İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Şahin Topaloğlu

Recommended Posts

Onur Çelebi
2 saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

72A mi orjinali? :shok:

Muhtemelen 60'lık tır orijinali ama genel kanı yüksek amperli iyidir diye bende öyle devam ettim :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Akünüz flaman kesmiş. Yani yaşlanmamış. Ani kalp krizi gibi. Ölmüş. Bu sebeple şarj işe yaramadı.

Depoyu yarıma tamamlayın muhtemelen düzelir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Uzunlara 30w h1 led aldım. 1 ay içinde gelir. Bakalım nasıl olacak.
Araba-Farlar-Kiti-H1-LED-Ampul-Oto-n-Amp

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
On 08.11.2017 at 13:30, Onur Çelebi yazdı:

Hiç bir belirti göstermeden aküm bitmiş. Geçen akşam marşa bastım çalışır gibi oldu sonra stop etti. Sonra kontağı birinci kademede açınca tüm ışıklar yanıyor ikinci kademede açınca bütün ışıklar sönüyordu marş tık bile demedi. Takviye yaparak çalıştırdım eve gidince kontağı kapattım yine tık bile demedi. Yine takviye yapıp direkt akücüye gittim. 245 TL Delphi marka 72 lik akü aldım.

Ama aracın beynine bişey oldu kafası karıştı galiba çeyrek depo mazot olmasına rağmen mazot ışığı yanıyor 75km menzil var gösteriyor.

Adam baya övdü aküyü Mutlu aküden bile daha iyiymiş. Carbon fiber kaplamaları varmış içindeki su buharlaştığında yeniden içine döndüren sistem varmış Mutlu aküde yokmuş bu sistem.

Delphi çok iyidir. Depoyu full'leyin, kendine gelecektir. Renault grubunda da görüyorum zaman zaman bu durumu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Nokian WR D4 175/65 R14 kışlık lastiklerimizi taktık hayırlısıyla.

zJO3gR.jpg

0GW1kL.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Geçen hafta değişken ön cam tekrar sökülüp takıldı, göğüs ile arasında olan fitil unutulmuştu, silikon kurumadan sökmüyorlar o yüzden bekledik 1hafta. Cam değiştirecekler dikkat etsin...
aefcd32244bff1d18c0c1587bc7c2cdd.jpga2d20d62bd39256026ea1f4aeac4a8f1.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Sabah marş basmadi, aldığımda 1 sene önce değişti demişti sahibi, 4 senede ben kullandım bekliyorum zaten ama yolda kalmadan değişmiyoruz Türk milleti olarak :)

72 povver varmış üstünde, kemer ve kapak kapanmıyordu, olması gereken 66 alçak tip akü aldım inciden 250 lira montaj dahil.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

pGk8nN.jpg

Kışlıkları taktık. 2013 üretimi Lassa Snowways Era marka olan bu lastiklerin desenleri iyi. Üretim tarihi de bu yıl için yeterli seviyede. Sıra geldi zincir almaya. Yakında...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Utandırmayın fakiri :shok:

3 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Era çok başarılı.

Şömine karşısında boza içerken ö.m. mi okutmaz demi :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
2 çekerin mi var... Derdin var [emoji14]

Artiz
Utandırmayın fakiri :shok:

Şömine karşısında boza içerken ö.m. mi okutmaz demi [emoji4]
Şömine nin önünde kar çorabı ile selfie atacam sana
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Dün Tiguan'a kışlık lastikleri taktırdım. Michelin Alpin Pilot Alpin 5'leri, geçen kış rüştünü ispat etti lastikler... Bugün de hanımın polosuna kışlık lastik aldım .Pirelli Snowcontrol 185/60/15 XL 88T... Bakalım nasıl olacak?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
(düzenlendi)

Bugun kendimi aracima adadim? Allah rizasi icin bez degmemis yeni aracin motorunu cillop yaptim.. Hatta bi ara ustunde yumurta kirip yenilir fikri bile aklima geldi... silecekler de yenilendi...Buna kislik lastikte lazim simdi deyip dooogru lastikci arkadasima ugradim... Petlasmi hankook mu derken Laufen ice fit model lastikler takilmis oldu.. ilk izlenim bayagi yumusak yol tutusunu sevdim... ama buz ve kar uzerinde ne yapacak onumuzdeki gunlerde gorecegiz....  fotograflari ilk firsatta yukleyecegim...

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

0GAnrW.jpg

Mobil 1 ESP 0W40 8lt yağ aldım. Bide würth motor temizleyici. Sırada yağ, hava ve polen filtresi var. 2 farklı seçenek buldum. Biri bosch marka set, diğeri mann. Sırasıyla 136 küsür ve 250 küsür. Çok kararsız kaldım. 

Bu arada setlerde yakıt filtresi de var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Kışlık lastiklerimizi test ettik memnun kaldık? nokian wr4d

7yZ47m.jpg

POzgnv.jpg

g9RB2L.jpg

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Aracın yağını suyunu kontrol etmek istediğimde normal kumandalı anahtarımla kaput biraz zor açılıyordu bu problemden dolayı sanayiye gitmeyi düşünüyordum birde yedek anahtarla deneyeyim dedim ilk denemede hemen açıldı birkaç kez tekrarladım hepsinde açıldı sonrasında yedeğinde yedeği olsun diye cumartesi günü yedek anahtar yaptırdım. İki yerden fiyat sordum ikiside 100 tl deyince yaptırdım.Yolda kalma durumunda kaput açılması ihtiyacında bu anahtara ihtiyacım olacağı için yaptırmak iyi oldu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...