İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

Mahmut Yıldız

Ekran ve kamera olarak hem mi6 hem de mix2'den daha iyi olan zenfone 5'i aldım. Fiyat 2000 tl. Ekran ve ses çok hoşuma gitti, kamera iyi gibi duruyor, düşük ışık denemesini yapmak lazım. Ancak hem ois hem de eis destekli sabitleme ile video çekimlerinde sarsıntı yok gibi. Ayrıca kamera da yapay zeka da var. Gibi diyorum çünkü daha çok yeni. 

Oyun oynanmayacak, ekran biraz büyük olsun (6,2 inç) ve günlük ihtiyaçlar için kamera kullanımı için bütün ihtiyaçlarımı karşılayacak gibi. Tasarımı çakma iphone x olmuş, hoşuma gitmedi. Çentik hiç güzel görünmüyor ama video falan izlerken çentik belirgin değil. 

Yüz tanıma güzel çalışıyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Hayırlı olsun ama kamera olarak mi6/Mix 2 daha iyi, ekrandan başka üstünlüğü yok zenfonun.

Düzeltme: sensör isimden bu yorumu yaptım ama karşılaştırma bulamadım, mi Mix 2S de de Asus da kullanılan sensör kullanılmış [emoji848]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
On 11.05.2018 at 15:39, Mahmut Yıldız yazdı:

Yüz tanıma güzel çalışıyor. 

Geldi mi diyor seni görünce 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
22 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Geldi mi diyor seni görünce 

8/10 oranında açıyor, açmadıkları durumlarda ya ortam çok karanlık ya da telefon yüzümün tam karşısında değil.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
(düzenlendi)
32 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Gözü mü açıyor:D

Gözü değil be. Kilidi. [emoji23] [emoji23]

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
6 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Ramazan da geldi oldu.

Hoş geldi. Gözleri kapayalım

5 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Gözü değil be. Kilidi. [emoji23][emoji23]

Emoji 23 ne be

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
On 14.05.2018 at 23:05, Mehmet Ozyurek yazdı:

Gözlerin kapalıysa açıyor mu ?

Açmıyor Emmi. 

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Lenovo Z5 çıktı ve anıda liste dışı kaldı, çakma olmuş, direk elendi....  tam ekran yok, ekranın altında boşluk üste çirkin çentik, kandırıkçılar....  özgün olun biraz be, sistem süper herşey süper tip çakma, hadi oradan be...

gsmarena_002.jpg

bunu  gibi olmalıydı, ayrıca alttaki siyah kısımda olmayacak, parmak izi ekrana gömülü olacak...

gsmarena_002.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Tam bir fiyasko olarak çıktı. Hem de sızan haberlere göre beklenti tavan yapmıştı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
İ.Göksel Yaman
Üç kriter var diyelim.
1) Şarjı çok gitmeli
2) Hızlı olmalı
3) Dahili hafızası yeteri kadar yüksek olmalı. 
Bu bağlamda hangi telefonu önerirsiniz?
Asus zenfone 5z şuan tam f/p ürünü bir telefon. Snapdragon 845 ve 6gb ram kullanıyor..
Ondan 1000tl daha düşük fiyata 636 ve 4gb ram kullanan zenfone5 var. 7.5 saat ekran rahatlıkla görüyor. Bir araştır derim..
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Bu günlerde zenfone 5 parasını fazlasıyla hak eden bir telefon. Kasa 5,5 inç ancak ekran 6,2 inç. Ekran çok güzel. Pil süper, kamera güzel. Tam bir f/p ürünü. Dahili hafıza 64 gb, ancak kart desteği var. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Peki asus'un marka imajını araç markasıyla kıyaslarsak, opel'mi, ford'mu, vw'mi, audi'mi, hangi markaya denk gelir?
Seat
Peki asus'un marka imajını araç markasıyla kıyaslarsak, opel'mi, ford'mu, vw'mi, audi'mi, hangi markaya denk gelir?
Asus zenfone 2 kullandım 4 gb ram makina harikaydı ön kamera arızalandı servise göndermedim asus tabletin servis macerasından sonra. Düzcede 2~3 ay sonra ikinci el çıkma kamera ile değiştik düzeldi. Son olarak f/p oranı olarak harika telefon ama servis alt yapısı ve ikinci eli zayıf.
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Asus'un önceki telefonlarını bilmem ama bu zenfone 5 çok güzel olmuş. Alıp da memnun kalmayan okumadım. Pil, ekran, kamera, ara yüz, stabilite, tutuşu çok güzel. 

Çentik sevmeyenler için kapatılıyor. 

Servis konusunu bilmem ama asus diğer ürünlerdeki gibi telefon işinde de ciddi olduğunu bu modelle gösterdi. 

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Asus telefonlara çizgi elektronik bakmıyor mu? Çizgi garanti ve servis konusunda çok iyiydi eskiden.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
On 19.07.2018 at 18:44, Sefa Çelik yazdı:

Marka çemberini daraltmalısın böyle düşünüyorsan.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Turhan Onat

2 aydır Huawei Mate 10 pro kullanıyorum. Gerçekten  malzemesi, yazılımı, fotoğraf ve batarya performansı ile göz dolduruyor :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
1 saat önce, Turhan Onat yazdı:

2 aydır Huawei Mate 10 pro kullanıyorum. Gerçekten  malzemesi, yazılımı, fotoğraf ve batarya performansı ile göz dolduruyor :)

mate 10 fena alet, az önce 3.11 GB lık Gpu Turbo güncellemeside geldi, 148 (c432) sürüm şuan, 1-2 gün içinde 150 numaralı güvenlik sürümü gelecek, hatta heran gelebilir, peşi sıra çok az bir süre sonra Andro 8.1 alacağız, ondan sonrada Andro 9 Pie sürümü gelecek, alet fena harbiden :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Turhan Onat
3 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

mate 10 fena alet, az önce 3.11 GB lık Gpu Turbo güncellemeside geldi, 148 (c432) sürüm şuan, 1-2 gün içinde 150 numaralı güvenlik sürümü gelecek, hatta heran gelebilir, peşi sıra çok az bir süre sonra Andro 8.1 alacağız, ondan sonrada Andro 9 Pie sürümü gelecek, alet fena harbiden :)

Bende çin versiyon var üstad. Yaklaşık 20 gündür 8.1.0 ile devam ediyorum :)

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Derin Acar

Öyle bir telefon almam gerekli ki bataryası uzun gidecek, dışı sağlam olacak, yazılımsal olarak güçlü olacak :D 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...