İçeriğe Yönlendir

Kuga - Kuga Bölümü Hayırlı Olsun :)) Kimlerde Var Kuga?

Soner Demirel

Recommended Posts

Soner Demirel
(düzenlendi)

Öncelikle yönetime isteklerimizi dinleyip bu bölümü açtığı için teşekkür ediyorum.

Şimdi forumda kimlerde kuga var arkadaşlar? Beraber toplanıp gerek servis, gerek yedek parça gerek modifiye olsun bilgi paylaşımı yapaibliriz.

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Soner Demirel

Hocam, ne yaptık ettik, sana özel bölüm açtırdık. Değerini bil :p

hehe. eywallah :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Hocam, ne yaptık ettik, sana özel bölüm açtırdık. Değerini bil :p

Vw kısmı yok hala :fiuw: ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Emmi limiti 30 kişiye çıkartmış :p

10 adet vosvos alalım, filo kiralam firması kurup :fiuw:

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Sahi ya, otomobil forumunda VW'nin ne işi var? Hamsi de balık değil di demi? :D :D

Hamsi bakıl olur mu hiç hamsi hamsidir :D İnanmazsan Karadenizlilere sor abi :D:p

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Neyse kuga bölümü de açılmış oldu.Eğer boş kalırsa Kuga sahiplerinden aidat toplanır :)

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

yeteri kadar Kuga'cı çıkmazsa,ben buranın elektriğine ortak olmam baştan söyliyim,bölümü açtıran masrafını öder :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

yeteri kadar Kuga'cı çıkmazsa,ben buranın elektriğine ortak olmam baştan söyliyim,bölümü açtıran masrafını öder :p

Hehe :D

Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

2010 ve öncesi C-maxı olanlar da dahil edilebilir ne de olsa iç tasarımları neredeyse aynı :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cenk Avcı

Bölümü açtığınız için teşekkürler.

Benim Kuga'da garip bir durum var :) dışarı çıkıp kapıyı kapattığım zaman, camlar açıksa 30-40 saniye sonra kapılar otomatikman kilitleniyor, lakin camlar kapalıysa otomatik kilitleme yapmıyor. Tam tersi olması gerekmez mi ?

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Bölümü açtığınız için teşekkürler.

Benim Kuga'da garip bir durum var :) dışarı çıkıp kapıyı kapattığım zaman, camlar açıksa 30-40 saniye sonra kapılar otomatikman kilitleniyor, lakin camlar kapalıysa otomatik kilitleme yapmıyor. Tam tersi olması gerekmez mi ?

Ozaman anahtarı içeride unutma olasılığı artardı..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ya camları da kaldırıyorsa :)

Bence normal bir durum değil..

Kilidi açıp kapıyı açıp kapamadıktan sonra kapıları kilitlememesi gerekir..

Bu konuda tek güvenlik önlemi.. : Uzaktan kumanda ile kilidin açılıp, kapıların açılmadığı andır.. Bir süre bekler ve tekrar kilitler..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cenk Avcı
(düzenlendi)

Cevaplarınız için teşekkürler. Önceki arabam Toyota idi, anahtar dışardaysa, kapıları belli bir süre sonra otomatik kilitliyordu, bu da öyle bir özelliğin kafası karışmış :) versiyonu gibi geldi bana.

Diğer Ford modellerinde durum nasıl ?

tarihinde Cenk Avcı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kilidi açıp kapıyı açarsanız bir daha kilitlemez..

Kilidi açıp kapıyı açmazsanız, bir dakika içinde kendisini kilitler...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali Cihangiroğlu

Kilidi açıp kapıyı açarsanız bir daha kilitlemez..

Kilidi açıp kapıyı açmazsanız, bir dakika içinde kendisini kilitler...

45 sn. sonra :biggrin:

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Hamit Aytar

Foruma üye olmakta çok gecikmiş bir kuga sahibi olarak bu sayfanın açılmış olmasının çok iyi bir fikir olduğunu belirtmek isterim:) yetkililere teşekkürlerimle.

Zaten Şubat ayında da yeni kugalar çıkacak sahneye. Ortam daha da hareketlenebilir diye düşünüyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
İffet Saracoğulları

Herkese merhaba, bir suredir alacagim yeni araca karar vermek icin arastirma yapiyordum. Bir cok secenek arasindan en sonunda yeni kuga almaya karar verdim. Sonra foruma girip bakayim dedim ki ne goreyim. Alan herkes sikayetci sanki.

Bayram sonrasi almayi istiyordum.

Samimiyetinize guvenip soruyorum yeni kugayi almali miyim? Yoksa baska bir secenegi mi arastirmami onerirsiniz?

Herkese simdiden tesekkurler

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Tamara Lazgiyeva
(düzenlendi)

Iyi aksamlar girl_blush2.gif Bende de var Kuga to_become_senile.gif Augustosta aldik. Bugune kadar problem olmadi,Insallah sonrada olmaz ))

Sadece 1.6 cooook az (( ama vergiler cok yuksek Turkiyede,ondan cok bana uygun degil.

Ama cok, cok az 1.6

tarihinde Tamara Lazgiyeva tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...