İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Şahin Topaloğlu

Recommended Posts

Metin Emer
45 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Muska yazdım :)

Garanti olsun Muska+zincir ?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Aydınlatma ile iligli bir bölüm bulamadım. Focus mk2.5 ön sis kapakları kolay çıkıyormu. Benim h11 led'ler aliexpresten geldi.
Ampül değiştirmek için soruyorsanız farı söküp ulaşılıyor sis farının arkasına.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Hb den aldığım araca uygun havuzlu paspaslarım bugün geldi. 30 liraya orjinal boyutlarda kauçuk paspas bulmak hoş :)

08dfcabe2792fc659698cf3ba9fc72cf.jpg804d2fe302f691e0526887ebc253c4e3.jpg1300f6c4162b7c682bf40175e73c058c.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
On 16.11.2017 at 19:13, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Sabah marş basmadi, aldığımda 1 sene önce değişti demişti sahibi, 4 senede ben kullandım bekliyorum zaten ama yolda kalmadan değişmiyoruz Türk milleti olarak :)

72 povver varmış üstünde, kemer ve kapak kapanmıyordu, olması gereken 66 alçak tip akü aldım inciden 250 lira montaj dahil.

Dizelde 72 orijinal. Alçak tip olarak 72lik Varta birebir uyumlu.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Dizelde 72 orijinal. Alçak tip olarak 72lik Varta birebir uyumlu.
İnci de mutlu da 66 diyor, emin mısınız 72 olduğuna? 72 ve 75 seçenekleri var tabi ama 320 lira dediler varta 75 e gerek duymadım.2de1d837113753c69c750e0dea403cc1.jpg
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Önce yıkadım, içini hanım temizlerken kapı uçlarını çinden getirttiğim fitille korumaya aldım. İlk aldığımda rüzgara kaptırmıştım duvara değmişti..

IMG_20171129_123923_zpse6xvmpcj.jpg

IMG_20171129_123930_zpsoet0xd4b.jpg

13 dakika önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

İnci de mutlu da 66 diyor, emin mısınız 72 olduğuna? 72 ve 75 seçenekleri var tabi ama 320 lira dediler varta 75 e gerek duymadım.2de1d837113753c69c750e0dea403cc1.jpg

Eminim çünkü sattığım arabada orijinal aküsü vardı. Ford 72 amper bakım gerektirmeyen.

2011 tdci

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ
10 dakika önce, Emre Şimşek yazdı:

Önce yıkadım, içini hanım temizlerken kapı uçlarını çinden getirttiğim fitille korumaya aldım. İlk aldığımda rüzgara kaptırmıştım duvara değmişti..

Fitillerin linkini paylaşır mısın. 

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
14 saat önce, Emre Şimşek yazdı:
 Eminim çünkü sattığım arabada orijinal aküsü vardı. Ford 72 amper bakım gerektirmeyen.
2011 tdci

Sıkıntı çıkarmaz inşallah 66, o kadar da araştırmıştım yanlış olmasın diye.

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Git gide güzelleşiyoruz mu ne :D

Rescue sentetik halatlı vinç montajı yaptırdık.

Yeni aldığımız tavan çıtaları taktıktırdık.

1GW8oD.jpg

LOzB61.jpg

rJkADM.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Yıkattim, üstüne sonax hızlı cila attım
Geçen günkü hasar gün yüzüne çıktı, boyatmadan olmayacak.6567d06bd96130922442e6f3858f638f.jpgc8c656f92a172e1b89f8c9a48f4b8a61.jpg

Yorum bağlantısı
Akan Belen
Buyur abi
Fitil

Bende çok baktım birkaç çeşit var. Aklımda nasıl durur diye geçiyordu. Zırt pırt çıkarmı acaba diye. Tam oturuyor mu yapıştırmali idi sanırım zaten ama canlı görüntü nasıl sizce
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek
Bende çok baktım birkaç çeşit var. Aklımda nasıl durur diye geçiyordu. Zırt pırt çıkarmı acaba diye. Tam oturuyor mu yapıştırmali idi sanırım zaten ama canlı görüntü nasıl sizce
Bende düşünüyorum ancak görüntüsü hoşuma gitmiyor. Kapı kenarına boydan boya şeffaf folyo çekiyorlar 2cm genişliğinde. Kararsız kaldım ancak sanırım folyo çekeceğim
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen
Bende düşünüyorum ancak görüntüsü hoşuma gitmiyor. Kapı kenarına boydan boya şeffaf folyo çekiyorlar 2cm genişliğinde. Kararsız kaldım ancak sanırım folyo çekeceğim
Folyo çarpma etkisini almaz bana kalırsa ama
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Tam 40 yıldır araç sahibiyim.Her şeyin bir ilki vardır derler doğruymuş.Bugün ilk defa kışlık lastiklerimi takdırdım :)

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
19 dakika önce, M.Fatih Yüce yazdı:

Tam 40 yıldır araç sahibiyim.Her şeyin bir ilki vardır derler doğruymuş.Bugün ilk defa kışlık lastiklerimi takdırdım :)

Ne kadar lazım olacak bir bilsen abi :)

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
3 saat önce, Akan Belen yazdı:
22 saat önce, Emre Şimşek yazdı:
Buyur abi
Fitil

Çift taraflı bantla yapışıyor. Kolay çıkacağını zannetmiyorum ama bantin kalitesi de bir etken. Zaman gösterecek. Görüntü olarak göze asla batmiyor. Renk olarak beyaz da vardı. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
15 saat önce, Yasin Mümin Şimşek yazdı:
16 saat önce, Akan Belen yazdı:

Fitil bence çok hoş durmuyor. 

Folyo kaliteli bir şey olursa boyaya gelebilecek zararı fazlasıyla engeller. O yüzden folyo yaptırmak daha mantıklı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Kapı kollarına krom uyguladım.Alttaki ve üstteki krom çıtalarla uyum sağladı.
1e5c0f6d4170dff36c1aab16794b6c5c.jpg42f5a1523ec5c4b9e2e09b56cd444ce5.jpg

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Zeki Yelboğa

Kışlık lastikleri taktım. Yazlıkları ilk olarak köpürttüm.

o6MqvR.jpg

İç tarafın görünüşü :

lbgPME.jpg

İç tarafın temizlik sonrası görüntüsü, mazot olaydı daha iyi olacaktı ama benzinliğe gitmeye üşendim. :biggrin:

nJq9va.jpg

Temizlik sonrası :

ZOypgz.jpg

Ve son olarak bodruma indirilerek 4 aylık istirahatlerine başladılar.

nJqpPa.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...