İçeriğe Yönlendir

2013 Seat Leon Resmen Tanıtıldı

Yusuf Alper Gül

Recommended Posts

Burak Koca

andırması normal, kilyonun tasarımcısı Seat gruptan transfer

Vesile ile, Seatın meşhur yan kapı ütü çizgisi de bu modelde kayboldu, MErcedes A da ortaya çıktı :crazy:

Teşekkürler hocam, bu bilgiyi de öğrendiğim iyi oldu :) Bende neden bu kadar andırıyor diye düşünüyordum :biggrin:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Eskiden tasarımlar, markaya özgü çıkardı, artık tasarım şefinin gönlüne göre çıkmakta, bagajı açık Sandero ile Mercedes A yan profilden bakın.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Yergin

Ben hiç beğenmedim :nea: sadece içini güzelleştirmişler. Eski leon çığır açmıştı, fark yaratmıştı bana göre dıştan eski leon gibi fark yaratmaz beğenilmez diye düşünüyorum.(eski leon kadar)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

mehmetin yazdığı fiyatlarla gelirse hb olarak alınabilir araba. tsi motorun hatrına

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

aslında aracın hatlarındaki sivrilikler çok fazla. konsolda felan gereksiz sivrilmeler var. misal sürücü kapısı trimi ile konsoldaki eğim gereksiz. hatta cam ve far düğmeleri ve çok saçma açılarla konumlandırılmış gibi duruyor resimde. tabi canlısını görmedim daha

benzer bir durum focus III de de var

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
M.Fatih Yüce

Fiyatları ilk bakışta ucuz duruyor ama sadece güvenlik donanımı+diğerleri ile olarak golf ile aynı olması için yaklaşık 4,000 tl ilave gerekiyor. Golf te standart olan bir çok şey bunda opsiyon konulmuş. Gerçek olarak araçlar arasında 3,000 tl civarında fark var. Dsg farkıda yakında netleşir.Alıcı olmadam önce liste fiyatalarının biraz incelenmesi gerekiyor.

Highline - FR arasında değerlendirme yapılmıştır. Golf daki bir çok opsiyonun gerekli yada gereksiz olduğu tartışılır ama bir çok araçta bulunmamaktadır, fiyatınıda bunlar yükseltmektedir.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Önceki kasadan dolu dolu paketli 1.6 TDi DSG almak varmış... :(

şans varsa halen tek tük bulunabilir. listeleri kaldırmamışlar çünkü siteden de.

Yorum bağlantısı
Ali Erkan Aktaşgül

Eski kasa Leon'un dış tasarımına hastaydım ama içi berbattı. Bunda içi düzelmiş ama dış tasarımdaki albeni kaybolmuş. Böyle köşeli tasarımları sevemiyorum ben. Köşelendikçe seksenli yılların Volvo'larına benziyor arabalar :)

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

FR daki 140 ps Tsi motor, Vw deki ACT kodlu motor mu acaba?

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

Aynen ACT'li motor ama Silindir kapatma varmı leonda bilmiyorum

hem aynen act li diyorsun hem var mı bilmiyorum diyorsun :D kafa karıştırma :D

act zaten silindir kapatma meselesi :)

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

Leon daki 140 lık motorda, silindir kapama teknolojisi yok diyorlar DH de v.s. Dayanak olarak ta Vw 140lık Act nin tüketim değerleri ile Leon'un 140 lık motorunun tüketimi arasındaki farkı gösterirler ;) Gayet mantıklı. Bu teknolojiye sahip motoru koyacakta, tanıtım broşürlerinde v.s. bahsetmeyecek...

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Okay Çetinkaya

herkese merhaba,ben bu seat leon fr a taktım galiba alıcam 2013 yeni leon fr 1.4 TSI 140 hp alınası mı?ne dersiniz?ikinci eli düşününce vw golf comfortline denk geliyor fiyatı binmek için düşünüyorum yani hoşuma gidiyor araç leon için derler ki "spanish golf"bugün test sürşüne gideceğim bakalım nasılmış, evet bekliyorum değerli fiklirlerinizi

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

2013 yeni kasada Fr almak mantıklı değil artık, Led farlı ama 16 jantlı olanı lamak daha mantıklı, aynı rakama. Jant sonradan da konulur. Fr da sadece değişik tampon ve 17 jant farklı artık, farlar bile halojen. Esp Msr diğer modelde de var, Style dı galiba

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

led farların fiyatını abartmamışlar güzel olmuş ...

Yorum bağlantısı
Okay Çetinkaya

2013 yeni kasada Fr almak mantıklı değil artık, Led farlı ama 16 jantlı olanı lamak daha mantıklı, aynı rakama. Jant sonradan da konulur. Fr da sadece değişik tampon ve 17 jant farklı artık, farlar bile halojen. Esp Msr diğer modelde de var, Style dı galiba

aynen dedğiniz gibi çağlar bey gittim test sürüşü hafta sonu yokmuş yapamadım yarın yapacağım style led farlı getirmişler 49 300 dedi valla hoşuma gitti evet 16 " jantlar fr da ful led ve panoramik sun roof bakalım ne kadar fiyat verecek yarın gidince

Yorum bağlantısı
Övgü Gürşen

Ben de hiç beğenmedim. Eski leonda karakter vardı en azından. Bu kişiliksiz sıradan bir araba olmuş. Golfle zaten ilgisiz. İçi güzel bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Çetinkaya

bir önceki kasanın çekiciliğinden eser yok içi çok güzel ama dışı paspal.golf alırım focus alırım emme leon almam

zevkler ve renkler tartışılmaz meselesi,şahsen içi de dışı da benim hoşuma gitti bakalım olursa kısmet

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

onlarca marka yüzlerce sçenek var, Yeni Leon biraz daha adam gibi oldu, keskin hat sevene , ben gibi hitap ediyor, hele topridosu, 100binlik etiket taşıyan gibi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...