İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

Recep Demirci

LG aman almayın eşimin g3 25.ay sonunda anakartı yandı LGye bulaşmayın.

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Esim g3 ü uzun sure kullandi. Guzel bir yazilimi var ama ufak takilmalarla calisiyordu. 2.5 sene sonunda iyice yavaslamaya basladi. Bende cyanogen (lineage) yukledim. Tikir tikir calisiyordu. Tek sorunu yuksek cozunurluklu ekranin cok pil harcamasiydi. Simdi huawei mate 9 aldim. Bir kac aydir kullaniyor. Cok memnun bundan. Ne takilma ne herhangi bir sey yok. Hala ilk gunku gibi

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

5.15" olarak mi5/ mi5s. Mi6 hala pahalı.
5.5" olarak redmi note 4 X
5.7" ile fiyatı düşen mı note 2.
Daha büyük isteyen 6.4" mı max 2 derim :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

bu meizu-xaomi gibileri iyi güzelde servis vs. durumu nedir acaba, belli markaların satış-servis ağı altyapısı hazır, bunlar genelde internet üzerinden satılan markalar, demek istediğim bunlar düşük kar düşük satışı göze alıp o şekilde çalışan firmalar, bu konulara fazla ağırlık vermezler diye düşünüyorum, merak ettim bak şimdi...

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Xiaomi falan nasil bilmiyorum ama bende oneplus one var. Sorun oldugu zaman iletisime geciliyor. Yazilimsal sorun varsa uzaktan her turlu yardimi yapiyorlar. Donanimsal sorunlarda telefonu çine gondermek gerekiyor ama cok uzun surmedigi soyleniyor. Simdi yeni bir garanti proseduru cikardilarsa bilmiyorum

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hımm, bu bilgi iyi oldu, arıza işi şans tabii ama çine gönderme uzun iş, gerçi burada gönderince 7-15 gün bazen daha uzun sürüyor ama sonuçtaalet burada, kapılarına dayanabiliyoruz..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Dedigim gibi oneplus boyleydi. Degismis olabilir. Digerlerinde belki anlasmali biryerler olabilir. İyi arastirmak lazim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Bu zamana kadar bütün telefonları 2 sene kullandım (5 telefon 10 sene) garantileri ve servisleri hiç işe yaramadı, 10 aydır xiaomi mi5 kullanıyorum çok memnunum, en fazla ekran kırılır onda da servis birşey yapmıyor zaten.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Bende dün mi5 prime sipariş verdim eşim için. Uzun süredir karar verememiştim.Gelince göreceğiz.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Mi note 4x aldım fiyat performans ürünü sıkıntısız kullanıyorum yoğun kullanımda bi gün çıkartiyor 64 GB depolama 4 GB ram parmak izi 5.5inch ips ekran

Redmi Note 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
H.Cenk Bayrakçı

Kızıma Nokia 5 aldık. Güzel ve performanslı bir telefona benziyor. Bakalım göreceğiz.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
5 saat önce, H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Kızıma Nokia 5 aldık. Güzel ve performanslı bir telefona benziyor. Bakalım göreceğiz.

Açılışta barnak izi okuyucu geç tepki veriyor gibi, okuyucu değilde ekran geç açıyor gibi sanki,  durum nasıl yorum alalım...

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Şimdilik iyi gibi, ama bir deneyelim bakalım. Telefonu ben kullanmayınca hissetmedim. Ekranda problem yok gibi.

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Denize telefonla atlayınca (mayonun cebinde unutmuşum) GM 4G rahmetli oldu. 3 günlük araştırmalarım neticesinde 1000 tl civarında en mantıklı seçim Huawei P9 lite oldu.10 gündür kullanıyorum parasına göre çok iyi bir telefon.

• Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce
3 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

hTC de bilen işi :D

Biz yinede makullere bakalım :)

Tr'da servis ve garanti  olsaydı oneplus 5 (2400 tl) almıştım. Esas aklım onda kaldı....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Huawei pişmanlıktir, güncelleme sıfır. WhatsApp dan video bozuk gönderiyor güncelleme gelecekmi diyoruz yok diyorlardı g700 u aldığımızda. 1000 liraya en mantıklı telefon MI5.
One plus 5 tr garantili olsa o paraya satmazlar :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Hanımın telefonu yaptırmıştım, sağolsun düşüre düşüre duman olmuş, şimdi ne alayım diye bakıyorum, Huawei P10 alayım diyordum, Tr garantili, ama güncelleme yok diyorsunuz,  o zaman One Plus 5 öne çıkıyor, ondada servis yok garanti yok, ama alet güzel, ne alacağız şimdi? Peki Meizu Mi6 nasıl, ona mı baksak? garanti yok şansa kullanacağız artık...

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-6-128-gb-ithalatci-garantili-p-HBV000006BU6Z

http://www.hepsiburada.com/oneplus-5-64-gb-ithalatci-garantili-p-HBV000006IMRI

http://www.hepsiburada.com/huawei-p10-huawei-turkiye-garantili-p-HBV000004FKMB

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Xiaomi mi 6 ile one plus 5 yakın cihazlar.

Büyük ekran derseniz one plus 5

Yalandan da olsa garanti ve küçük kasa derseniz mi6

Eklenme: one plus 5 de mi 6 gibi paralel ithalat gelmeye başlamış, tek kriter boyut artik :) birde mi6 da band20 yok merkezi yerler dışında 4G çekmez, gerçi 3G den farkı yok hız olarak band20 olan 4G nin :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Vallahi mantığım One Plus 5 diyor, alet arkadan direk ponpon 7s gibi, ona bozuluyorum, gerçi ponpon halt etmiş kaale almamda neyse :)

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Huawei musteri hizmetleri cok iyidir aslinda. Mate9 icin 3 ay sorgusuz sualsiz ekran degisim garantisi var mesela. Kendiniz kirsaniz dahi... diger modellerde farkli bir politika varsa bilmiyorum. Guncelleme birsey diyemem. Mate9 amiral gemisi modelerden oldugu icin sorun yok. P9lite bence normal bir kullanici icin (facebook, whatsup, internet ve telefon kullananlar, basit grafikli oyunlar oynayanlar) fiyat performans canavari.

Oneplusa gelince, kendim de hala bir oneplus one kullanicisi olarak cevap vereyim.: Oneplus herhangi bir elektronik magazasinda satilmaz. Siparis çinden gelir. Yani arada kimseye para ödemezsiniz, reklami da cok abartmazlar. Kulaktan kulaga yayilmanin en iyi reklam oldugunu dusunurler.

Eger bir problem yasanirsa oneplus ile irtibata gecilir. Yazilimsal bir sorun varsa akliniza gelmeyecekler de dahil her turlu destek verilir. Donanimsal bir sorun varsa çine gonderilir halledilir. Tam emin olmamakla birlikte git gel dahil Türkiyede serviste gecirecegi süreden fazlasini gecirmeyecektir. Yani garantisi vardir, servisi son bildigim kadariyla sadece çindedir. En azindan en son bu sekildeydi. Son 1 senedir oneplus forumuna pek girmedim. İsteyen garanti kosullarini ve oneplus forumlarini inceleyerek guncel bilgilere sahip olabilir.

Aklima gelmisken oneplus root yapilinca yazilim vs yuklenince garanti disi kalmaz

Bu yazdiklarim kesinlikle markacilik degildir emin olun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

One plus bu arada radyasyondada 1 numaraymış, ne o SAR değerleri öyle....

SAR Değeri (Baş) sar-degeri-bas-92.png
1.390 W/kg (10g)
SAR Değeri (Vücut)sar-degeri-vucut-91.png
1.480 W/kg (10g)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
One plus bu arada radyasyondada 1 numaraymış, ne o SAR değerleri öyle....
SAR Değeri (Baş) sar-degeri-bas-92.png 1.390 W/kg (10g) SAR Değeri (Vücut)sar-degeri-vucut-91.png 1.480 W/kg (10g)
Diger yeni telefonlarda kac abi bu degerler?
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...