İçeriğe Yönlendir

Kırmızı Arabamız.

Hüseyin Sönmez

Recommended Posts

Murat Ersel Çevik

Emeğine sağlık çok güzel çalışmalar.

Allah güzel günlerde kazasız belasız kullanmak nasip etsin. :nazar: :nazar: :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
(düzenlendi)

Sani cümle öyle bi oluşmuş ki,olsa iyi olur :good1: olmasada olur gibi olmuş. :unsure2:

Hüseyin cidden sen bu işe el atmalısın far içinide kesinlikle araç rengine boyamalısın yada beyaz olmalı harika olur.Far içi beyaz mercek kapagı kırmızı :good1:

Farın içini siyaha boyamayı düşünüyordum. :unsure2: mercek kapağı kırmızı olabilir ama.

Emeğine sağlık çok güzel çalışmalar.

Allah güzel günlerde kazasız belasız kullanmak nasip etsin. :nazar: :nazar: :nazar:

Teşekkür ederim.

tarihinde Hüseyin Sönmez tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hüseyin dememde sakınca var mı bilmiyorum... Varsa hemen Bey takısını eklerim :D

Hüseyin, karbonu çok fazla kullanmışsın... Çok kullanışlı bir malzeme olmadığı kanaatindeyim, zamanla bazı yerlerde sorunlar oluşacak.. kalkacak..

Araç dışında keşke hiç yapmasan, gözüne batan deforme gözüken siyah plastik aksamı mat siyaha boyasaydın...

Bunun dışındaki led çalışmalarını beğendim, ses izalasyonunu beğendim,jant işçiliğin 10 numara olmuş.. Güle güle kullan.. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Hüseyin dememde sakınca var mı bilmiyorum... Varsa hemen Bey takısını eklerim :D

Hüseyin, karbonu çok fazla kullanmışsın... Çok kullanışlı bir malzeme olmadığı kanaatindeyim, zamanla bazı yerlerde sorunlar oluşacak.. kalkacak..

Araç dışında keşke hiç yapmasan, gözüne batan deforme gözüken siyah plastik aksamı mat siyaha boyasaydın...

Bunun dışındaki led çalışmalarını beğendim, ses izalasyonunu beğendim,jant işçiliğin 10 numara olmuş.. Güle güle kullan.. :)

Abi önce teşekkürler.

Kendimi bey olarak hissetmediğim için hiç gerek yok, :)

:Meslek icabı olarak bu tür yapışkanlar folyolar bantlar uzmanlık alanım, bu sebepten dolayı yapışmada herhangi bir sıkıntı çıkmıyor hatta yüzeyleri yapışmaya en mükemmel hale getiriyorum astar temizleme için özel kimyasallar kullanıyorum, 2 yıldır folyolar aracın üzerinde sıkıntı olmuyor,

malum kapı çıtaları yolda uçtu ve kırıldı bende yapıştırıp folyo ile kaplamak zorunda kaldım, diğer bir kaç aksaamda ağarma vardı burada boya daha riskli olduğu için folyo tam garantidir, 3M den direk alıyorum arkadaşlar sağolsunlar orjinal ve raf ömrü dolmamış malzeme temin etmemi sağladılar,

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

toepido kapağındakinin yönü ters olmuş diğerlerine göre

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
(düzenlendi)

Abi çaktırma.

Bu mesajı silelim lütfen. :D

Ayarlarken kapağı ters tutmuşum.

tarihinde Hüseyin Sönmez tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Abi önce teşekkürler.

Kendimi bey olarak hissetmediğim için hiç gerek yok, :)

:Meslek icabı olarak bu tür yapışkanlar folyolar bantlar uzmanlık alanım, bu sebepten dolayı yapışmada herhangi bir sıkıntı çıkmıyor hatta yüzeyleri yapışmaya en mükemmel hale getiriyorum astar temizleme için özel kimyasallar kullanıyorum, 2 yıldır folyolar aracın üzerinde sıkıntı olmuyor,

malum kapı çıtaları yolda uçtu ve kırıldı bende yapıştırıp folyo ile kaplamak zorunda kaldım, diğer bir kaç aksaamda ağarma vardı burada boya daha riskli olduğu için folyo tam garantidir, 3M den direk alıyorum arkadaşlar sağolsunlar orjinal ve raf ömrü dolmamış malzeme temin etmemi sağladılar,

Hımm... tamam sustum ben :D

Teknik adamın hali başka yaa :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Yapıştırma işinde pirmer yani astar mutlaka kullanıyorum.

