İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

Yasin Şimşek
Zenfone 4 lerin lansmanı yapıldı. Piyasaya girsin 3 lerin fiyatı düşünce alırsın
Acelem yok zaten.. şuanki telefonumun ekranı yan sanayi ile değişti ve çok sıkıntı dokunmatiği orjinaline de para vermeden değiştireceğim telefonu.
Bugün inceledim hoşuma gitti 4100 mah batarya özellikleri ve tasarımı çok hoş
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek
Asusun sıkıntısı şu bende zenfone 2 laser var. Piyasada az olduğu için hiç bir telefoncuda bataryasını bulamadım. 900 tllik tel içinde 100 tl batarya parası çektiler. 50 tl ye yan sanayi aldım.
Sonra şarj girişi bozuldu normal birşey ama bir karta bağlıymış onla değişince 100 tl ye mal oldu. Az sattığı için piyasadaki yedek parçalarına ulaşmak dert. Şarj derdin varsa çözümü lenovo p2 bir bak derim 5100 mah
Şarj derdim yok ama bana minimum sorun çıkaracak bir telefon lazım. Özellikle yetkili servisi düzgün bir marka..
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
Bak hele [emoji4]

[emoji23]
Sivrisineklerin yüksek frekans ile kaçırıldığı tezi hikaye [emoji4]
Belli ki test edilmis onaylanmis[emoji16]
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kaç hz denedim değişken osilatör ile. Şerrefsiz piezo buzzer in üstüne konuyordu [emoji3]

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
Kaç hz denedim değişken osilatör ile. Şerrefsiz piezo buzzer in üstüne konuyordu [emoji3]

Az önce bir duvar yazisi okudum "sivrisineklere seni anlattim, simdi raid içiyorlar" sendeki sinekler de dertli miydi abaca abi[emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Prize takılan kapsüle konup saldıran gördü bu gözler. Çekip çekip taarruz yapıyorlar [emoji3]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
Prize takılan kapsüle konup saldıran gördü bu gözler. Çekip çekip taarruz yapıyorlar [emoji3]
Kafa ayikken yapilmaz o is [emoji23]
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

vallahi ışığı kapatıp yatıyorum, geliyorlar duyuyorum, düğme yanımda şak açıyorum ışığı, ahanda sivri :) şaaap gitti :D

şaplak, kesin çözüm :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Ben videolara fransiz kalmisim. Bu tapatalk iyice sapitti. Ne guzel mobil versiyonu kullaniyordum ben. Simdiki gibi bildirim istedik olmaz dediler. Tapatalka gectik, mobilde bildirimler oldu, tapatalk sapitti....
Sorun ben de mi acaba[emoji848][emoji23]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Yasin Şimşek

Bin lira bütçem var.Geçen sene babama gm 5 plus almıştım telefondan memnun kaldı.Kendime de gm 5 plus almayı düşünüyorum sizin tavsiye edeceğiniz başka bir model var mı acaba ?

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
Bir saat önce, Yasin Mümin Şimşek yazdı:

Bin lira bütçem var.Geçen sene babama gm 5 plus almıştım telefondan memnun kaldı.Kendime de gm 5 plus almayı düşünüyorum sizin tavsiye edeceğiniz başka bir model var mı acaba ?

GM 6 çıkmıştı. Oda 1000 TL civarı değil mi?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...