İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Şahin Topaloğlu

Recommended Posts

Şahin Topaloğlu
(düzenlendi)

Alanyadan gelişte sağ ön davlumbazın yağlandığını gördüm.Çok yorgun olmama rağmen gecenin saat dokuzunda gidip şanzımanı ve motoru alttan yıkattım.Sabri ustamla ve çağlar ustamla görüştüm.Arabamın arpasının fazla geldiğini söylediler.... :hahahoho: :hahahoho: :police:

tarihinde Şahin Topaloğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Amortisör değil,

Alanyadan gelişte sağ ön davlumbazın yağlandığını gördüm.Çok yorgun olmama rağmen gecenin saat dokuzunda gidip şanzımanı ve motoru alttan yıkattım.Sabri ustamla ve çağlar ustamla görüştüm.Arabamın arpasının fazla geldiğini söylediler.... :hahahoho: :hahahoho: :police:

değil mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

aks körüğü falan zannettik ama şanzıman yağını çok kaçırmışız Ertan...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Turan

(01.09.12) Cumartesi günü ön lastiklerimi sevmediğim için değiştirdim lassa atracta taktırdım içeri ses vermiyor tutuşuda gayet iyi..

27.08.12 Pazartesi günü İzmirde Sabri abimde ön amortisörler, rot kolları ve balatalar değişti. İşçilik+ön düzen+rot balans+parçalar 455 tl para ödedim..

Sabri abim ve Salih ustamın ellerine sağlık..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Eren

(01.09.12) Cumartesi günü ön lastiklerimi sevmediğim için değiştirdim lassa atracta taktırdım içeri ses vermiyor tutuşuda gayet iyi..

27.08.12 Pazartesi günü İzmirde Sabri abimde ön amortisörler, rot kolları ve balatalar değişti. İşçilik+ön düzen+rot balans+parçalar 455 tl para ödedim..

Sabri abim ve Salih ustamın ellerine sağlık..

Geçen telefonda konuşurken söylemeyi unuttum. İnsan ta İzmir'e kadar gidip de Sabri Usta'nın dergahta bi foto çekmez mi arkadaş?

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Bir sorum var :)

Geçen hafta sonu aracı yıkattığımda, plastik aksamlar parlasın diye bir malzeme sürdüler. O malzemeyi kapı fitillerine de sürdüler. Şimdi tüm kapı fitillerinden gıcırtı sesi geliyor. Sebebi nedir?

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

İndim yıkadım, hızlı cila yaptım, paspaslarını çırpıp limonlu koku sıktım. Şimdi babam için hizmete hazır. Benim ise ehliyeti alacağım günü bekliyor. :)

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Şirket arabamın lastiklerini değiştirdim.

Kiralık olduğu için markaya karışamadım Lassa atracta taktılar.Ancak ilk lastikleri hankook tan oldukça iyi.

Yorum bağlantısı

Şirket arabamın lastiklerini değiştirdim.

Kiralık olduğu için markaya karışamadım Lassa atracta taktılar.Ancak ilk lastikleri hankook tan oldukça iyi.

hayırlı olsun abı

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Xenon kit aldım, hevesle gelmesini bekliyorum takmak için :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Geçen hafta sonu aracı yıkattığımda, plastik aksamlar parlasın diye bir malzeme sürdüler. O malzemeyi kapı fitillerine de sürdüler. Şimdi tüm kapı fitillerinden gıcırtı sesi geliyor. Sebebi nedir?

YüksekFransızMühendisliği3 HB'nin kronik problemi. Silikon sprey sıktım würth'ün, fıstık gibi oldular :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ben bi şey yapmadım ama eski aracım benim için bir şey yaptı.

Eski KA'mdan nasıl olduysa bana ulaştılar, arabamı çekmemi istediler. Şok oldum. Önce şirket aracı sandım, sonra plaka sormayı hatırladım, sorunca bi duygulandım :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

:s nerden bulmuşlar seni

silikonlu malzeme gıcırdar, ılık sulu bez ile silin, ardından bebe pudrası, kokulu olsa da mis gibi kokar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

:s nerden bulmuşlar seni

Bilemiyorum, trafik'e falan sormuş olabilir mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Trafikteki iletişim bilgisini değiştirmeyi unutmuşlardır...

Burada da çok oluyor...

Emniyetten arayıp, biz çekersek çok pahalıya gelir, aracınızı bulunduğu yerden kaldırın diyorlar..

Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Geçen telefonda konuşurken söylemeyi unuttum. İnsan ta İzmir'e kadar gidip de Sabri Usta'nın dergahta bi foto çekmez mi arkadaş?

Çekinmez olurmuyum kardeşim çekindimde atmaya fırsatım yok.. :fiuw:

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Çekinmez olurmuyum kardeşim çekindimde atmaya fırsatım yok.. :fiuw:

Mesajı geç yazıyon fotoyu geç atıyon, olmaz ki kardeşim böyle. Sen Muş'tayken daha aktiftin yahu. Kayseri sana yaramamış.

Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Mesajı geç yazıyon fotoyu geç atıyon, olmaz ki kardeşim böyle. Sen Muş'tayken daha aktiftin yahu. Kayseri sana yaramamış.

Valla kardeşim öyle ya buraya gelince afalladık biraz..

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Valla kardeşim öyle ya buraya gelince afalladık biraz..

Topla kardeşim kendini, forumdan kopma. Biliyorsun forum "can"dır

Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur

Far yükseklik ayarı yapıldı.....ön düzen kontrol edildi... :)

Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Topla kardeşim kendini, forumdan kopma. Biliyorsun forum "can"dır

Eyvallah kardeşim kopmayız inşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...