PP plastiği kolay kolay birşey yapışmaz, boya bana daha zor geliyor açıkcası.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Abi çaktırma.

Bu mesajı silelim lütfen. :D

Ayarlarken kapağı ters tutmuşum.

:D olur böyle şeyler be yazayım dedim, malzeme kaldı ise yaparsın sen bunu

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

:D olur böyle şeyler be yazayım dedim, malzeme kaldı ise yaparsın sen bunu

Kalan malzeme ile tavanı ve koltukları kaplayacaktım ama... :D

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

motor da şık olurdu carbon carbon

Manifolta düşünüyorum aslında.:D

Şaka bir yana motor üst koruma kapağına ve hava filtresi kapağına yapacağın, yeni proce.

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Karbon hastalığı bulaştı mı insan kendini tutamıyor... :D :D :D

Yorum bağlantısı
Ersin Bahar

Çok tatlı olmuş aracınız, normalde fusion fordlar içinde pek tutmadığım bir model ama siz harika işler çıkarmışsınız.

Multimedia dan memnunmusunuz?

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Çok tatlı olmuş aracınız, normalde fusion fordlar içinde pek tutmadığım bir model ama siz harika işler çıkarmışsınız.

Multimedia dan memnunmusunuz?

Pişmanım tatilde yaklaşık 2000 km boyunca çizgi film dinlemek zorunda kaldım, Allah o pepeyi kalyuyu kahretsin. :)

Bunun dışında çok memnunum, hele navigasyonu bir harika, el cihazlarına hiç benzemiyor büyük ekranı ve hızı çok iyi, TV durunca seyredilebiliyor.

Ama satmayı düşünüyorum, yoksa benim çocuk ile bir yere gidemiyorum. :D

Yorum bağlantısı
Ersin Bahar

Fiyatı nedir acaba nereden temin edebiliriz? Yaa benim mondi de 6 CD Sony var, yalnız en ifrit olduğum şey şu cd yazma olayı, mp3 ü tracka çevirmek cd lerin zırt pırt bozulması. Böyle bir cihazı sırf usb için düşünüyorum, bizim süper ford tasarımcıları aux girişini torpidodan başka koyacak yer bulamamışlar. Genede dua etmek lazım ya bagajda olsaydı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Fiyatı nedir acaba nereden temin edebiliriz? Yaa benim mondi de 6 CD Sony var, yalnız en ifrit olduğum şey şu cd yazma olayı, mp3 ü tracka çevirmek cd lerin zırt pırt bozulması. Böyle bir cihazı sırf usb için düşünüyorum, bizim süper ford tasarımcıları aux girişini torpidodan başka koyacak yer bulamamışlar. Genede dua etmek lazım ya bagajda olsaydı :)

Ersin Bey, ben bu cihazı Çin'den getirttim, buradaki fiyatları 900 ile 1200 TL arasında diye biliyorum.

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Abi dokunuşların muhteşem olmuş. Eline sağlık. Ses yalıtımı konusuna bende el atacağım.

Kazasız belasız. :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Komşum araban çok güzel.

Bi ara yakından görelim görüşmeyeli çok oldu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Komşum araban çok güzel.

Bi ara yakından görelim görüşmeyeli çok oldu.

Toplanalım, Büykçekmece de sezon bitmeden bir denizkızı toplantısı yapalım. :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Bu hafta içi yapalım.Lokman abi ne zamandır söylüyordu.

Yapalım hocam, havalar iyice bozulmadan Gürpınar sahili olabilir. Denize nazır. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...