İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Şahin Topaloğlu

Recommended Posts

Sadık Taşyürek
4 saat önce, Selçuk Bakış yazdı:

Resim çekemedim ama eskilerden bunları buldum.

1f6c016ab54da2f54e6ff7babf4055a4.jpg

Selçuk, herkes lokanta falan kapatır, sen Otoparkı mı kapattın ne ettin öyle. :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Selçuk, herkes lokanta falan kapatır, sen Otoparkı mı kapattın ne ettin öyle. [emoji3] 
Anca en alt katta boş yer bulabildik Abi [emoji2]
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Selçuk, herkes lokanta falan kapatır, sen Otoparkı mı kapattın ne ettin öyle. [emoji3] 

Buda yakın çekimi Sadık Abi [emoji4]

db2a80beb84760bfb21d57438f993efc.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek
2 saat önce, Selçuk Bakış yazdı:

Buda yakın çekimi Sadık Abi emoji4.png

ilginçmiş, açıkçası ben ilk kez görüyorum. muhtemelen jantın mukavemeti de azalır böyle. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Almaya gittigim aracin atesleme sistemi hata veriyodu ;buji ,buji kablosu,bobinler kontrol edildikten sonra subaplar da sorun olduguna kanaat getirildi,bi gece kayseride kalmayi goze aldik aracin subaplar celik subaplarla degistirilecek sonra alcam araci .
Simdi bu benim icin iyi mi oldu kotu mu oldu

kaputu söktüm masaya yaydık battaniyeyle
Ne dersin Caglar abi
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

ilginçmiş, açıkçası ben ilk kez görüyorum. muhtemelen jantın mukavemeti de azalır böyle. 
4 yılda ağır şartlarda kullandım, bir sıkıntı yaşamadım ama orijinal olsa daha güzel olurdu​.
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Mehmet Abi yorumun nedir bizim olaya (az yukarda)
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
12 saat önce, İsmail Avcı yazdı:

Almaya gittigim aracin atesleme sistemi hata veriyodu ;buji ,buji kablosu,bobinler kontrol edildikten sonra subaplar da sorun olduguna kanaat getirildi,bi gece kayseride kalmayi goze aldik aracin subaplar celik subaplarla degistirilecek sonra alcam araci .
Simdi bu benim icin iyi mi oldu kotu mu oldu

İyi bişey tabi ki. :)

Sen yapılmış oalrak alacaksın ve normal şartlarda 100 bin km tekrar subap sorunun olmayacak.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Aytar

Çok yol yaptık yoruldu bi yıkadım pakladım ama içi Hala pis ve koltukları sileceğim elim değmedi yordu beni koca oğlan

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Çelebi

Kısa ve uzun farlara Philips Xtreme Vision ampul taktım görüşüm biraz daha iyileşsin diye, bir çinden aldığım el freni stickerinı yapıştırdım. Fotoğraftankinden daha güzel görünüyor :biggrin:

pGRBv0.jpg

kXjnZW.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Usta
3 saat önce, Onur Çelebi yazdı:

Kısa ve uzun farlara Philips Xtreme Vision ampul taktım görüşüm biraz daha iyileşsin diye, bir çinden aldığım el freni stickerinı yapıştırdım. Fotoğraftankinden daha güzel görünüyor [emoji3]

Hayirli olsun 3 senedir philips xtreme vision kullaniyorm surekli gece arac kullandigim icin memnunum.osram nightbreakerda kullandim 6 ayda patladi. Ostamin 200 saat omru var philipsin 400 saat omru var biraz sarimsi isigi olsada aydinlatmasi daha iyi.

Yorum bağlantısı
Onur Çelebi
5 dakika önce, Emre Usta yazdı:
2 saat önce, Onur Çelebi yazdı:

Kısa ve uzun farlara Philips Xtreme Vision ampul taktım görüşüm biraz daha iyileşsin diye, bir çinden aldığım el freni stickerinı yapıştırdım. Fotoğraftankinden daha güzel görünüyor emoji3.png

Hayirli olsun 3 senedir philips xtreme vision kullaniyorm surekli gece arac kullandigim icin memnunum.osram nightbreakerda kullandim 6 ayda patladi. Ostamin 200 saat omru var philipsin 400 saat omru var biraz sarimsi isigi olsada aydinlatmasi daha iyi.

Teşekkürler bende uzun süredir Xtreme Vision kullanıyorum eski aracımda farlar H4'tü onlarda bile fark ediyordu. Şimdi iki ayrı ampul olunca (H7, H1) çok daha iyi...

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
Hayırlı olsun İsmail. [emoji4]
Güle güle kullan.
Sagol abi insallah oyle olur
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
Hayırlı olsun güle güle kullan
Sagolun tesekkur ederim
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
Hayırlı olsun güle güle kullanın....
Sagolun
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
İsmail Hocam güle güle kazasız belasız kullan.
Cok sagolun tesekkur ederim,hepimiz insallah
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...