İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

Bahadır Akdemir

2-model:

Motoluxe

bununda ekranı baya büyük.4 inch.8 mp demişler ama foto kalitesi nasıl bilmiyorum.Birde şarjı az gidiyormuş sanırım

fotoğraf kalitesi kötü ve şarjı 1 günlük.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
(düzenlendi)

wave i boşver bence bunu al

Samsung i8150 galaxy :good1:

işlemci , boyut , ağırlık , işletim sistemi yönünden daha üstün.

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Benden bir ilave; garanti ve garanti bitimden sonra olası masraflarda yetkili servislerin kalitesi ve fiyat politikası nasıldır kontrol edilmeli. Aslında en önemli kriter bu olmalı. Bunun içindir ki Samsung garanti bitinceye kadar iyi. Ama sonrası düşman başına :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Benden bir ilave; garanti ve garanti bitimden sonra olası masraflarda yetkili servislerin kalitesi ve fiyat politikası nasıldır kontrol edilmeli. Aslında en önemli kriter bu olmalı. Bunun içindir ki Samsung garanti bitinceye kadar iyi. Ama sonrası düşman başına :)

Hangisi iyi ki. Garantisiz orjinal parça hepsinde pahalıdır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım
Hangisi iyi ki. Garantisiz orjinal parça hepsinde pahalıdır.

Samsung kesinlikle rezalet bir durumda. Berbat pahalı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Wave almayın. Samsung bir hevesle çıkarttığı badayı kaderine terkedince fiyatlar dip yaptı. Sahibinden.com badalı telefonlarla dolu. Herkes güncellemeyi 1 yıl bekledi sonra satmaya kalktı.

Bunların dışında ben Galaxy S öneririm F/P'si gayet iyidir. Htc'de düşünebilirsiniz neredeyse her modeline 4.0.X android sürümü geliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Savaş Değişli
(düzenlendi)

Tüm dostlara teşekkür ediyorum,yorumlarınız için sağ olun.

Düşündük taşındık,iyi mega pikselli telefonlar birde android el yakıyor yani 600 den aşağı yok.Hanım kamerası iyi olsun diyordu,bebişimizi çekmek için:) bende 200 liraya nikon aldım hd video kayıt ve 14.1 mp.Sonra 350 lirayada lg optimus l3 aldım.Kamerası kötü,android bğımsız gps i de var.

Bilmiyorum doğru mu yaptım:)

toplamda 550,iki ürün :crazy:

http://www.hepsiburada.com/liste/nikon-coolpix-s2600-14mp-5x-optik-27-lcd-hd-video-li-on-pil-dijital-fotograf-makinesi/productDetails.aspx?productId=ftkomniks2600&categoryId=248&SKU=FTKOMNIKS2600-G

https://www.trdukkan.com/Products-16947-lg-l3-e400-bar-siyah-32mp-bluetooth-radyo-mp3-3g-wi-fi-dokunmatik-android-distributor.html

tarihinde Savaş Değişli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ümit Kocabaş
(düzenlendi)

İyi akşamlar arkadaşlar, eşimim telefonu bozulduğu için (yoğun duvar teması sonucu :) ) yeni bir telefon alma ihtiyacımız doğdu. Galiba telefon teknolojisi konusunda biraz özürlüyüm. Yeni telefonlar hakkında hiçbir bilgim yok. Şöyle söyleyeyim nokia 5800ı yaklaşık beş yıldır kullanıyorum ve benim için en iyisi o. Limitimiz maksimum 600tl. Alacağımız telefon konusunda hiçbir fikrimiz yok. İstediğimiz fiyat performans konusunda en iyisini almak yani 100tllikte olabilir 600tllikte, tabi fiyatı uygun olursa benim açımdan süper olur. Bu konuda değerli yorumlarınızı bekliyorum.

tarihinde Ümit Kocabaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

,Samsung Galaxy Ace olabilir. Bütçeyi az daha arttırırsanız Galaxy W daha iyidir.

Su geçirmesin çizilmesin falan derseniz 400-500 tl civarı Motorola defy mini var.

