsen ben lpgli kullanıyorum, çok memnunum .

Yorum bağlantısı
Asım Şafak

Merhaba ;

Pazar günü içinizde olamadım ancak çok olmak isterdim. Bu muhabbete ben her ay bir hediye kiti seve seve verebilirim. Dosluğunuz ve birlikteliğiniz daim olsun.

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Merhaba ;

Pazar günü içinizde olamadım ancak çok olmak isterdim. Bu muhabbete ben her ay bir hediye kiti seve seve verebilirim. Dosluğunuz ve birlikteliğiniz daim olsun.

Forumumuza hoş geldiniz Asım Bey ilgi ve alakanız için teşekkürler yeniden.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Merhaba ;

asım bey hoşgeldiniz, bize böyle bir organizsyon hazırlanmasına olanak sağladığınız mekanınızı açtığınız için çok teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Barış Kalkan

Can cumartesi sabah servise uğramak istiyorum öğlen kastamonuya gidicem gitmeden bir baksın istedim Ahmet usta, bide bende emaneti var kesin oralarda arıyordur

arabada kocaman tornavida unutmuş :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...