İçeriğe Yönlendir

Yeni Bmw 7 Serisi Çıktı

Engin Özarı

Recommended Posts

Engin Özarı

Hayran olduğun bir tasarım. Dünyanın en iyi tasarım mühendislerini barındıran markanın son harikası

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hepsi yine birbirne benzemeye başladı, yeni mondeo da aynı tip ekzosta ve kesik ön buruna sahip, elbette 740 deli alet o ayrı :)

Yorum bağlantısı
Hadi Küçükoğlu

Eve gerek yok bundan 1 tane ömür boyu yeter.

Aradan 40 sene geçecek ve efsaneler arasında ki yerini alacak. Çöl pistlerinde "fosil yakıtla çalışan otomobil yarışı" düzenlenecek. Bu aracı kullanan bir Almancı Türk galip gelip son model Boing R-2 sahibi olacak. Vergiler ödüle dahil olmadığı için aracı teslim alamayacak. Gidip bankadan 2 tane yeşil hap alacak ve yutacak. Hapları yutar yutmaz hesabına 150 bin avrupa doları yatacak ve gidip aracını teslim alacak. 30 dünya günü kadar zaman geçtikten sonra ilk taksidini ödeyemediği için yuttuğu haplardan biri uzaktan sinyal ile aktif edilerek midesini dayanılmaz bir biçimde yakmaya başlayacak. Eski kapalı çarşı yeni adıyla "Closed Health Center" 'da sıhhiyeci biriyle anlaşıp hapları çıkartmasını için ameliyata girecek. Ameliyat sırasında odaya güvenlik robotları girip, yasadışı ameliyat nedeniyle sıhhiyeciyi öldürecek, şampiyon pilotu uyuşturup götürecek. Şampiyon pilot gözlerini kırmızı gezegende, topuğuna yerleştirilmiş çip pranga ile bulacak ve ömrünün sonuna kadar BMW 7 serisinin hayaliyle köle olarak çalışacak.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Deniz

Mükemmel bir makina. Öyle özellikleri var ki yok artık dedirttiriyor. Far açma düğmesinin altindaki özellikler inanılmaz. Uzun far sensörü , yorgunluk asistani , şerit değiştirme uyarısı benim bildiğim bunlar diğerleri ne bende bilmiyorum. Böyle bir arabam olsa kullanmakla arka koltukta keyif yapmak arasında çok kalırdım.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bu mu A8

audia8-resmi.jpg

BMW döver bunu bence :) sadece gösterge tablosu ezer :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Deniz

A8 varken bu cacık oğuzhan :D

Mercedes S desen hadi tamam diycem ama A8 quattro'su dışında cacık ı ıh bu sınıfta S Klasse ve 7 dışında araba tanımam kardeş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Kuatro da anca kuatro luktan kurtarır zaten. :)

Merso da iki araba bilirim. Audi gitsin vw la oynasın :D

1. si

vorsteiner-mercedes-e63-amg-v6e-styling-kit-11.jpg

Aile kalabalıksa :)

the-brand-new-mercedes-benz-s-500-4matic-amg-sportpaket-8.jpg

2009-mercedes-benz-s-500-4matic-amg-05.jpg

Favorimse :)

G_55_AMG_2007_1.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

a8 bunların yanında tırt kalır, boşa zorlama sadece Merso g55 yada g63amg kaldırır yere vurur, arazide zaten söze gerek yok, gömer :D 544hp AMG

hangi motor istersin?

5.5 v8 bi-turbo 544-571hp arası

sls amg 6.3 v8 544-571hp arası

6.0 v12 bi-turbo 630hp 1000nm tork

A8 bunun anca tekeri olur :D

G63_Wallpaper3_1024x768.jpg

G63+AMG+interior.jpg

2013-Mercedes-C63-AMG-Coupe-Interior-Picture.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tuğrul Ersoy

Valla bu g serisi araçlardan 8 tane doğudaki valilere verildi keyfini çıkarsınlar artık :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

O g ler düz g yalnız, G nin sonunda 55 yda 63 yok :) Yinede G serisi tanktır, en boşu bile bana uyar :D

G63=Tiger II

torro-matorro-panzer-tiger-ii-konigstiger-01.jpg

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Mahmut Şahin

ne s klas mersedes, ne 7 bilmem kaçlı bmw, nede audi 8,9,10 bunların hepsi benim için fantaziden ibaret. binene hayırlı uğurlu olsun derim o kadar. zaten bu sayılanlar araba sınıfında ise biz zaten arabaya binmiyoruz sayılır. ama Allah'a şükür iyi bir arabam var maşallah.

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

bu sınıfta S Klasse ve 7 dışında araba tanımam kardeş

Herkes 3 büyükler Mercedes, Bmw, Audi diyor ama ben Audi'yi kabul edemiyorum, yakıştıramiyorum Bmw ve Mersonun yanina, süslü ve daha kaliteli VW'nin ötesinde bir şey ifade etmiyor benim için... Audi de iyi araba yapiyor hatta zaman zaman bazi modellerinin iç trim kalitesi daha iyi oluyor fakat hep bir şeyler eksik...

Ne Bmw de ki sürüş kullanim keyfi ne de Mersonun konfor kalite hissini yakalayamiyor, hep ortada bir yerlerde hem ondan hem bundan olsun yapiyor ama asla ikisini de digerleri gibi hakkiyla yapamiyor.

