İçeriğe Yönlendir

Slikon Sprey Önerisi?

Mert Yeldan

Recommended Posts

Ahmet Karaayvaz
Ali Cihangiroğlu yazdı:

buda güzlemiş, işe yaramazsa bas silikon spreyi keyfine bak, ben çok yerde motorsiklette vs bir sürü yerde kullanırım bu spreyi...

Gıcırtı menteşelerden çıktı hocam , tüylü bez bant sardım ses kesildi , fitillerden gelen ses yok çok şükür 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Ahmet Karaayvaz yazdı:

Gıcırtı menteşelerden çıktı hocam , tüylü bez bant sardım ses kesildi , fitillerden gelen ses yok çok şükür 

menteşe kapının değil koltukların karşılığı demek istedin sanırım... bulduysan geçmiş olsun hadi :)

Yorum bağlantısı
Ahmet Karaayvaz
Ali Cihangiroğlu yazdı:

menteşe kapının değil koltukların karşılığı demek istedin sanırım... bulduysan geçmiş olsun hadi :)

Kapıların şaselerdeki buluşma yerine menteşe mi denir damak mı denir ne denirse işte hocam 😂

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Ahmet Karaayvaz yazdı:

Kapıların şaselerdeki buluşma yerine menteşe mi denir damak mı denir ne denirse işte hocam 😂

kilit karşılığı :)

1438-2245_9vcy-fk.jpg

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Karaayvaz
Ali Cihangiroğlu yazdı:

kilit karşılığı :)

1438-2245_9vcy-fk.jpg

İşte buralara bir tür bez bant doladım , buralardan geliyormuş işte . Çok şükür gitti gelmedi daha 😂

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Ahmet Karaayvaz yazdı:

İşte buralara bir tür bez bant doladım , buralardan geliyormuş işte . Çok şükür gitti gelmedi daha 😂

çok dayanmaz keser atar ama olsun, yine sararsın, kapıdaki karşılığına bak, plastik kaplama olacak, o sağlamsa ayarsızlık olabilir....

Yorum bağlantısı
Ahmet Karaayvaz
Ali Cihangiroğlu yazdı:

çok dayanmaz keser atar ama olsun, yine sararsın, kapıdaki karşılığına bak, plastik kaplama olacak, o sağlamsa ayarsızlık olabilir....

Bir ara servise de baktıracağım zaten anormal gıcırdıyor , ayarsızlık kesin var da benim ki geçici çözüm zaten . İlçedeyim , ile gidince ilk iş o olacak . 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Açılır tavan fitilleri icin öneri var mi?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...