İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Şahin Topaloğlu

Recommended Posts

Ömer Türkşanlı

Philips ledler ile Aliden bu sefer düzgün kalitede aldığım (renklere dikkat etmemişim bu seferde) Ledler ile arkayı şenlendirdik.
Link : 4pcs/lot S25 P21W 1156 BA15S BAU15S 1157 BAY15D BAZ15D 5630 33SMD 5730 LED high power led Car Auto led bulb light 33led DC 12
http://s.aliexpress.com/bqmmq6VR
(from AliExpress Android)
367e3d86845ebc39b67d6a041a232582.jpg
adb3f3bf007a43f8c63dde5bf055e9d2.jpg7fc5f997dba18584c3fdc546fe0687a9.jpg0322668191b970daf8c23195190f9300.jpg
Önceden alıp beğenmediğim ledi geri sis ile değiştim, ürün kaliteli fiyat performans ürünü.
Philipslerin kırmızı olduğunu unuttuğum için ton farkı yaşadım, sökmeye üşendim kaldı artık öyle.
Philipsler az torpülenmek istiyor üst çaprazda kalanı törpüledim, mis gibi oldu.
Bu arada beyazlara nasıl bi çözüm yapsam kırmızı ışık alabiliriz. Folyo vs sarsam ısıdan erir, oje yapsam akar ısıdan!
Tşkler.
Bu arada dış ısı sensörü kopmuştu,far yıkama pompası sökülürken, Aliden sipariş vermiştim o da geldi.
Burada yan sanayiisine 65tl istediler vermek istemedim.
AMBIENT OUTDOOR AIR TEMPERATURE SENSOR FOR FORD SIERRA FIESTA MONDEO Transit FOCUS Mk 2 3 S-Max FIESTA Galaxy C-MAX 6PT004741-06
http://s.aliexpress.com/QzqaUjmI
Bu arada bizim kopanı da lehim ile çözdük çalışıyor ama 2 -3 C oynama yapıyor...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
15 dakika önce, Ömer Türkşanlı yazdı:

Philips ledler ile Aliden bu sefer düzgün kalitede aldığım (renklere dikkat etmemişim bu seferde) Ledler ile arkayı şenlendirdik.
Link : 4pcs/lot S25 P21W 1156 BA15S BAU15S 1157 BAY15D BAZ15D 5630 33SMD 5730 LED high power led Car Auto led bulb light 33led DC 12
http://s.aliexpress.com/bqmmq6VR
367e3d86845ebc39b67d6a041a232582.jpg
adb3f3bf007a43f8c63dde5bf055e9d2.jpg7fc5f997dba18584c3fdc546fe0687a9.jpg0322668191b970daf8c23195190f9300.jpg
Önceden alıp beğenmediğim ledi geri sis ile değiştim, ürün kaliteli fiyat performans ürünü.
Philipslerin kırmızı olduğunu unuttuğum için ton farkı yaşadım, sökmeye üşendim kaldı artık öyle.
Philipsler az torpülenmek istiyor üst çaprazda kalanı törpüledim, mis gibi oldu.
Bu arada beyazlara nasıl bi çözüm yapsam kırmızı ışık alabiliriz. Folyo vs sarsam ısıdan erir, oje yapsam akar ısıdan!
Tşkler.
Bu arada dış ısı sensörü kopmuştu,far yıkama pompası sökülürken, Aliden sipariş vermiştim o da geldi.
Burada yan sanayiisine 65tl istediler vermek istemedim.
AMBIENT OUTDOOR AIR TEMPERATURE SENSOR FOR FORD SIERRA FIESTA MONDEO Transit FOCUS Mk 2 3 S-Max FIESTA Galaxy C-MAX 6PT004741-06
http://s.aliexpress.com/QzqaUjmI
Bu arada bizim kopanı da lehim ile çözdük çalışıyor ama 2 -3 C oynama yapıyor...

Benim dis isi sensoru de hatali gosteriyor. yeri tam olarak nerde?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
Benim dis isi sensoru de hatali gosteriyor. yeri tam olarak nerde?

Sağ önde cam suyu deposu altı ön sis farına doğru, yere yatmak lazım ya da kriko ile sağdan kaldırmak Sökmesi vs basit.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
(düzenlendi)

02.01.2017 tarihinde takılan atiker microfast modeli ni her ne kadar takmayın dememe rağmen takan ve motor arıza lambası yaktıran sistemi söktürüp atiker gold sistem montajı yaptırdık ve eksilen yağımızı castrol magnatec 10W/40 A3/B4 yağ takviyesini yapmış olduk :)

5gRb8j.jpg

tarihinde Arif Aykın tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

3524fd630ffed37950be04dbaa25e181.jpgfbffe348ed65ad415b5c24b7cdb0f006.jpg
Arabayı yıkarken daha önce tanımadığım abiler geldi yıkamak için ufak ilçe görüyorduk ama muhabbetimiz yoktu, beraber yıkadık aramızda hoş bi sohbet geçti ve sonuçta bu fotoğraf çıktı..

