• Duyurular

• Mehmet Ozyurek

Araç İnceleme Yarışması   27-10-2017

1-30 Kasım tarihleri arasında, bir yarışma düzenliyoruz arkadaşlar. Katılımlarınızı bekliyor, başarılar diliyorum. Duıyuru devamı aşağıdaki linktedir.    
Mehmet Ozyurek

Bosch Lpg Buji Kodları

Recommended Posts

Şener KIRMIZI    264
Şener KIRMIZI

Hocam Ngk nin bujisinin daha kaliteli olduğunu söylyorlar.. Onlar hakkında biriaz bilgi edineyim haberleşiriz tekrar..

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Şener KIRMIZI    264
Şener KIRMIZI

Arkadaşlar bu listede NGK marka buji ve kablosu var .. Listedeki ürünlerin hangisi uyumlu benim aracıma... Bilgisi olan var mı acaba..

rg1PlP.png

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Şener KIRMIZI    264
Şener KIRMIZI

Bujiyi buldum sanırım.

EVDGNB.png

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Serkan Ünsalan    1.692
Serkan Ünsalan

lpg sistemi takılırken bujilerde değişmişti kutusunu almıştım onu buldum kutu üzerindeki kod 1,3 mm 0 242 229 785 focus 1 1,6i için takılmıştı.

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Mustafa Karaca    37
Mustafa Karaca

focus 3 için uygun lpg bujisi alacak yer bulamadım, internet sitesi ya da ankarada bildiği yer olan varsa yardımcı olabilir mi?

focus 3 uyumlu lpg bujisi, ngk lpg 4 ya da bosch 0242236574 ya da 0242236579.

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Serkan Özdemir    2
Serkan Özdemir

Fiesta 1.25 aracıma lpg bujisi almalı mıyım?lpg kiti daha yeni takıldı.Lpg bujisi almazsam sorun çıkar mı?Tecrübeli arkadaşlardan yorum bekliyorum.şimdiden teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Mehmet Ozyurek    52.861
Mehmet Ozyurek

Fiesta 1.25 aracıma lpg bujisi almalı mıyım?lpg kiti daha yeni takıldı.Lpg bujisi almazsam sorun çıkar mı?Tecrübeli arkadaşlardan yorum bekliyorum.şimdiden teşekkür ederim.

Lpg bujisi almazsanız sorun çıkmaz..

Lpg bujisi alırsanız doğru buji ile dava verimli kullanabilirsiniz..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Mesajın linki