İçeriğe Yönlendir

Citroen C-Elysée Ve Peugeot 301

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Mustafa Özcan

BMV yi andırıyor.Ben çok beğenmedim açıkcası.Bu fransızlar bence C5'i süper yapmışlar.Gerisi hikaye...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

29binlik Aveo'da var hemi de ESP'si Focus'un ESP'sinden daha başarılı çalıştığı tespit edilmiş EuroNcap tarafından :p

aveo eskidi artık hem de kısa kalıyor boydan enden

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Fiyatı düşük tutmak için biraz özensiz yapılmış.Kalite hissi vermiyor. E zaten rakipleri de kalite hissi vermiyor.

Uygun fiyat sunarlarsa (301 kadar olmasa da) satılır. Atlanacak bir araç değil, ileriki jenerasyonlarını beklemek lazım.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Yasin Balım

Zaten bayadır yeni araç arayışındaydım. artık fiesta küçük geliyordu, iç hacmi özellikle arka kısmı geniş bagajı yeterli bir araç arıyorduk. C sınıfı tabir edilen araçların dizelleri 50 bin üzerinden başlıyor(bir iki istisina hariç) yıl sonu indirimi beklerken ötv tuz biber olmuştu, ikinci el bakıyordum artık. Dün yol üzerindeki Citroen bayisine uğradım, elysee varmı dedim yanınızdaki araç dedi, beklediğimden daha büyük çıktı araç. ben symbol tarzı bir şey bekliyordum doğrusu. aracın içi gerçeten geniş diz mesafeleri gayet iyi geldi, ısrarla test sürüşü önerdiler, tamam dedim test sırası bekledim :biggrin: bekleyiş sırasında iki elysee satıldı :) . teste çıktık araca hiç yabancılık çekmedim desem yeridir, direksiyonunu C4 den daha çok beğendim, daha az yapay geldi. ses yalıtımı c4 ün daha iyiydi 120 nin üzerinde rüzgar sesi artıyor. test sürüşü esnasında aracı gerçekten beğendim diyebilirim; 1.6 dizel exclusive için de 41.500 fiyat verilince düşündüm ve almaya karar verdim. haftaya aracı teslim edecekler. C sınıfı abilerinden yaklaşık 10 bin daha ucuz bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Zaten bayadır yeni araç arayışındaydım. artık fiesta küçük geliyordu, iç hacmi özellikle arka kısmı geniş bagajı yeterli bir araç arıyorduk. C sınıfı tabir edilen araçların dizelleri 50 bin üzerinden başlıyor(bir iki istisina hariç) yıl sonu indirimi beklerken ötv tuz biber olmuştu, ikinci el bakıyordum artık. Dün yol üzerindeki Citroen bayisine uğradım, elysee varmı dedim yanınızdaki araç dedi, beklediğimden daha büyük çıktı araç. ben symbol tarzı bir şey bekliyordum doğrusu. aracın içi gerçeten geniş diz mesafeleri gayet iyi geldi, ısrarla test sürüşü önerdiler, tamam dedim test sırası bekledim :biggrin: bekleyiş sırasında iki elysee satıldı :) . teste çıktık araca hiç yabancılık çekmedim desem yeridir, direksiyonunu C4 den daha çok beğendim, daha az yapay geldi. ses yalıtımı c4 ün daha iyiydi 120 nin üzerinde rüzgar sesi artıyor. test sürüşü esnasında aracı gerçekten beğendim diyebilirim; 1.6 dizel exclusive için de 41.500 fiyat verilince düşündüm ve almaya karar verdim. haftaya aracı teslim edecekler. C sınıfı abilerinden yaklaşık 10 bin daha ucuz bence.

Hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullanın. Kullandıktan sonra daha net görüşlerinizi bekliyoruz.

Yorum bağlantısı
Turkay Enez

Hayırlı olsun...

1.6 dizel exclusive için de 41.500 fiyat verilince düşündüm ve almaya karar verdim. haftaya aracı teslim edecekler. C sınıfı abilerinden yaklaşık 10 bin daha ucuz bence.

Yorum bağlantısı
Yasin Balım

Hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullanın. Kullandıktan sonra daha net görüşlerinizi bekliyoruz.

Teşekkürler, tabiki değerlendirme ve görüşlerimi paylaşıcağım

Hayırlı olsun...

