İçeriğe Yönlendir

Yeni Clio IV Tanıtıldı

Sani Gerşon

Recommended Posts

Furkan Avcı

Arka kapılarda Leon ve Alfa vari olmuş :)

Ama güzel olmuş vesselam....

Yorum bağlantısı
Mert Ender

Beğenemedim galiba. :unsure2: Ön taraf, biraz makyaj öncesi Clio'ya benziyor ki, iyi olmuş. Son Clio'nun yüzü kötüydü. Sis farlarının olduğu kısmı sevemedim. Yan kapılarda Leon/Alfa özentiliğine gerek yoktu. İçi nasıl acaba...Renault, artık mercimek büyüklüğünde düğmelere sahip kokpitlerden vazgeçsin.

Meğer tüm fotolara bakmamışım. İçi ilginçmiş.

Logo olmasa, Kia veya Hyundai derdim.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ben beğendim..Güzel olmuş.Bayanlardan ciddi talep görebilir..Sevimli birşey çıkmış ortaya.

İlerleyen fotoğraflarda iç çekimlerde var..

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Reno iç tasarımıyla sonunda bu yuzyıl'a terfi etmiş.

Bence oldukça güzel bir tasarım ortaya çıkmış... Ama neticede nylon bu forumda seveni çok çıkmaz nasılsa :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Ender
(düzenlendi)

Ben beğendim..Güzel olmuş.Bayanlardan ciddi talep görebilir..Sevimli birşey çıkmış ortaya.

İlerleyen fotoğraflarda iç çekimlerde var..

Evet sonradan farkettim.

Renault'nun eskiden bir marka yüzü, bakınca Renault olduğu anlaşılan bir hissi vardı. Uzun zamandır bu yok, hiçbir Renault birbirine pek benzemiyor, her model serisi kendi içinde bile çok farklı.

tarihinde Mert Ender tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Uzun

O ondeki amblem nedir ya,yakında ikizkenar üçgen araba yapacak bunlar.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Güzel olmuş. Sehir içi otomobil için bence görüş epey kötü gibi, eskiden sağ sol rahat görünürdü. Ağırlık azaltma konusunda çalışma yapıldıysa güzel, bu tip araçlar 1000 kg yu geçmemeli bence.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

laylon maylon ama güzele benziyor bir yakından görmek lazım bakalım neler yapılmış

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Reno iç tasarımıyla sonunda bu yuzyıl'a terfi etmiş.

Bence oldukça güzel bir tasarım ortaya çıkmış... Ama neticede nylon bu forumda seveni çok çıkmaz nasılsa :)

Öhöm :fiuw:

Evet sonradan farkettim.

Renault'nun eskiden bir marka yüzü, bakınca Renault olduğu anlaşılan bir hissi vardı. Uzun zamandır bu yok, hiçbir Renault birbirine pek benzemiyor, her model serisi kendi içinde bile çok farklı.

Değil mi, vw'nin tersine, hepsine farklı bir imaj yüklüyor.

Bu da tanıtım videosu

Bu en dolusu muhtemelen. Navigasyon paketi falan var.

Bu arada hayret, nayloncu olarak ben pek beğenmedim, ford'çuların hepsi beğenmiş :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bu sefer altın semer üzerinde detaylı çalışmışlar :D

Söyleyenin Renault ile hiç alakası yoktu :fiuw:

Yorum bağlantısı
Yusuf Alper Gül

her çiçekten bal almışlar, onun bunun birleşimi bir araç olmuş. alfanın dedigi gibi ruhumuz olmadan sadece birer makineyiz gardaş diyorum clioya

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...