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Detaylı bakım sorumlusu Buğra kardeşimizin tavsiye ettiği Fusso boya koruma ve çizik giderici malzemeyi aldım bugün, havalar düzelsin girişelim bakalım mondiye [emoji4]

bf712cf823d2188146aa58d26d40a3d5.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer
(düzenlendi)

Yıkadım cilaladım kendisini:)

kbYqlD.jpg

tarihinde Sertaç Karginer tarafından düzenlendi
  • Beğen 7
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
11 dakika önce, Samet Daz yazdı:

Güzelce yıkadım sabah yağmur yağacak mis emoji23.png

bende o hataya düşüyordum az kalsın :) hemen hava durumuna baktım gündüz iyiydi hava akşama kötüleşti şimdide yağmur yağıyor zaten safranboluya da yağıyordur muhtemelen. :) 

Yorum bağlantısı
bende o hataya düşüyordum az kalsın [emoji4] hemen hava durumuna baktım gündüz iyiydi hava akşama kötüleşti şimdide yağmur yağıyor zaten safranboluya da yağıyordur muhtemelen. [emoji4] 

Artık sağlık olsun alıştım artık yıkadıktan sonra yağan yağmura mayısa kadar devam [emoji4]
Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

Uzun zamandır üstünde olan Ankara'nın çamurunu indirdim detaylıca yıkadım. Akşam gezmesi bahanesi ile de Ankamall ın otoparkında bir güzel Sonax BSD cilamızı da uyguladım. 17 inc yazlık lastik ve jantlarımıza geçmek için sabırsızlandım. Bakalım 10-15 güne... [emoji24]6c9fd9f90229d81c0a3e204a57f90d5b.jpg1938acbc00c92860a57261dd5a2712e2.jpg

• Beğen 11
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Arka amortisörler ve  z rotlar değişmişti, ancak arkadan dımbırtı sesi gelip duruyordu,  ustayı bagaja bindirdim :D şöööööööyle  bir dolaştım:seytan:   Amortisör başı yönünü yahlış takmışlar. Ben ön amortisörlerde  yön var olarak biliyordum ama arkalardada yön varmış öğrenmiş olduk. Sorun kalmadı.:bravo:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
Arka amortisörler ve  z rotlar değişmişti, ancak arkadan dımbırtı sesi gelip duruyordu,  ustayı bagaja bindirdim [emoji3] şöööööööyle  bir dolaştım:seytan:   Amortisör başı yönünü yahlış takmışlar. Ben ön amortisörlerde  yön var olarak biliyordum ama arkalardada yön varmış öğrenmiş olduk. Sorun kalmadı.:bravo:

Geçmiş olsun Şef.
Bende dün 4 Z rot değiştim hâlâ lok lımbır vb ses geliyo, küstüm attım kapıya...
Nazara geldik yine ya Hayırlısı
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Nereden geliyor ki . İyice bir baksaydın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
Nereden geliyor ki . İyice bir baksaydın.

Sol önden abi bi hendeğe düştüm ön komple değişti,ses azaldı ama hâlâ var...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
On 24.02.2017 at 14:18, Harun Kocaçalışkan yazdı:

Bak bu da mantıklı. Watt lı direnç alıp takayım ama tekrar sökmeye üşeniyorum. Hem böylece ledlerin ömrü de uzar biraz. :good1:

Wattlı dirence gerek yok.. 

Ben ampul tutucu üstündeki hattı kesip, araya 1 wattlık direnç bağlamıştım.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
3 saat önce, Ömer Türkşanlı yazdı:

4 Z rot değiştim hâlâ lok lımbır vb ses geliyo

sabah ilk çıkışta lokurtu fazla gün içinde sürdükçe azalıyor mu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
sabah ilk çıkışta lokurtu fazla gün içinde sürdükçe azalıyor mu?

Yok abi hep Aynı [emoji20]
Yorum bağlantısı
İsa Acar
4 saat önce, Ömer Türkşanlı yazdı:

Sol önden abi bi hendeğe düştüm ön komple değişti,ses azaldı ama hâlâ var...

Geçmiş olsun Ömer Bey... :(

4 saat önce, Ömer Türkşanlı yazdı:

Geçmiş olsun Şef.
Bende dün 4 Z rot değiştim hâlâ lok lımbır vb ses geliyo, küstüm attım kapıya...
Nazara geldik yine ya Hayırlısı

Ama küsmek olmaz mondeoya :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Takoza hortumu koycaktin koymadın mi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
Takoza hortumu koycaktin koymadın mi

Onu dün yaptık ama tatmin olmadım, bi de z rotlar değişti. Galiba psikolojik oldu, bu ara fazla takıntılıyım
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...