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Ben dün Galaxy W aldım HB.com'dan 702 liraya :) Fazla araştırmayın hiçbir şey alamazsınız. ;)

Ben de eşime aldım kendime daha iyi bir şey düşünüyorum. :biggrin:

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör
Ben dün Galaxy W aldım HB.com'dan 702 liraya :) Fazla araştırmayın hiçbir şey alamazsınız. ;)

W güzel 100 lira daha eklerseniz ace 2 alabilirsiniz çift çekirdek olmuş olur

Yorum bağlantısı
Ümit Kocabaş
(düzenlendi)

İşte ben bu Y W X Z bunları anlamıyorum bir türlü hepsi birbirine benziyor. Yazın kendime galaxy y aldım parmaklar büyük geldi pin kodunu bile doğru girmeyi beceremedim, kart bloke oldu, sinirden yeğenime al sana hediyem olsun dedim ve kendimi dertten kurtardım. :)

Beniz fazla araştırmama gerek yok zaten, hanım pazartesiye kadar aldın aldın yoksa ben ek kartla alırım sen zahmet etme dedi. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

W güzel 100 lira daha eklerseniz ace 2 alabilirsiniz çift çekirdek olmuş olur

Galaxy S2 olacak gibi :good1:

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

Galaxy S2 olacak gibi :good1:

Ben ace 2 yi Ümit Bey e önermiştim sana S2 yakışır :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Ben motorola derim yine e . ön kamerası var görüntülü görüşme. 8MP kamera. samsung gibi dandik olmayan kasa. ve uzun ve değişken renkli bildirim ışığı. Yabana atmayın.

Yorum bağlantısı
Ümit Kocabaş

Ben motorola derim yine e . ön kamerası var görüntülü görüşme. 8MP kamera. samsung gibi dandik olmayan kasa. ve uzun ve değişken renkli bildirim ışığı. Yabana atmayın.

Bu ürünü hepsiburada sitesinde inceledim güzel ürün ama tartışma bölümünde Android 2.3 olarak kalacak diye bir yorum vardı ve kafamı karıştırdı.

http://www.hepsiburada.com/liste/motorola-motoluxe/productDetails.aspx?productId=telcepmotluxe&categoryId=371946

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

telefon lazım değilse zaten 800 liraya laptop alabilirsiniz. 2.3 kalır tabi 2.3 nesi var? eposta foto facebook web harita skype hepsi tamam.

2.3 ile gelecek olan birçok makina 2.3 kalır.

Yorum bağlantısı
Ümit Kocabaş
(düzenlendi)

telefon lazım değilse zaten 800 liraya laptop alabilirsiniz. 2.3 kalır tabi 2.3 nesi var? eposta foto facebook web harita skype hepsi tamam.

2.3 ile gelecek olan birçok makina 2.3 kalır.

+ İlk çıktığında S2 2.3.3 sürüm yüklüydü,nerdeyse 6-7 ay biz 2.3 sürümüyle kullandık.İCS geldi nemi oldu ufak tefek birkaç değişiklik dışında hiçbirşey...

Benim android telefon kullanma serüvenim yarım saat sürdü sadece ve o da daha pin giremeden bloke oldu ve yeğenime hediye ettim. Yani android ne işe yarar onu bile pek bilmem. Sadece orada kötü bir yön gibi yorum yaptıkları için söyledim.

Yorum bağlantısı
Savaş Değişli
(düzenlendi)

Ümit hocam Allah kolaylık versin zor iş zor :crazy:

Kafayı yiyor insan onda şu var bunda bu var :)

Ben Lg optimus L3 aldım 350 liraya.Fazla uygulama indiremiyorum hafızası hemen doluyor diğer türlü her işi görür.Android 2.3,dahili gps,şık duruşu falan filan :D Kamera berbat yalnız :crazy:

Önerim: fazla para vermek mantıksız geliyor bana.Yenge hanım uygulamalar,cepten oyun falan oynayacaksa 600 ügeçmek gerek,diğer türlü uygun telefonlar var piyasada

tarihinde Savaş Değişli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ümit Kocabaş

Çok haklısın Savaş Hocam, gerçekten çok zor iş. Eğer sıfırını bulabilsem gidip şimdiki kullandığım nokia 5800ı hemen alırım.

Aradığımız şartları şöyle belirteyim o zaman

# Konuşma ağırlıklı kullanılacağı için şarjı iyi olsun (En azından gün ortasında bitmesin)

# Kamerası orta karar olsa yeterli

# 3g ve wifi

# Görüntülü konuşma (Ön tarafta kamera)

# Öyle çok güçlü işlemcilere gerek yok. Çünkü program olarak sadece banka programları yüklenecek.

# Oyun vs gibi bir derdimiz yok.

# Dayanıklı olsun :) hepsi bu kadar.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...