İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

Telefon almayı düşünüyorum, HTC evo 3D (1100 tl),Samsung Galaxy S II(1650 tl) , Iphone 4S(2000 tl).bu üçü arasında kararsızım.aslında çok fazla da para vermek istemiyorum ama almışken de iyisi olsun istiyorum.Fiyat ve diğerleriyle hemen hemen aynı özellikleri taşıyan HTC evo sizce nasıl bir telefon alınırmı.Değerli fikirlerinizi ve bilgilerinizi bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Beklentiniz nedir? Maillere anında ulaşmak? ekran görünümü? kamera özelliği?bunlar genelde kriterlerde belirtilir

ya konuşurken netlik?

Yorum bağlantısı

Beklentiniz nedir? Maillere anında ulaşmak? ekran görünümü? kamera özelliği?bunlar genelde kriterlerde belirtilir

ya konuşurken netlik?

Kamerası,internet,oyunlar,navigasyon.Daha doğrusu tablet pc özelliklerinde cepte taşınabilen aynı zamanda alo desin yeter :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

O zmaan açıkçası 150 TL lik çin mallarına da bakın, hiç yabana atmayın, ciddi işler yapıyorlar ama ses kaliteleri iyi değil.

Bir yerde görmüştüm, navigasyon dahil , menu dahil ayfon gibiydi, 150 TL ye.

Yorum bağlantısı

Teşekkür ederim Sadık abi ama şöyle ekranı biraz büyük(4.3")ve hızlı(1.2Ghz)bir telefon istiyorum.Birnevi hem telefon hem tablet pc olsun.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

4s i geç birkere, o para verilmez... şimdi sebelerini yazacağım ortalık karışacak :) madem alacaksın HTC one x yada one S alabilirsin, bence acele etme, ille alacağım dersen Nexus öneririm...

Yorum bağlantısı

3. Dünya Savaşı gibi.Iphone, Samsung ve HTC'nin birarada olduğu konu. Ben ise Motorola Atrix diyeceğim öneri olarak.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Atrix te iyi ama yeniler çok iyi, bu arada savaş biteli yıl oldu günaydııın :D elma çürüdü bitti, 4s falan 3310 oldu haberin yok galiba, one x gibilerin yanında esamesi bile okunmaz çürük elmanın :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

3. Dünya Savaşı gibi.Iphone, Samsung ve HTC'nin birarada olduğu konu. Ben ise Motorola Atrix diyeceğim öneri olarak.

Saygılarımla.

kar marjına bakınca, bu markaların merkezi Türkiye de olsa, sokak çatışması bile çıkar :rofl:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Onur Kılıç

samsung note hem telefon hemde tablet pc ama biraz büyük :)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

İsteklerinize göre söylediğiniz üç telefon içinde Evo. Hem de açık ara 3VO.

Yorum bağlantısı
Abdülkerim Demir

Android özellikli olsunda hangisinden olursa olsun.

ekran görünümleri ve menüleri bile aynı.

4.3 inç telefon bence çok büyük.

3.2 ler ideal.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

t30 mu, gerek yok huawei alın gerçek markası bu zaten. :)

Ayfon dört es..

Afyon da dört minaremi dedin :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Osman abi xpreia neo V süper net falan değil yapma :) tamam fiyatı güzel ama bu 3 telefon arasında ezilir gider o seny neo v...

Bizimki talebe işi. :p Diğerleri ile kıyaslanmaz. :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

t30 mu, gerek yok huawei alın gerçek markası bu zaten. :)

Yok ki şu an? Var mı hangisi?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...