Ne olursa olsun Audi benim için sadece süslü ve pahalı bir VW

a8 bunların yanında tırt kalır, boşa zorlama sadece Merso g55 yada g63amg kaldırır yere vurur, arazide zaten söze gerek yok, gömer http://www.otoclubturkiye.com/forum/public/style_emoticons/#EMO_DIR#/lol.gif 544hp AMG

hangi motor istersin?

5.5 v8 bi-turbo 544-571hp arası

sls amg 6.3 v8 544-571hp arası

6.0 v12 bi-turbo 630hp 1000nm tork

A8 bunun anca tekeri olur

Aliciiim, neyse seninle aynı dili konuşmaya başladık. Bir de şu sebepsiz, dandik Andro Htc ve Fiesta 68 bg sevdandan kurtulabilsen tam olacak.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

w12 vw fayton :D  iç dizayn eski 7 serisi gibiydi :D

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
(düzenlendi)

.

tarihinde Ali El&#246ver tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Kuatro da anca kuatro luktan kurtarır zaten.

Bmw Xdrive 4 cekis ile

Merso da 4matic 4 cekis ile quattro Audi'den geri kalmaz ;)

Merso da iki araba bilirim.

Audi gitsin vw la oynasın

Clk ???

Audi = Süslü kaliteli Vw

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Herkes 3 büyükler Mercedes, Bmw, Audi diyor ama ben Audi'yi kabul edemiyorum, yakıştıramiyorum Bmw ve Mersonun yanina, süslü ve daha kaliteli VW'nin ötesinde bir şey ifade etmiyor benim için... Audi de iyi araba yapiyor hatta zaman zaman bazi modellerinin iç trim kalitesi daha iyi oluyor fakat hep bir şeyler eksik...

Ne Bmw de ki sürüş kullanim keyfi ne de Mersonun konfor kalite hissini yakalayamiyor, hep ortada bir yerlerde hem ondan hem bundan olsun yapiyor ama asla ikisini de digerleri gibi hakkiyla yapamiyor.

Ne olursa olsun Audi benim için sadece süslü ve pahalı bir VW

Aliciiim, neyse seninle aynı dili konuşmaya başladık. Bir de şu sebepsiz, dandik Andro Htc ve Fiesta 68 bg sevdandan kurtulabilsen tam olacak.

Hehe hTC One en iyi andro cihaz, ayfondanda iyi, o yüzden simdilik birakamam, fiesta ise iyi hoş ama şuan sadece mali durumdan dolayi kullaniyorum, kotu demiyorum bak, sinirinin en iyisi hala, ama durum düzeltsin seninle ayni dili birak , frekansa kadar full uyumlu olacagiz merak etme :)
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Ali, İstanbul'daki son oto fuarına gittin mi? Ben BMW, Mercedes ve audi standları arasında defalarca mekik dokudum. Ölçtüm, biçtim değerlendirdim. Uzun uzun direksiyonda ve arkada oturdum. Kapı kapanış tokluğundan verdigi hisse kadar pek çok şey kıyasladım. "Benim görüşüm" Audi BMWyi de mersoyu da geçmiş.

Tek bir şey , sürdün mü ???

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bu arada merso alamazsam siradaki tek marka Audi olacaktır :)

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Otomobil kullanmayı seviyorum, sürücülükten zevk aliyorum, arabam benimle konuşsun iletişimde olalim, sportif ve kemikli olsun diyorsan BMW.

Konfor ve kalite olsun, uzun donem guvenirlik ve touring otomobil merakin varsa Mercedes.

Biraz Bmw, biraz Merso olsun, ama asla ikisinin uzmanliklarindan daha iyi olmasa da trimleri kaliteli olsun, varsin alt yapisi, motor, elektronik ve mekanik Skoda, Seat, Vw olsun dersen Audi.

Sen anlamiyorsun bu işlerden :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Otomobil kullanmayı seviyorum, sürücülükten zevk aliyorum, arabam benimle konuşsun iletişimde olalim, sportif ve kemikli olsun diyorsan BMW.

Konfor ve kalite olsun, uzun donem guvenirlik ve touring otomobil merakin varsa Mercedes.

Biraz Bmw, biraz Merso olsun, ama asla ikisinin uzmanliklarindan daha iyi olmasa da trimleri kaliteli olsun, varsin alt yapisi, motor, elektronik ve mekanik Skoda, Seat, Vw olsun dersen Audi.

Sen anlamiyorsun bu işlerden :D

Anlamıyorum evet  :biggrin:   konuşmasına gerek yok, konfor-güç-uzun ömür-touring= Merso üst seriler bu olmazsa mecburen az geriden gelen Audi diyorum işte, tabii bunların sıfırlarını almak gittikçe zorlaşıyor, ötv yede sağlam zam geldi zaten...  :angry:

Not: bu arada S500 sürmüşlüğümde var, bu aleti keşke hiç sürmeseydim diyorum bazen, yerini tutan araç çok çok az, evet, keşke binmeseydim, hiçbirşey tam tatmin etmiyor artık  :)

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Deniz

Audi kullanana kadar bu araba çok fena dedirtebiliyor bunu dedirtmesininde sebebi Audi den bu kalitede araba üretmesi beklenmedi ama ürettiler bunun şaşkınlığı var bu araba olmuş diyorsunuz fakaat, işin içine direksiypna ya da arka koltuğa geçip yola çıkmak gelince , benim gibi bir BMW'ci bile, S Klasse diyor. Burun farkıyla S Klasse bu sınıfın lideri.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...