İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

Guest Mert Boran

Mert arabamin konusuna gir son fotograflara bak motoluxe ile cektigim.Baban fazla kurcalamiyorsa galaxy ace bile yeter ona...

Fazla kurcalamaz ama bazende iyi kurcalar. Fotografları gördüm. Güzel görünüyor, hayırlısı. 5320 den sonra milat gibi olur. :D

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Telefon konusunda kararım netleşti gibi. Galiba eski alışkanlıkların peşinden gidip Nokia 500 alacağım. Bu telefon nasıldır. 450tl civarında fiyatı var. Sizin bildiğiniz duyduğunuz eksi bir yönü var mıdır?

500'ü bilmiyorum ama iyi görünüyor.

Bir arkadaşıma X2 aldık. Akılsız bir telefona ihtiyaç vardı :)

Biraz zor bulunan silver-blue olan rengi güzeldi. SAR değeri düşük, şarjının iyi gideceğini tahmin ediyorum. 3G özelliği yok.

389 TL.

x2-00-front-png.png

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

"Bir arkadaşıma X2 aldık. Akılsız bir telefona ihtiyaç vardı :)"

:D :D

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Yasin Şimşek
(düzenlendi)

Merhaba arkadaşlar.700-800 tl ye kadar dokunmatik akıllı bir telefon arıyorum.Genel olarak mesajlaşmak şarkı dinlemek,video izlemek ve internet için kullanılacak.. önerilerinizi bekliyorum.. keyifli forumlar..

tarihinde Mümin Şimşek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Merhaba arkadaşlar.700-800 tl ye kadar dokunmatik akıllı bir telefon arıyorum.Genel olarak mesajlaşmak şarkı dinlemek,video izlemek ve internet için kullanılacak.. önerilerinizi bekliyorum.. keyifli forumlar..

Bu konudan devam edelim Mümin Bey abi :) Yazılmış mesajlara da bakabilirsiniz.

Ben de kişisel yorumumu yazmadan önce sorumu sorayım. Düşündüğünüz gibi bir telefonunun ve uygulamaların şarj durumunu olumsuz yönde çok etkileyeceğini biliyorsunuz değil mi?

Bu konuyu da sabitledim, telefon önerisi isteyen üyelerimiz bu konu üzerinden devam ederse seviniriz.

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Şarj önemli değil ..oğluma doğum günü hediyesi olarak alıcağım zaten :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Şarj önemli değil ..oğluma doğum günü hediyesi olarak alıcağım zaten :)

O zaman en uygunu Samsung olacaktır. Tercihen hTC de deneyebilirsiniz ama 2.elde Samsung daha iyidir. Aşağıdakiler işinizi fazlasıyla görür. Galaxy W veya hTC Desire C iyidir özellikle. 100 TL cebinizde kalsın alın bir Desire C :)

lNF4O.png

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

O zaman en uygunu Samsung olacaktır. Tercihen hTC de deneyebilirsiniz ama 2.elde Samsung daha iyidir. Aşağıdakiler işinizi fazlasıyla görür. Galaxy W veya hTC Desire C iyidir özellikle. 100 TL cebinizde kalsın alın bir Desire C :)

Galaxy W ablasında var ondan onu alamam :) Htc Desire C nin ekranı küçük gibi geliyor bana kalırsa :unsure2:

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

One V güzelmiş :) ACE 2 ninde yorumlarını alayım bir ara Sani arkadaşımızdan

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

htc samsungdan daha sevimli :)

bu konunun akıllı telefon önerileri diye ayrılması lazım

ötekileri de akılsız telefon önerileri yaparız :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Bence htc yi alın ablasına verin, galaxy w yi ona verin derim ama kabul etmez sanırım :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
One V güzelmiş :) ACE 2 ninde yorumlarını alayım bir ara Sani arkadaşımızdan

Yaptigim arastirmalarda 850tl ye alinabilecek en iyi telefon. Rakipleri one v ve xperia sola dan performans olarak ustun, kamera cekimi olarak geride. Bu mesajimi da ace2 den yaziyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Babama 700 tl civarı birşey düşünüyoruz ben motoluxe alalım diyorum o da beğendi ama sizede soralım. Ne almalıyız ? Kamerası iyi olmalı. :)

Ayda 20 tl'ye android 4.0 lı Turkcell Maxi Plus5 alındı, memnun kalındı. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Osman Ünal

Benim de şu telefon derdimden kurtulmama yardım edin, yaklaşık 4 yıldır kullandığım çift hatlı samsung çuvallamaya başladı, artık yeni telefona ihtiyaç doğdu.

