İçeriğe Yönlendir

2013 Seat Leon Resmen Tanıtıldı

Yusuf Alper Gül

Recommended Posts

Abdurrahman Balaban

Avek yolumun üstünde olduğu için 3 kere daldım şovruma hem leon ,hemde golfü inceledim..

Bana göre leon 2013;

-Kasa tasarımı :yes:

-İç tasarım ve malzeme kalitesi eskisine nazaran iyi ve sempatik ama hala olmamış :i-ih:

-140 hp Act teknolojine sahip değil :i-ih:

-En üst donanımda dahi arka aks bağımsız değil :i-ih:

-Golfe göre ucuz gibi duruyor fakat donanım eksiği var (diz hava yastığı,xds gibi)

-Led farsız ibizanın büyüğü gibi duruyor :i-ih:

Sonuç; leona bakılır,golf 7 alınır..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Çetinkaya
(düzenlendi)

var (mış)

hem aynen act li diyorsun hem var mı bilmiyorum diyorsun :D kafa karıştırma :D

act zaten silindir kapatma meselesi :)

Ya 1.4 TSİ ACT'li motorun aynısı leondaki,yani motor aynı 1.4 tsi 140 amaACT'si olmayabilir :D

Yani demek istediğim golf6 1.6 TDI 105 ile golf7 1.6 TDI 105 tamamen farklı motorlar güçleri aynı gözüksede,fakat golfteki ile loendaki 1.4 tsi 140 aynı motor/Leonda ACT olmayabilir demek istedim :D

leonda da varmış ancak donanımı farklı modelde

Leon daki 140 lık motorda, silindir kapama teknolojisi yok diyorlar DH de v.s. Dayanak olarak ta Vw 140lık Act nin tüketim değerleri ile Leon'un 140 lık motorunun tüketimi arasındaki farkı gösterirler ;) Gayet mantıklı. Bu teknolojiye sahip motoru koyacakta, tanıtım broşürlerinde v.s. bahsetmeyecek...

evet bugün seat bayiindeydim 1.2 tsi style leonu test ettim,gayet güzeldi ayrıca Act 140 hp leonlarda gelecekmiş şuankilerde yok geliş tarihi belli değil dediler ayrıca sunrooflu da yok tu ellerinde yani Act olacakmış bekleyip almak daha mantıklı

tarihinde Okay Çetinkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mert Ender

Canlı inceleme fırsatım oldu geçen hafta.

Style donanımı kesinlikle yeterli, şu olsaydı diye akılda bir şey - bence - kalmıyor.

İçi oldukça geniş. Galiba arka koltuklar bizim F2'lerden de geniş.

Açık renk döşeme, sadece deri olarak var. Bej kadife ve bej konsol güzel olurdu.

Makul bir fiyata LED ön farlar başka ilavelerle alınabiliyor. Test sürüşü yapmadım ama sanırım satın alınabilecek ilk üç listeme girdi. Diğeri de yeni Octavia. Üçüncüye de yenilendiklerinde güzel olurlarsa Mazda3 veya Megane olabilir diye bakıyorum.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

bi led :p ( artık nasıl diyorlarsa) farlar bir acayip. ben sevmedim canlısını :D

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Fikri Keleş
(düzenlendi)

bugün neredeyse alıyorum.kampanya indirim vs derken 51700 e kırmızı style  :wub: ama şimdilik olmadı.Donanım olarak yeter de artardı bile.

Neyse bakacaz artık,bir kaç daha bekleyelim dedik

tarihinde Fikri KELEŞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...