İçeriğe Yönlendir

Bosch Lpg Buji Kodları

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Barış Kalkan

ben bosch car servislere sordum kartal sanayi ve bostancı daki ikisindede yoktu internetten sipariş verdim

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Bosch un bu bujilerini illa internetten mi alacaz, parçacılarda olmuyor mu?

Oluyor abi, bulabilirsin.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bosch un bu bujilerini illa internetten mi alacaz, parçacılarda olmuyor mu?

Zor Ertan,

genelde stokta tutmuyorlar.. siparişle getirtebilirler...

Ben bir tanesi kırılınca tek almıştım kayseriden...

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım
Yazak o vakit, internetten sipariş edilecekler listesine :)

Abi adamlara sipariş geçerken özellikle söyle, biraz itinalı paketlesinler :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ali Tatlısu

hafasonu izmitteydim.

kış için kar lastiklerini taktırdım. bujilerde 25 bin olmuştu. onları da degiştirmek için izmit bosch servisine gittim. platin uçlu lpg bujisinin takımına 100 tl +10 tl de sökme takma parası aldılar. 35 tl ye de bsy mi bsh mı tam hatırlamıyorum böyle bir marka silecek aldım.

bujiler çok pahalıya geldi. internet te 16 tl gibi bir fiyatı olduğunu okumuştum dedim. o zaman ordan al dedi. bişey diyemedim.

umarım faydası olur.

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

bosch bujileri focus 1 için 30 tl takıldı.sizin biraz fazlaymış benimkide lpg bujisi

Yorum bağlantısı
Ali Tatlısu

bosch bujileri focus 1 için 30 tl takıldı.sizin biraz fazlaymış benimkide lpg bujisi

serbest piyasa ...

bilecikte çok fazla alternatifim yok. normal bujilerin bile tırnak aralığını ayarlatamamıştım. adapazarına gitmiştim.

izmite gitmişken taktırdım. söyleyecek laf çok ta ... yapacak bir şey yok...

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin

Bujilerin değişim zamanı gelince, ben de gidip elden alayım bu firmadan. :p

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Mk2 mondeo : 0242236574 http://www.oto-parca...6574,PR-67.html Ocak 2011'de mk2 Mk3 Mondeo : 0242240656 http://www.oto-parca...0656,PR-66.html 2.5 Focus : 0242236574 http://www.oto-parca...6574,PR-67.htmlb 1997 Explorer : 0242236573 http://www.oto-parca...6573,PR-69.html 1993 Doğan : 0242240652 http://www.oto-parca.net/CNGLPG-Buji-0242240652,PR-71.html

abi, mondeo için olan benim arabamada olurmu ? siteye bakdım sanki tek çeşit var gibi, araba markasına göremi degişiyor, yoksa sadece ford içinmi var ?

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Abi adamlara sipariş geçerken özellikle söyle, biraz itinalı paketlesinler :)

Çok itina göstermişler.. Bir paket çay ile birlikte geldi :D

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

bu sabah bujilerim geldi ve taktırdım gazda bitmek üzereydi her zaman aldığım yerden aldım gazı doldurdum ve km sıfırladım sonucu bekleyip buraya yazarım

tankım 32 litre ve bazı pompalarda 28.50 litre bazılarında 31 litrede kapatıyor son depo 31 litre gaz ile dolmuştu ve 350km yol yapmıştım şimdi bakalım ne kadar gidicek ufaklık

Sonuç belli oldu mu?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

abi, mondeo için olan benim arabamada olurmu ? siteye bakdım sanki tek çeşit var gibi, araba markasına göremi degişiyor, yoksa sadece ford içinmi var ?

Muhtemelen olmaz...

Ara ve şasi numaran ile baktır...

Yorum bağlantısı
Misafir

dün itibari ile lpg buji lerimiz takılmışdır, şimdi deniyecez bakalım degişiklik olacakmı, sanki biraz alt devirlerde iyileşme var gibi, piskolojikde olabilir :)

bu hafda hava ısısı hemen hemen geçen hafda ile aynı, aynı pompa, aynı güzergah, aynı trafik yogunlugu, aynı sürüş tarzı, sonuç bir hafda da belli eder kendini.

Yorum bağlantısı
Misafir

dün itibari ile lpg buji lerimiz takılmışdır, şimdi deniyecez bakalım degişiklik olacakmı, sanki biraz alt devirlerde iyileşme var gibi, piskolojikde olabilir :)

bu hafda hava ısısı hemen hemen geçen hafda ile aynı, aynı pompa, aynı güzergah, aynı trafik yogunlugu, aynı sürüş tarzı, sonuç bir hafda da belli eder kendini.

Deneyimlerinizi dört gözle bekliyorum. Güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Misafir

Sen almadınmı daha ?:D

Yorum bağlantısı
Misafir

Sen almadınmı daha ? :D

Birader ben zaten yıla bir şeyler alarak başladım, sanırım daha da alacağım alıştım arabaya 1 aydır neredeyse binmiyorum :) evde garajda yatıyor yattığı yerde para harcıyor :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Birader ben zaten yıla bir şeyler alarak başladım, sanırım daha da alacağım alıştım arabaya 1 aydır neredeyse binmiyorum :) evde garajda yatıyor yattığı yerde para harcıyor :)

1ay :D Maşallah :)

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

+1

Yorum bağlantısı
Serhat Böcek

Bu lpg bujisi bizim granada (v4 1700cc) da kullanılır mı?

Yorum bağlantısı
Misafir

Bu lpg bujisi bizim granada (v4 1700cc) da kullanılır mı?

link deki satıcıyla telefonla irtibata geçin, ruhsat yanınızda olsun şase no sunu istiyor ona göre sizi yönlendiriyor, yani kodunu söylüyor, sizde siteden sipariş verirsiniz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...