İçeriğe Yönlendir

2013 Seat Leon Resmen Tanıtıldı

Yusuf Alper Gül

Recommended Posts

Yusuf Alper Gül

Sonunda bekledigim araç geldi ve seat leonu resmen tanıttı. Birebir görmeden yorum yapmak güç ama eski kasası gibi bununda başarılı olacagi kesin.

Uluslararası sitelerden edindigim önbilgilere göre iç mekanın kalitesinde çok önemli bir artış olmuş. Audi gözü gibi baktıgı yeni farlarını seatede bağışlamış.

http://www.seat.co.uk/content/uk/brand/en/news-and-events/the-new-seat-leon.html

5d-1-xl.jpg

5d-4-xl.jpg

5d-3-xl.jpg

fr-4-xl.jpg

fr-6-xl.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Arka görünüşünü beğendim gerisi audi'den çalma gibi :unsure2::nea:

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Sonunda şu ön göğüs kısmını düzeltmeyi başarmışlar.Canlısını ve motor seçeneklerini biranönce görmek isterdim

Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

Arkası çok güzel.. önünü, özellikle farlarını beğenmedim..

genelde emminin zevklerine katılırdım ama bu sefer olmadı emmi. bence farları ve ön tasarımı gayet güzel. ayrıca bu sefer içi de güzel olmuş. almasam/alamasam da güzel olmuş yapanın ellerine sağlık. kime benzediğinin de bence önemi yok zaten.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

genelde emminin zevklerine katılırdım ama bu sefer olmadı emmi. bence farları ve ön tasarımı gayet güzel. ayrıca bu sefer içi de güzel olmuş. almasam/alamasam da güzel olmuş yapanın ellerine sağlık. kime benzediğinin de bence önemi yok zaten.

Farların içindeki üçgen yapıyı beğenmedim ben... Onun dışında güzel..

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Ben beğendim. Aynalar, farlar, stoplar, flaşörler. Bütünlük oluşturuyor. Her yerde aynı çizgileri var. Konsol da harika.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Güzel olmuş ben beğendim bir de canlı görmek lazım.Çok kaliteli duruyor.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Büyümüş Ibıza olmuş.

Bu ne ya firmalar artık üretici olamıyor.

İbiza yı beğendiğim için beğendim yok sa( F3 hb gibi oo da fiesta nın büyüğü) yaratıcı olmamış tasarım.

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Eski kasa artık öyle bayatladı ki görmeye dahi katlanamıyordum hele o konsol tasarımı ve kalitesi rezaletti..Bu hamle için çok geç bile kaldı seat hiç olmazsa iç görünüm daha kalite duruyor

Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

evet resmen audi ama bence kötü değil güçlü motor seçeneğide eklerlerse dikizden gördüğümde bir panik havası yaşanır bende :D

köşeli tasarım herkese hitap etmeyebilir oda ayrı tabii ama bence güzel olmuş yandan arka kısım alfa romeo gulietta ön taraf audi A3 ve exeo arası genel olarak agrasif bence gençlere yönelik hırçın olmuş :))

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Farlar biraz tipsiz ama led olayı güzel olmuş, gerisi zaten güzel, resmen audi demiş arkadaşlar, daha iyi ya, onu alamıyoruz bunu alırız :) klasik taktik bu, vw da boş arabayı pahalı satar, gider aynı kalitede full olan skodayı alırız, audi boş pek satmaz ama daha uygun fiyata bunu alırız bizde.

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

Ben oldukça beğendim. Eski kasası artık çok sıkmıştı, bu değişim leonun satışlarına yeni bir soluk getirir.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Audi A3 alamayan bunu alsın havasında olmuş...

Fenada olmamış. :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)

http://www.seat.com....eat-toledo.aspx

toledo da geliyormuş.

ibiza zaten şuan satılıyor leonun bi boy küçüğü olarak :D

araç düzenlemede bi ibiza yaptım 50 bin tl oldu :D leonda bi 60-70 olur demekki :D

etox toledodan farkı neymiş bunun sanki birebir aynı gibi olmuş

leon hep beğendiğim bir araç kasa olarak ama içini hiç beğenmezdim bunun içi güzel olmuş fiyat ne olacak bakalım çok can yakar bu çok

tarihinde Mehmet Kazancıoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

exeo ile toledo çok farklı arabalardı. seat toledo da biraz sapıttı :D o yüzden exeo diye sedan yaptılar. toledo sedan çizgisinden sw mpv nb bir karmaşaya girdi. eski toledo ise zaten ne passat ile ne de bora ile ortak bir araba idi. exeo a4 şase-kupa üzerinde bir model oldu yeni toledo da yine audi alt yapı var gibi duruyor.

jetta ile ortak yapmış olacaklarını sanmam çünkü d segmenti havasında satılıyordu eskiden.

toledoyu 50-60 bin tl civarında 1.6 dizel olarak satarlarsa piyasada iyi iş görür. passat bile 55 bin den başlıyor. ama şuanki seat sitesindeki araç opsiyonları vs bakınca audi sitesine girmiş gibi oldum. :D park sensörüne 700 lira demiş ibizada :D park pilot tadında bir şey olsa gerek :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...