- Artık çift hat kullanmıyorum tek hatlı yetecek.

- Bir süre önce operatörü değiştirdim (mecburen), yeni aldığım pakette sınırsız internet var (2Gb sonrası hızı düşürsede), internet olunca lazım oldukça kullanırım. (zannedersem yoğun olarak)

- Kolay kolay telefon değiştirmem sağlam bişi olmalı(kozmetik olarak kolay yıpranmamalı)

- Biraz büyük ekranlı olsun bari internet olunca kolay olsun.

- Bu sefer kesin gps olacak, ekranı bir de o yüzden biraz büyük olmalı.

- Resim çekebilmeli, orta üst kalite olsa yeterli.

- Müzik dinleme, film seyretme veya oyun oynama gibi alışkanlıklarım yok.

- Şirket mail lerine bakıyorum.

aklıma geldiği kadarıyla ihtiyaçlar böyle, bu ihtiyaçlara göre en iyi f/p oranını yakalamam lazım, bir ara elmaya çok takıldım özelliklerinden çok kozmetik olarak sağlam göründüğü için, fakat değerinin çok üstünde olduğunu düşündüğümden vazgeçtim.

Evet tavsiyeleri bekliyorum :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Elma mı kozmetik olarak sağlam :D

Siz bi elma ile bi de s3 ü aynı yerden düşürün bakalım. Elma cam çerçeve misali tuz buz oluyor :p

Şu an tüm testlerde ace2 f/p olarak önde. Almadan evvel çok araştırdım. 4.1.1 güncellemesi de yolda, ben tavsiye ediyorum telefonu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Ünal

Sani şimdiye kadar telefon düşürdüğümü hiç hatırlamıyorum :D gerçi bundan sonra olmaz diye bişi yok tabi, ben kullanırken oluşacak kozmetik yıpranmaları düşünmüştüm kılıfa veya cebe koyup çıkartırken soyulan kasalar gibi.

Birde güncellemelere falan hiç takılmıyorum sadece çok stabil çalışsın yeter, arada reset falan istemesin.

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Yaptigim arastirmalarda 850tl ye alinabilecek en iyi telefon. Rakipleri one v ve xperia sola dan performans olarak ustun, kamera cekimi olarak geride. Bu mesajimi da ace2 den yaziyorum.

One V ile Ace 2 arasında kaldım Ace ' bir adım önde benim gözümde şuanda yorumunuz için teşekkürler :)

Bence htc yi alın ablasına verin, galaxy w yi ona verin derim ama kabul etmez sanırım :D

Bunu ablası kabul etmez aslında galaxy w istiyordu..

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

One V ile Ace 2 arasında kaldım Ace ' bir adım önde benim gözümde şuanda yorumunuz için teşekkürler :)

Bunu ablası kabul etmez aslında galaxy w istiyordu..

One V tek çekirdek, Ace2 çift çekirdek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

One V tek çekirdek, Ace2 çift çekirdek.

Ozaman Ace 2 de karar kılıyorum :) Doğum günü aralıkta o zamana kadar biraz daha ucuzlar öyle değilmi?

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Ozaman Ace 2 de karar kılıyorum :) Doğum günü aralıkta o zamana kadar biraz daha ucuzlar öyle değilmi?

Aralık'a kadar daha neler çıkar piyasaya :)

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Aralık'a kadar daha neler çıkar piyasaya :)

Bakalım doğum günü yaklaşmışken ve telefona ihtiyacı varken hem telefon hem doğum günü hediyesi olarak kaktırmayı.. öhö öhö hediye etmeyi düşünüyorum.. :D o günler yaklaşınca yeni çıkan telefonlara bakarım beğenmezsem (yani pahalı gelirse.. :p )ACE 2 alırım :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

S3 mini gelecek. Ace ile aynı segmentte. İşlemcisi ve ekranı daha iyi. O da tercih edilebilir o dönemde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...