Tşekkürler

hayırlı uğurlu olsun,

bende aynı aracı çok düşünüyorum ve dediklerinizin hepsine + katarak katılıyorum.Aralık ayında kampanya yapılacakmış(faizsiz 24 ay kredi vs)Citröende çalışan bir akrabamın tavsiyesi aralık ayının son haftası al,ocakta da ruhsat işlemlerini hallet.vergiden yırtmış olursun,oldu

evet onu banada söylediler ama faizsiz kredi kullanımında liste fiyatı geçerli oluyormuş. yani kredi masrafını öyle alıyorlar.

hayırlı olsun, bence de iyi seçim

teşekkürler, inşallah pişman olmayız.

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin

Bu araç benim de yakınen takibimde. Hatta bu hafta bi test sürüşü de yapmayı planlıyorum. Benim için az yakıt, geniş bagaj ve de çok sarsmayan araç olması yeterli. Çok performans arayan birisi değilim. Citroen hiç kullanmadım o yüzden ön yargılıyım ama aracı da beğendim. Sizce aradığım özelliklere göre bu araç alınası bir araç mıdır?

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Bence bu sınıfta Accent Blue daha iyi bir tercih olacaktır tabii rakam 42 lere çıkarsa...

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Güzel seçim. Citroen demek ki hedef kitlesine ulaşabiliyor.

Hız sabitleyici+yan hava yastıkları+dijital klima+krom çıtalı dış detaylar+park sensörü+kol dayama+16" alaşım jantlar için 2.300 TL fark gayet iyi.

Bu araç benim de yakınen takibimde. Hatta bu hafta bi test sürüşü de yapmayı planlıyorum. Benim için az yakıt, geniş bagaj ve de çok sarsmayan araç olması yeterli. Çok performans arayan birisi değilim. Citroen hiç kullanmadım o yüzden ön yargılıyım ama aracı da beğendim. Sizce aradığım özelliklere göre bu araç alınası bir araç mıdır?

Focus'tan sonra sizi pek sarmayabilir.

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin

Güzel seçim. Citroen demek ki hedef kitlesine ulaşabiliyor.

Hız sabitleyici+yan hava yastıkları+dijital klima+krom çıtalı dış detaylar+park sensörü+kol dayama+16" alaşım jantlar için 2.300 TL fark gayet iyi.

Focus'tan sonra sizi pek sarmayabilir.

Benim de korkum bu abi. :s

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Reklamında 5 milyon km test dedi ya :s

şanslı bir test. hiç kaza yapmamış demekki
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Klasik "eskitme" testi, o kadar km'yi yapmaları imkansız.

Bugün yolda gördüm uzaktan bmw 5 zannettim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

arabanın bir çok yerinde 80 lerin havası var :) arka koltuk başlıkları en fullde bile yok gibi bir şey. var ama doğan s lerdeki gibi sırtkısmında sünger çıkıntısı yapılmış az bir şey :) bu konuda sybol çok eleştriliyordu bi ara

iç hacim geniş olsun diye konsol dar tutulmuş. yolcu koltuğunu ne kadar öne çekersem çekeyim dizim konsola değmiyor gibi bir şeydi. aynı hissi toroslarda da hissederdim :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mustafa Tüfekçi

bu gün bayinin önünden geçerken test edeyim dedim kapıda aracı görünce :)

üzerinde sizin için 5,000,000 mu 4,000,000 km test edildi diyordu. içeri girdim test için geldim diye. şu an araçta arıza var dediler :D testleri bitmemiş sanırım :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

üzerinde sizin için 5,000,000 mu 4,000,000 km test edildi diyordu. içeri girdim test için geldim diye. şu an araçta arıza var dediler :D testleri bitmemiş sanırım :)

1000 arabanın toplam test süresidir o! :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

o kadar arabayı hurdaya ayırmışlarsa büyük arge var gerçekten :D

Yorum bağlantısı
Turkay Enez

Mustafa,

301 i boşver de, Rapid ne zaman geliyor haber var mı?

o kadar arabayı hurdaya ayırmışlarsa büyük arge var gerçekten :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

6milyon km diyor.

Cruze içinde 4milyon km diyor...

Benim megane nerden baksan yine 4milyon olmalı, 40bin de fitiller ötüyor...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...