İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Şahin Topaloğlu

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

Yan sanayi takoz amortisör sert olunca çok eziliyor. Plastik yastığı çok sıkışınca esneyince takoz kulenin içinde çok oynuyor. Ben parçalamışim yan sanayi yeni takılani işte. Orijinal takınca kesti sesi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
Yan sanayi takoz amortisör sert olunca çok eziliyor. Plastik yastığı çok sıkışınca esneyince takoz kulenin içinde çok oynuyor. Ben parçalamışim yan sanayi yeni takılani işte. Orijinal takınca kesti sesi

Yok sıkıntı yoktu baktık ama artık para yok beklesin
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Sen taktımmı takarsın bilirim arkadaş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Yazlıkları taktım sıkıldım artık :) bakımda yaptırdık boşluğu bulunca miss

04bc843a8a1c7e16a443ade818f2fac4.jpg

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek
sabah ilk çıkışta lokurtu fazla gün içinde sürdükçe azalıyor mu?

Abi sabah ilk 5dk lık sürüşte gıcırtı sonra kesiliyor. Gerçi havalar ısındı sabahlarıda neredeyse hiç kalmadı. Burçlardan mı? Z rot mu
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

Taa 2014 de sahibi oldum aracı burnumun dibinde görmek . Sattıktan sonra  ve hala benim yaptım revizyonların sağlam ve kullanılır olması ne mutluluk  verici. :biggrin:

YDv2Va.jpg

DPlVG1.jpg

Ne yapayım Abi , kardeşin fotoğrafını çektim :fiuw::fiuw:

BrZX9j.jpg

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
  • Beğen 7
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

tü tü 41 kere maşallah :nazar:

sizde deyin bak nazarınız deyiyor sonra :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

lastik havalarına bakıldı, cam suyu eklendi 

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
Sen taktımmı takarsın bilirim arkadaş

Çok hemi de
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Dış sıcaklık sensörü ile olan mücadele de zafer ALLAH'ın izniyle bizim şimdilik...

Sensörün yerini bulamadık ön Panjur, alt panjur, sağ far vs söktük inatla aradık sensöre göre yer bulamadık, derken anahtar yağ koyma kapağının oradaydı kaput üstüne kapandı, anahtar içinde kaldı bir sürü ona uğraştık velhasıl, sensörü önden hava alacak bi yere koyduk mis gibi bir yer.

Çıktık yol testi cep telefonu ile aynı sıcaklık, sonra Necati abinin aracına baktık o da 13C işlem tamam oldu.

9dolara işlem tamam oldu.

İntercooler hortumuna takmıştı diğer ustam.

Birde arkaya stop grubunda yaşadığım sıkıntı vardı Philips ledler ile ilgili ve çok üzülmüştüm hem para verdim çok hemde gerildim derken Necati ustam abim (Vag com duayeni kendisi) çözdü Allaha şükür....

Foto falan yok, nazar değiyor arabaya sonra ben takıntılı adamım üzülüyorum...

Tşkler

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Misafir

Camdan doğru baktım yine mi fluance ye bineceksin der gibi bi bakış attı bana [emoji12]

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Maşallahınızı esirgemezseniz sevinirim. :)

Bıcı Bıcı sonrası :)

YDBj7D.jpg

aL5ybd.jpg

Npq9Rk.jpg

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya

Bugun arka bagaj kapaginin orijinal olup olmadigini kendimce ogrenmeye calistim.fakat karar veremedim.bagaj kapagi icin bir usta degismis derken birisi orijinal demisti.aceba asagidaki resimden bagaj kapaginin orijinal yada degismis oldugunu ogrenebilir miyiz?

1LyEnb.jpg

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Boya ölçüm cihazı ile içten ölçülür. Robot 60-90arası atabilir sonradan el boyamış ise 140lara çıkar

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
Boya ölçüm cihazı ile içten ölçülür. Robot 60-90arası atabilir sonradan el boyamış ise 140lara çıkar

Fabrikasyon 140 180 çıkan Ford çok abi...
Parçanız orjinal ama değişip değişmediği buradan anlamak imkansız
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
İç tarafta. Konu bagaj içi...

Özür dilerim abi evet iç taraf bazı araçlarda 40 70 aralığı Ford için Çağlar abinin dediği değerler normal...
Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya
Bir saat önce, Ömer Türkşanlı yazdı:

Fabrikasyon 140 180 çıkan Ford çok abi...
Parçanız orjinal ama değişip değişmediği buradan anlamak imkansız

Ekpertiz yapan kisi boya derecesinin kalin oldugunu ford ve opellerde bu gibi durumlarin gorulduguni ve boyanin orijinal oldugunu soylemisti.(boyanin genel durumu icin demisti.

Peki degisip degismedigini yada sadece sokulup tekrar takildigini nasil anlayabilirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
Ekpertiz yapan kisi boya derecesinin kalin oldugunu ford ve opellerde bu gibi durumlarin gorulduguni ve boyanin orijinal oldugunu soylemisti.(boyanin genel durumu icin demisti.
Peki degisip degismedigini yada sadece sokulup tekrar takildigini nasil anlayabilirim.

Bagaj kapağını tutan vidaları, bagaj telesonları bunlar bakılacak önemli diğer detaylar
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...